• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

10. prosince 2016 
@mamkamarketa normální s masem a sýrem, u nás jsme masožravci, ale kdyby to bylo se zeleninou a sýrem, taky by to nebylo marný :wink:
1. bře 2011 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@breberka to me presne napadlo se zeleninou a syrem, to zni dobre :slight_smile:
1. bře 2011 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@mamkamarketa vim, že něco takového prodávaji tady u nás v prodejně zdravé výživy natural a je to jen zeleninový karbanátek a nebo zeleninový s kozím sýrem a v housce s jejich sojanézou je to výborný
1. bře 2011 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@breberka to zni dobre. hele a ten karbanatek je to jen zelenina&syr nebo naky vyhonky a tak nevis?
1. bře 2011 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@mamkamarketa je tam určitě mrkev, cibulka, jestli třeba i petržel a celer, ale jinak fakt nedokážu odhadnout, nikdy jsem složení ani nečetla
1. bře 2011 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
gulášová polévka z mletého masa a palačinky.. :dizzy_face:
1. bře 2011 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes segedín :slight_smile:
1. bře 2011 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska máme čínu z kuřecího a nudle a drožďovou polívku. Malá má brambory s kuřátkem a pařenou zeleninou :wink: a pudinkovou bábovku ke kafíčku a čajíčku :grinning:
2. bře 2011 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
segedinský gulášek,už aby byl na stole jak to tu voní :slight_smile:,ale ještě musím udělat knedlíky a Marečkovi hustou zeleninovou polívečku,aby mu nezačal stávkovat žaludek po třídenním půstu
2. bře 2011 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
krůtí polévka s játrovými knedlíčky a halušky... :slight_smile:
2. bře 2011 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ovar s křenem a horčicí a zelnice
2. bře 2011 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Polévka od včera kuřecí a dělala jsem jen květákové placičky :sweat_smile:
2. bře 2011 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
domácí am. brambory, veprovy platek s vajickem a stavou a k tomu okurkovorajcatovy salatek.
2. bře 2011 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@brusinka.pusinka jak se prosim dela pudingova babovka?
2. bře 2011 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
žemlovka podle Kluku v akci, gulasova polivka, malicky bude mit brokolicovy prikrm - chudacek, chutna to fakt hnusne!
2. bře 2011 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@mamkamarketa 200ml oleje, 4 rozšlehaná vejce, 10lžic cukru, 1 vanilkový cukr, 5 sáčků pudinků a 1 lžíce hladké mouky s 1 práškem do pečiva
:wink: děláme nejčastěji vanilkovou a nebo čokoládovou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ani karamelová není špatná :grinning:
2. bře 2011 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
sekaná a bramborová kaše. :grinning:
2. bře 2011 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@brusinka.pusinka dekuju :dizzy_face: ptam se jak magor, ja vim,ale to se potom vsechno smicha dohromady? Jako ten puding bez mleka? Ja vim, jsem zacatecnice :pensive:
2. bře 2011 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@mamkamarketa ano vše smíchat a nejlepe vyšlehat šlehačem a pak péct normálně v troubě na 150stupňů a asi 35-45 mim dle trouby a propíchnou špejlí zda je upečená :wink: není tam mléko ani voda
2. bře 2011 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@brusinka.pusinka jeee bezva dekuju za info :slight_smile: vyzkousim pokud mozno jeste dnes :dizzy_face:
2. bře 2011 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
uzenou polévku a palačinky

@brusinka.pusinka zaujal mě tvůj recept na pudinkovou bábovku,prosímtě dá se to upéct normálně na plechu(myslím jako jestli toho není málo na plech),nemám totiž formu na bábovku,díky
2. bře 2011 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
2. bře 2011 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@samik2008
no to nevím :slight_smile: alle bráška pekl v malém kastrůlku s kovovými ušima než dostal formu a byla jako dort, i v srnčím hřbetu se dá udělat :wink:
2. bře 2011 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@brusinka.pusinka díky zkusím to v tom kastrůlku :slight_smile:
2. bře 2011 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak po ty co rádi bábovku je tato užasná a lehká :wink:
2hrnky polohr. mouka
1hr.cukru
1 jrnek mléka
1/2 hrnku oleje(dávám místo oleje smetanu je to chutnější)
2 vejce
1vanilkový cukr
1 prášek do pečiva :wink:
dá se přidat kakao a udělat mramorovou nebo čokoládovou :grinning:
2. bře 2011 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@brusinka.pusinka já dělám přesně tu samou a moc nám taky chutná. S tou smetanou to vyzkouším :wink:
2. bře 2011 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska kuřecí vývar s celestýnskými nudlemi a těstoviny se špenátem ,smetanou a sýrem(oblíbené moji dcerky :wink:
3. bře 2011 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
- hovězí maso se zeleninou a těstoviny
3. bře 2011 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@brusinka.pusinka škoda, že nemám formu na bábovku, jinak bych upekla :grinning: mám na něco podobnýho už dlouho chuť.

Jinak my dneska budem mít palačinky, já a manžel s marmeládou, malýmu to asi namatlu jogurtem smíchaným s borůvkama...
3. bře 2011 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@k.ate tu druhou nemusíš péct jen v bábovce , jak jsme psla stačí kastrůlek co jde dát do trouby, pekáček, srnčí hbet :wink: :grinning: :grinning: :grinning: u nás se peče skoro denně někdy i dvakrát denně :grinning: :grinning: :grinning: mám doma žíraviny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2011 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek