• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

22. července 2017 
Včera jsem dělala malé příkrmy a zbylo mi celkem dost králičího masíčka, tak máme dneska rizoto :wink:
3. bře 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka tak já to zkusím, ale na to mám asi zas málo vajíček, když budu dělat zároveň ty palačinky, no nějak to vymyslím, kdyžtak manžel bude mít k večeři bábovku :grinning:
3. bře 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska je cocka s parkem "rozjetym" na jezka na panvicce... tretina uz vcera zmizla v brisku manzela vecer:slight_smile:))
3. bře 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera jsme pekla pudingovou babovku ala @brusinka.pusinka musim rict,ze super! jen jsem tam nedala kakao na obarveni :unamused: ale to priste :slight_smile: Jinak jak tu pisete,ze nemate formu na babovku v tesco maji za 160,- :slight_smile:
3. bře 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
svíčková s těstovinama a polívka z červené čočky
3. bře 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rýže s hráškem a kukuřicí a maso na "čínu". :slight_smile:
3. bře 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obalovaný šmakoun se sýrem + bramb. kaše. :wink:
3. bře 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přírodní kuřecí plátek s rýží, okurkový salát. Polévka dnes česnečka... :grinning:
3. bře 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa dík za tip kuknu se v tescu

my máme dneska kuřátko s rýží a zeleninový salát
3. bře 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
vývar, plnene bramborove knedliky uzenym a slaninkou
3. bře 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dneska Brokolicový krém s krutónky a brambory s okurkovou omáčkou a králikem :wink:
4. bře 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera byla kureci korma. Dnes kruti karbanatky podavane jako burgery, tzn. se syrem a zeleninou a v housce. Muj obed - cizrnovy salat s rajcetem, paprikou, olivami a koriandrem. Zitra jedeme na nakup takze si dame neco venku a vecer planuji upect jovorovo-bananovou buchtu z noveho Apetitu :slight_smile:
4. bře 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
roláda z mletého masa, bramborová kaše, ledový salát, malá má květák, cuketa, brambora, žloutek
4. bře 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vecer kridylka a chleba+ salat. Zitra bude sm. rybi file a kase a v nedeli hraskova polivka a kralik s chlupatyma
4. bře 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
francouzské brambory a okurkový salát
4. bře 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramborová kaše a masová bábovka:slight_smile: a k tomu broskvový kompot
4. bře 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dnes vepřové výpečky a bramborová kaše a lehká bábovka od @brusinka.pusinka - jenom jsem do ní přidala ořechy - no nemá to chybu, už je sežraná :slight_smile:mńam
4. bře 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 to mě těší :grinning: :grinning: :grinning: také přidáváme i mák a nebo kokos a jsou také mňam :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pečená sekaná, br. kaše a okurkový salátek. Chci se zeptat, měla jsem totiž velké oči a máme nějak moc tý sekaný, myslíte, že jí můžu dát upečenou a nakrájenou na plátky zamrazit? :sweat_smile:
5. bře 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka předevčírem jsem udělala tu pudinkovou buchtu,můžu fakticky napsat že je vynikající a jen se po ní zaprášilo,zítra ju udělám taky a zkusím do toho nastrouhat čokoládu,snad to bude dobré

na oběd máme zapečené brambory s kysaným zelím,manžel si k tomu dá naložený kukuřičky a já s dětmi broskvový kompot
5. bře 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
masové koule,kolínka a křenová omáčka
5. bře 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tvarohove knedliky s jahodami :dizzy_face:
5. bře 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lela78 no nevim,aby az to pka rozmrazis z toho nebyla kase :sweat_smile:
5. bře 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lela78 já jsem to vždycky zamrazila před upečením, po upečení taky nevím jak by to vypadalo po rozmrazení :grinning:
5. bře 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
- lečo
5. bře 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lela78 nekrajela bych to, mrazim to vzdy vcelku a je jak pecena dneska:slight_smile:) zvlaste mrazim po Velikonocich a po vanocich.. jinak nezbyde:slight_smile:
5. bře 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
frankfurtská polévka, smažené žampiony, brambory, okurkový salát, syn má rybí prsty a dcera dneska skleničku zeleninu s telecím masem
6. bře 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
těstoviny, vepř. maso a bratislavská omáčka
6. bře 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes domaci klobasky a salat.
6. bře 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
plněná sekaná z hovězího masa, bramborová kaše a když se doženu do obchodu, bude i okurkový salát :slight_smile: :grinning: jinak nějaký kompot
7. bře 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek