Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

brusinka.pusinka
24. lis 2011

@andreasek82
@simonceli Děvčata díky za důvěru ale jak jsme tady už psala nikdy bych se do takového pořadu nepřihlásila podle mě když je to pořad o Vaření mělo by se hodnotit vaření a nic jiného a navíc přihlašují se tam lidé co se nípou v jídle a jsou vybíravý , skoro každej má problém s něčím ...... Takový lidé my lezou na nervy. Nejraději vařím pro lidi co mají rádi jídlo a nefrfňaj, a toleruji alergie 😉 😀 😀 😀

moudivlacek
24. lis 2011

tak jsme na odpolko udelala piskotovy kolac s tvarohem a broskvemi,je to mnamka 😵
na zitra budu varit,az maly usne, italske rizoto s kurecimi kousky

sarunatko
25. lis 2011

Tak u nás dnes karbenátky (které mi včera dovezla moje milovaná maminka 🙂 ) a k tomu bramborová kašička
(tu teda uvařím sama, aby se neřeklo). 😀 Takže to mám skoro bez práce. 😉

misicka455
25. lis 2011

kuřecí řízky obalované v pivním těstíčku a k tomu asi brambory a nějakej salátek

kammka
25. lis 2011

@brusinka.pusinka ...a ocení práci a pochválí, viď??

verunka8
25. lis 2011

rajská omáčka, masové kuličky a knedlík

nemue
25. lis 2011

zeleninový vývar s cizrnovou zavářkou, zapečené smetanové brambory s kuřecím masem

brusinka.pusinka
25. lis 2011

@kammka to ani nemusí stačí když jsi jdou přidata nebo je prázdný talíř či hrnec 😉 😀 to je pro mě veliká pochvala 😉 a kdž řeknou to bylo moc dobrý tak to jěště víc potěší 😉 😀 😀 😀

peroli
25. lis 2011

@brusinka.pusinka @andreasek82 @simonceli co o to, že se tam v tom občas někdo pohnípe, ale vlézt mi někdo do skříně tak to VYPAKUJU!!!! v cukuletu a nejbližším otvorem.. 😠 😠 😠 okno, dveře to je mi šumák.. 😝 😎 😀 Pořad dobrej ale to prolézání bytu nebo domu mi šíííííleně pije krev 😠 😖 To bych nerozdejchala... Já mám sice ve všech skříních krásně uklizený ale nesnesla bych takový šmejdění (zvlášť od lidí které vidím poprvé v životě a nejspíš i naposledy)... Mě dělá pomalu problém když jsem třeba u dlouholeté kamošky si sama podat lžičku i když mi to kamoška "dovolí"... Naši kamarádi a známí se u nás chovaj stejně, taky by si to nedovolili

kammka
25. lis 2011

@brusinka.pusinka to doma nemám...
@peroli taky to dost nechápu.. jako okouknout obývák, kuchyň,ale nechápu proč maj hosté lízt do ložnice??? tam mi neleze ani tchýně..máma jo, když tam jde za malou, nebo něco vzít ze skříně, něco mi tam uklidit, hodně mi pomáhá, ale proč maj lízt do nočního stolku lidi, který jsem v životě neviděla???? to přeci nemá s vařením nic společnýho.. a to křečovitý vymejšlení zábavy, proč?? to si nemůžou povídat o vaření, o rodině a tak??přeci nevymejšlíme pro hosty pojaždý spešl program...

sarunatko
25. lis 2011

@kammka jasan, prohlížení bytu nemá s vařením nic společnýho. Ale je to určitě divácky atraktivní, však i Boušková se na to vždycky klepe 🙂 A taky si nedovedu představit, že bych doma hostům chystala nějakou zábavu, mně to přijde fakt ujetý 😀

simonceli
25. lis 2011

@peroli já to taky nenávidím, skříně a tak jsou přece moje soukromý a ne aby ho viděl celej národ v televizi. Raději udělám prostřeno pro lidi které pozvu sama a kteří mi doma šmejdit neburou. Něco jinýho je sestra, tu pošlu, a´t si najde co chce, ale jinak bych zabíjela taky.

sarunatko
25. lis 2011

@simonceli mně kdyby doma někdo otevřel skířně (kromě mojí mamky), tak mu urazím pracky 😎

brusinka.pusinka
25. lis 2011

holky my jsme udělali první slaný dortík pro našeho tatínka, jeho maminku , jeho bratra a synovce 😀 😀 😀 😀

sarunatko
25. lis 2011

@brusinka.pusinka ty máš nááááááááááádhernou dcerku!

brusinka.pusinka
25. lis 2011

@sarunatko Moooooc děkujeme 😉

moudivlacek
25. lis 2011

@brusinka.pusinka ju to mas i nejaky "testo" nebo jen posladane salamky, syry.... je to moc krasny,ostatne jako vse od tebe 😵

anieanne
25. lis 2011

Dnes bude zapečené filé s pórkem a vejcem, a brambor 🙂 A asi jahodový kompot k tomu vyndám, pořád je šetřím, a najednou jich je tam nějak moc 😀

brusinka.pusinka
25. lis 2011

@moudivlacek To je tousťák pomazánky a vejc e a salámy sýry a zelenina 😉 a díky

brusinka.pusinka
25. lis 2011

dnešní menu 😵zapečené brambory s mletým masem,brokolicí, mrkví, sýrem a vejcem: -)

andreasek82
25. lis 2011

@brusinka.pusinka ses fakt sikulka 🙂
tyhle brambory s mletym hovezim masem jsem delala min. tyden 🙂
moc se mi libi ty mysky na tom dortiku, asi se je pokusim take vytvorit pro sabinku 🙂 to jsou vajicka, hrebicek, redkvicky a ocasek je z ceho? mas opravdu fantazii 😉

moudivlacek
25. lis 2011

tak nakonec vcerejsi rizoto nechame na vecu a k obedu jsme si udelali francouzske brambory 😵

brusinka.pusinka
25. lis 2011

@andreasek82 díky ocásky myšek jsou z korbáčiku 😉 a přeji ať se podaří jak budeš tvořit 😉

beruskanula
25. lis 2011

tak u nas nakonec holandske rizky a stouchane brambory 😀

fazol.polivku a vdolecky nechám teda na pristi tyden 🙂

beruskanula
25. lis 2011

@brusinka.pusinka : ten slanej dort je nadhernej 🙂 🙂 a mala je opet kouzelnaaaa 😵 😵

brusinka.pusinka
25. lis 2011
andreasek82
25. lis 2011

@brusinka.pusinka ja si to myslela, tak si jdu udelat seznam a hura do obchodu pro suroviny 😉 😀 nemam totiz doma ani jedno vajicko.. 😅

brusinka.pusinka
25. lis 2011
llluckaaa
25. lis 2011

kompot a dýňový chléb, jinak dojíždíme zbytky ze včerejška

falca1
25. lis 2011

dneska byly brambory a ďábelské řízky 😀