• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

25. března 2017 
@eriska delam z nej vse, co jsi vypsala:slight_smile:)) ted jsem dostala chut na lasagne....
6. dub 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
katův šleh, hranolky, ledový salát
7. dub 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska rajčatová polévka s parmezánem a Těstoviny zapečené s kapustou a mletým masem :wink:
7. dub 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dneska máme bramboráčky a kuřecí směsí :slight_smile:
7. dub 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeleninová polévka, krůtí medailónky se s metanovou omáčkou, rýže :slight_smile:
7. dub 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska bude to, co si ulovím v ledničce, takže ještě nevím.)))
7. dub 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kureci lasagne se syrovou omackou a spenatem :slight_smile:

trosku nechapu prispevky typu nevim, dnes nevarim.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa mnaaaaaaaam a jak je prosim delas,ja delam prave jen spenatove

u nas je dnes koprovka
7. dub 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
krémovou bramborovou polevku s osmaženým rohlíčkem pro děti a opraženou slaninkou pro dospělé
7. dub 2011 v 09:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek osmahnu maso na cibulce, udelam si syrovou omacku (pokud neni cas udelam ji z pytliku) smicham omacku s masem a pokladam na lasagne, uplne na vrch dam udelany spenat (ja kupuju cerstvy mrazeny, nee protlak) a pokud mam joo cas, na spenat dam jeste besamel :slight_smile: a dam to dopect do trouby na cca 30min (zalezi na typu lasagni)
7. dub 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa proc to nechapes?
7. dub 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek jeste k te omacce :slight_smile: ja delam syrovou s cesnekem(ladi to skvele ke spenatu) na rozpalenym oleji osmahnout cesnek (3 strouzky normalniho nebo 6 strouzkou cinskeho cesneku) muzes dat i vic, ale ja nedavam moc cesneku kvuli synovi... zalit smetanou na vareni (400ml) a pridat syr (cca 100gr)
7. dub 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kami1984 proc? protoze tohle je diskuze o tom co kdo vari, vymenujeme si tady napady a zkusenosti. nevim, co komu da prispevek '''nevim co budu varit''
7. dub 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
uzený maso s cibulkou a bramborem :slight_smile:
7. dub 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuře na paprice, houskový knedlík (domácí) :slight_smile:
7. dub 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
rajská omáčka s těstovinama a na zítra jsem udělala zapečené brambory s mletým masem a sýrem :slight_smile:
7. dub 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v lednici "ulovena" mrkvovobramborová polévka a vaří se mi květák, budou placičky
7. dub 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa diky moc prave jsem se vratila z posilky,tak se neco k jidlu hodi :grinning: necham to asi spis na vikend, s prckem neni na velike vyvarovani cas, vetsinou varim kdyz spi, nebo vecer kdyz je doma tatka

jinak malemu (19mes) chutnaly lilkove lasagne (lasagne, nasucho ci pokaply oliv olejem a okorene platky vypoceneho a grilovaného lilku a rajčatový protlak nebo smeska z čerstvých rajčátek česneku a koření, navrch posypat syrem a je to mnamka
7. dub 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medajlonky z panenské svíčkové s hříbkovou omáčkou a opékanými brambory.
7. dub 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska máme kulajdu a bylinkové filé s tuňáku a bramborovou kaši, zeleninku žilien :wink: :grinning:
8. dub 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska dojídáme katův šleh od včera, dnes s těstovinama
8. dub 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moudivlacek to zni taky dobre! ja bych misto lilku dala cuketu :slight_smile: musim vyzkouset diky za tip :wink:
8. dub 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa no s tou cuketou nevim nevim, aby nebyla takova rozblemcla, ale tak jako zkusit se ma vse ze :grinning: nemas zac,ja taky dekuju za receptik, az budu mit vic casu,proctu si to tu, nejak me z toho kazdodenniho vareni dochazeji inspirace
8. dub 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
delala jsem kremovou bramborovou polevku od Pohlreicha a na zitra mame gulasek :slight_smile:
8. dub 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
uzené maso, zelí, knedlík a drožďová polévka
9. dub 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
noky se sýrovou omáčkou a šunkou, mramorovaná bábovka :wink:
9. dub 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
francouzské brambory, okurkový salát
11. dub 2011 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska dojídáme fr. brambory, dneska s ledovým salátem a nudličková polévka
12. dub 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska máme bramboračku a mexický fazolový salát s domácím chlebíkem a malá má brambory masko a zeleninku v páře :wink:
12. dub 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska máme fašírky s br.kaší a pažitkou, zeleninová polévka..
mám plátky vepř. krkovice a nic mě nenapadá, co s nimi, poraďte kuchařinky:slight_smile:
12. dub 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek