• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

7. prosince 2016 
Holky tak sem tady zase pro radu,nevíte jak na koblihy?Mam je hodne mastne?
11. únor 2012 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@1983hr Já jsem dělala koblihy minulý víkend, nebyly extra mastné, ale přeci jen trochu jo ... zatím jsem neobjevila recept na takové, které mastné nejsou. I když vím, že existuje nějaký, kdy se pečou v troubě, nikdy jsem je nezkoušela :sweat_smile:
11. únor 2012 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Někde jsem četla, že čím víc žloutků v těstě, tím míň pak nasáknou při smažení ...
11. únor 2012 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Já zkoušela lecos a pořad mastne jsou?
11. únor 2012 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@1983hr
@kulenka Ahoj holky, no já jsem je ještě nezkoušela, ale lidi si chválí tenhle
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=16624
11. únor 2012 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@meo díky to zkusim
11. únor 2012 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@meo díky za tip :wink:
11. únor 2012 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@brusinka.pusinka prosímtě mám asi blbý dotaz :sweat_smile: ta majolková buchta to znamená že tam dám malou skleničku majonézy?? :confused: :grinning: majolka -majonéza??chápu to dobře?? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :wink:

a najdu někde receptík na ty šneky s tvarohem a povidlami?? :dizzy_face: děkuji holky.sbírám tady spoustu informací :dizzy_face:
11. únor 2012 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
My dneska francouzký brambory a k tomu salát z pórku-ten salát opravdu stojí za to vyzkoušet,my ho máme rádi všichni.Myslim dospěláky.
Takže potřebujete dva pórky
plechovku kukuřice ve slaném nálevu
plechovku hrášku - ,,-
majolku
popř-sůl,pepř

Pórky nakrájíme na tenká kolečka a spojíme s kukuřicí a hráškem (nálev nedávat) nakonec v mícháme majolku majolka se z části dá nahradit jogurtem.Salát je opravdu výborný.
11. únor 2012 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa :slight_smile: ..nic zvláštního :wink: .
dám buď cca 0,5kg mletého kuřecího nebo míchaného s vepřovým(panenku), maličko osolím, přidám domácí vajíčko, asi půl cibule krájené na jemňoučko, strouhanku, trošku mléka, majoránku a lehce česneku.vytvořím šišku, potřu vajíčkem, šupnu do trouby a podle potřeby podlévám vývarem nebo i vodou stačí :wink: .peču to asi hodinu na 180C v horkovzdušné troubě :wink: .malému to chutná, i mě, ona je taková sušší skrz to libové maso, ale mně to vyhovuje a s kaší a třeba okurkovým salátkem je to bomba :slight_smile:
11. únor 2012 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kulenka :slight_smile: ...chce to hodně rumu, pak tak nenasáknou :grinning:
11. únor 2012 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@ined77 Tak to je skoro stejné jako dělám já, jenom peču v domácí pekárně. Právě mi připadá taková sušší. Ale dávám libové maso, tak se není co divit :wink: Holt budu muset ještě nějak upravit dochucování. A vyzkouším i z kuřecího. Meleš si ho doma?
11. únor 2012 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@boban Jo, majolku nebo majonézu :grinning: Vyzkokušej, je fakt dobrá :slight_smile:

@ined77 Samozřejmě, rum, jak jsem mohla zapomenout ... :grinning:
11. únor 2012 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@llluckaaa ...ne, zatím bohužel ne, nemám mlýnek, ale máme tady super řeznictví a moc ochotné paní prodavačky :slight_smile: .masíčko si vyberu a ony mi ho ochotně namelou :wink: .
v pekárně?...poslední dobou začínám zjišťovat, že ta dom. pekárna je velice fikaná věc....už po ní začínám toužit :grinning:
11. únor 2012 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@kulenka díky :sweat_smile: už jsem pro ni vyslala manžu :grinning: :dizzy_face:
11. únor 2012 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@llluckaaa já dělala karboše z kuřecího a takový dost suchý :grinning: no jo když tam není kousek tučnýho že jo, ale dalo se
11. únor 2012 ve 13:20  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@1983hr tak nemastné koblihy jsem ještě neviděla :slight_smile: to snad ani nejde
11. únor 2012 ve 13:21  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrajavor děkuji :slight_smile: A ještě takový blbý dotaz - hotový vanilkový puding to je takový ten s tou šlehačkou? Já takové věci nekupuju tak nevím
11. únor 2012 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@aaadus já jej kupuju jen do téhle buchty,ale bez té šlehačky třeba Danet....
11. únor 2012 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska jsem trochu přetěstovinovala, ale i tak jsme si pochutnali. Byla houbová krémová polívka se širokýma nudlema a pečený losos s tagliatelama a míchanou zeleninou. Už jen ležím a funím :slight_smile:
11. únor 2012 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Konečně jsem vyšetřila čas na ty šneky, jsou výborný, jako vše od Brusinky :wink:
11. únor 2012 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
tak dneska byly ty lívance, nakonec jsem našla recept s mlékem a práškem do pečiva, my jsme tomu doma říkali "amolety", takže jsem zjistila, že vlastně lívance znám, a to jsem myslela, že jsem je nikdy nedělala :grinning: , byly s džemem a tvarohem
11. únor 2012 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@llluckaaa já dělám tuhle sekanou http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3669 z třetinové dávky, není suchá, ale to záleží asi z jakého děláš masa, já většinou mix vepřového a hovězího, kupuju v řeznictví
11. únor 2012 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@reruna Tu jsem dělala taky, ale přijde mi, že to není ono. Asi ji neumím správně dochutit. A nechci dávat masox...
11. únor 2012 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa já nedávám masox, jen kmín, majoránku, sůl, a solčanku, lžičku hořčice a lžičku kečupu
11. únor 2012 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@reruna co to je ta solčanka? ve spoustě receptů jsem to viděla, ale nevim co to je :sweat_smile:
11. únor 2012 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
je to polévkové koření, dá se koupit ve zdravé výživě, je bez glutamátu a se sníženým obsahem soli
11. únor 2012 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@reruna aha, tak to já kupuju sušenej zeleninovej vývar od Alnatury taky bez glutamátu, to bude asi podobný :wink:
11. únor 2012 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@reruna Já to kořením dost podobně, až na ten kečup (doma ho nepoužíváme) a hořčici (tu bych mohla vyzkoušet, třeba zabere). Už jsem dělala tu sekanou dvakrát, ale v obou případech to nebylo ono, pořád mi tam něco chybí...
11. únor 2012 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa A co česnek? Pro nás by bez něho nebyla sekaná ono... Nebo zkus koření Mleté maso, taky ho občas používám.
11. únor 2012 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek