• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

25. července 2017 
@brusinka.pusinka díky jsi zlato :dizzy_face: :dizzy_face: na zítra máme ještě koprvku co uvařil manžel :dizzy_face: takže ve středu bude sekačka :dizzy_face:
13. únor 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Malý mrkvovou polévku a já nudle s mákem. Zítra fazolková polévka a těstoviny s uzeným lososem
13. únor 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím vás, na které stránce jsou ty pizza mufiny? nemůžu to nějak najít
dneska jsme měli kuřecí vývar s nudlema a rizoto
13. únor 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna Myslim, ze 312 jako ty susenky, co jsem se tu dnes vecer ptala. :slight_smile:
13. únor 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikiii Dnes jsem dělala znovu sekanou a dala tam to koření, co jsi mi radila, a dopadla výborně. I manžel ji tentokrát chválil :slight_smile: Na 1 kg jsem dala 2 lžičky soli, 1 PL koření na mletá masa a 1 PL plnotučného hořčice. Dík za radu, osvědčila se. :slight_smile:
13. únor 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak jsem se rozhodla že dneska budou boloňské špagety, jelikož manžel je miluje a jako dezert udělám tento dortík... dneska poprvé, tak mi držte pěsti ať mám štěstí a výjde dobře :slight_smile: Jestli se povede dám sem recept a mou fotečku :slight_smile:
14. únor 2012 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@llluckaaa Tak to jsem moc ráda že vám chutnalo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. únor 2012 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
květáková polívka
vepřový přírodní řízek, rýže, ledový salát
14. únor 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hooolky, co mi to děláte, zase další skoro tři stránky popsaný..tak až dítko usne, prostuduju:wink:
jinak dneska smetanová fazolačka a gnocchi se šunkou, listovým špenátem a smetanou..takový smetanový den:grinning:
14. únor 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dneska máme rizoto a ještě přemýšlím, co dobrýho si upečeme.
14. únor 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor jestli se ti povede dortíki jako na tom obrázku - tak jedu k vám :grinning:

U nás bude dneska špenát - mangold s vajíčkem na tvrdo a bramborem.
14. únor 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor Taky se přidávám, vypadá naprosto úžasně :dizzy_face:
14. únor 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikiii našli jsme si novou oběť pro přepadení :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur
@nikiii no už je v troubě tak jsem zvědavá jak to dopadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrajavor tak ten vypada luxusne, drzim palce at se povede a papoprosim o receptik diky
14. únor 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My budeme mít dneska hrachovou kaši s uzeným. A na zítra manželovi do práce zapečená bramborová kaše s mletým masem.
14. únor 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur
@petrajavor No kdo by takové dobrotě odolal? Jen myslím že je chyba péct jen jeden, to nám nebude stačit až se ti tam všichni sjedem :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuhur prosím tě, na které stránce jsou ty recepty od brusinky na pečení bez vajec? Nám už vajca taky dochází a kupovat se mi je nechce, když o víkendu dojedou domácí :slight_smile:
14. únor 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. únor 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás dneska bramboráky a kuřecí masová směs k nim ... :slight_smile:
14. únor 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
francouzské brambory :dizzy_face:
14. únor 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus Jsi fakt dobrá, klobouk dolů - děkuju!
14. únor 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak zrovna vymýšlím oběd na zítra abych nemusela do toho hnusnýho počasí na nákup :grinning:
14. únor 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuřecí roláda se žampionama a br. kaší, kus kus se zeleninou... :dizzy_face:
14. únor 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur kdeže to bydlíte??? tady je tááák krásně!! jdu pro malou v poledne, aby byla víc venku...ve školce nebyli ani včera a to bylo jenom 5 pod nulou..

u nás stále zbytky z víkendu, br.knedle, špenát (ten jsem včera dodělala čerstvej), skopové, nebo boloňská omajda, nebo rajská polívka, tu dojíme dnes k véči povinně...

a včera jsem neuklidila do mrazáku listové těsto..tak ho musím nejpozději zítra zpracovat...
14. únor 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka děkuji děkuji
14. únor 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuhur Taky se mi ven nechce, je tam hnus. My budeme mít zítra asi kuře pečený na medu, a taky mám chuť na rýžovej nákyp se švestkama :slight_smile:
14. únor 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarunatko Šlapanice u Brna. Ono ani tak nejde o to jak to vypadá z okna, ale že je tu špatné ovzduší a do toho fakt prcka tahat nechci.
14. únor 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur chi chi, to bylo asi pro @kammka. Já přece vím, odkud seš :slight_smile:
14. únor 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek