• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

16. ledna 2017 
Kamka ze dvou to má metr proto metrová buchta :grinning:
23. únor 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka no u vás se to asi sní...... :grinning:
23. únor 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Kami kdyby jsi měla 17letého neotesánka tak toho pojíte také tak.-D a malá si nezavzdá... momentálně zblajzla jeden dýňový kompot jen tak:grinning:
23. únor 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka tak jsem došla i pro tu majolku, ale jak mám dneska fakt "svůj den" tak se mi celá ta nádoba zvrhla a všechno bylo na lince - no jsem zvědavá jestli housky budou :confounded:
23. únor 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka prosím tě, když jsi prala dorjana, prala si ho v pračce? děkuji
23. únor 2012 v 17:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 ano prala jsme ho v pračce :grinning: na 30 a bezždímání bez avivaže :wink:
23. únor 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak k véči má manža ty plněné papriky se šť. br. a budeme mit i zitra, pže já mám k večeři rizoto, co malej nesnědl :grinning: a malej ma br. kasi :slight_smile: se syrem a zeleninou :sunglasses:
23. únor 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka tam píšou nenamáčet :grinning: tak radši se ptám abychom nebyli bez kočárku :slight_smile:
23. únor 2012 v 18:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera nakonec kýta vcelku pečená v troubě v alobalu potřená zakyskou.. moc dobrý :slight_smile:

a dneska - brownies, žemlovka a kuřecí maso, ale to byl takovej experimet - kuřecí prsa, brambory, cibule, červený zelí upečený v troubě.. Lindě to moc chutnalo, prý si mám napsat recept :sweat_smile: :grinning:
23. únor 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska sekana, zelenina a brambory vcera kvetakovy mozecek
23. únor 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 my jsme dorjana jen vzali houbičkou a otřeli - vyčistil se bez problémů
23. únor 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka tak majolkové housky určitě opisuju - jsou fantastick = :wink:
23. únor 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur no já ho chci vyprat celej...po roce a půl na to má nárok :wink:
23. únor 2012 ve 21:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 já vím, u nás to bylo to samé, ale celý jsme ho neprali - jen ten vnitřek z hluboké korby. Tak až to vypereš tak dej vědět - chceme ho už dát do sklepa, tak že bych ho přeci jenom vyprala taky :sweat_smile:
23. únor 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur už nejezdíte v kočárku?
23. únor 2012 ve 22:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 vyprala jsme celej sundala boudičku i ostatní a vyprala na 30 samostatně bez ničeho trochu tekutého prášku..... prala jsem jen ten kočárek v pračce .. neztratil ani barvu ani se nijak nevytáhl a aninijak nepokroutil...ovšem měla jsme obyčejný bez koženky:grinning: a ždímala jsem jen tak na 400 otáček :grinning:
24. únor 2012 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
My si dneska dáme řízky, šťouchaný brambory s cibulkou a mrkvovej salát. A dneska výjimečně nepečeme, dojídáme různý zbytky meruňkovýho koláče, povidlových buchet a makovýho závinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska máme fazolačku a halušky se zelím, Zíttra udělám plněné kuře sš šťouchaným bramborem a v neděli lazaně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Polívky dle přání:grinning:
24. únor 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dneska dojíme rajskou, prcek ji nechtěl, tak mu udělám brambůrek a dušenou zeleninku..ke sváče jsou poslední dva muffinku s brusinkama od@brusinka.pusinka
@weri1 já prala hluboký a v pohodě, ale ve sporťáku se mi "sežmoulala" ta část pod zádičkama :confounded: šlo to kapku narovnat, ale trošku to tam pořád bylo..a to jsem to prala na 30, minimum otáček a bez prášku,,jinak nánožníky jsem prala několikrát a plně v pohodě:slight_smile:
24. únor 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no možná čočková polívka,já dojím buchtičky s krémem a jinak přemýšlím co udělám manželovi jako hl.jídlo.... jako sladká tečka budou ale sladcí šneci od @brusinka.pusinka
24. únor 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brusinka.pusinka jo chtěla jsem se zeptat do těch šneků,když kupuju listové těsto to vyválené a motané bude mi do svou těhle 2 těst stačit jedna ta tvarohová náplň?
24. únor 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. únor 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
24. únor 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@weri1 to ne, pořídili jsme golfky, protože na mě byl Jindra už ve sporťáku strašně těžkej :sweat_smile:
24. únor 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve středu byli zapečené těstoviny, včera dukátové buchtičky, dnes rizoto, zítra jedeme k tchýni na oběd, a v neděli asi udělám těstoviny s kuřecím masem a rajčaty. Jako dezert dnes udělám hrc prc dortík :slight_smile:
24. únor 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes - musaka
Sobota - hovězí guláš s knedlíkem, na večeři vaječná tlačenka s houskama
Neděle - vaří tchýně
24. únor 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
polévka z uzeného masa - ale na klasicky vývar, ale hustá s těstovinou :slight_smile:
kuře na paprice, těstoviny
24. únor 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitruskaskarolinkou a jak děláš hustou?
u nás nudle s mákem
24. únor 2012 v 10:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska - falešná rybí polívka s rohlíkem
sobota - pečený králík s rýží
neděle - vaří maminka :grinning:
24. únor 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petja měla jsem zbylé dva plátky uzeného, takže jsem je nakrájela na malé kostičky. Na oliv.oleji jsem zpěnila půlku cibule, na to kostičky masa, opražit, opepřit, přidám 1 větší nakrájené rajče a 1 střední bramboru též na kostičky, zakryju poklicí a nechám vařit, dokud nejsou brambory měkké. Pak vezmu tyčák a rozmixuji celou polévku, přidám drobnou zavářkovou těstovinu,dochutím solí, česnekem a zelenou petrželkou. Byl to experiment a dobrej :wink: Taková svačinová hustá bez zasmažení jíškou :wink:
24. únor 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek