• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

7. října 2017 
dneska brokolicová polévka, tortilly se směsí - kuřecí prsa, zelenina, rajský protlak, sýr, banánová buchta - až ji sníme, tak určitě udělám tu buchtu s pudinkem :slight_smile:
18. kvě 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka no já nevím jak @falca, ale mě neztuhnul - takže bude taky až zítra. Narychlo jsem aspoň hrkala, ale i tak to bylo moc dobré. Případné chyby omluvte - byli jsem popřát známým ke svatě a mě málem zabily dvě deci vína - nějak jsem vyšla ze cviku :sweat_smile:
Jo, ale majoránkový chlebík co jsme jim donesli měl úspěch tak jsem ráda.
18. kvě 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuhur zatím nevím, uvidíme zítra :grinning:
18. kvě 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
na zítřek jsem z mrazáku vytáhla rajskou, knedlíky a zelňačku, dopo jedu ještě něco pokoupit, pak budu péct tatínkovi na cestu, řízky usmažím až večer,nebo v noci..
18. kvě 2012 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevařím! Dneska na to mám mamču, už je u plotny a bude hovězí vývar se zeleninou, pak masíčko s mrkví a bramborem a možná prý udělá ještě rajskou! Já se mám, co? :grinning: a nějakou sladkou tečku na závěr donese babička!
19. kvě 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dneska knedlo-vepřo-zelo, a domácí krtkům dort. Jinak jsem na tom stejně jako @zuhur, jen těch decek bylo trošku víc :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2012 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
dneska máme koprovku s knedlíkem a jako sladká tečka je buchta z čokolády Margot :slight_smile:
19. kvě 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kuřecí řízek, bramborový salát :dizzy_face:
19. kvě 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dneska budeme mít hovězí polévku, já smažáka a syn brambor, špenát a maso. :slight_smile:
19. kvě 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeleninovou krémovou polívku s opraženým rohlíkem a mleté kuličky se sýrem,bramborovou kaši a hlávkový salát ze zahrádky
19. kvě 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peču pořadné macaté kuře (1,5kg) na sádle a provensálském koření a k tomu udělám dušenou basmati rýži.
19. kvě 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pohanková polívka s pórkem, manža zbytek těstovin s omajdou "co dům dal" a my s Viky zapečená mléčná rýž se zavařenýma malinama. A večer asi chleba s bylinkovým máslem a zeleninka.
19. kvě 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
uzená polévka a špagety s krůtím masem a rajčatovou omáčkou :slight_smile: odpoledne si zase asi udělám hlávkový salátek nebo možná ovocnej, uvidím :slight_smile:
19. kvě 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula Pohádku jsem upekla ještě večer ... dobré to je :wink:
19. kvě 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kulenka : jak jsem psala manzovi to chutna :sunglasses: , mne moc nee :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja se dnes nebo zitra chystam udelat apple crisp :dizzy_face:

jinak u nas dnes mam ja ze vcerejska mrkev, hovezi, brambor, maly ma testoviny se zeleninou a rajcatky :sunglasses: a manza je u tchyne, tak se naji tam..

k veci bych chtela udelat salat s krabima tyckama a zeleninou :sweat_smile: :grinning: a nebo buou toasty, jeste uvidime :sunglasses:
19. kvě 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jdeme v "Italii" - máme voňavou kapustovou polévku (dávám tam fenykl - nenadýmá a je fakt dobrá). Hlavní chod byly hovězí kousky s lilkem, cuketou, olivami, kapary a rajčaty na tymiánu a bazalce. Vařila jsem to už včera - dlouho a pomalinku, teď se to rozleželo a spokojenost na všech frontách :slight_smile:
19. kvě 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačena, knedlík, zelí, zeleninová polévka ze včera, malinový puding s piškoty
19. kvě 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáme syna tak můžeme mít hrachovou kaši s párkem a opečenou cibulku :slight_smile:
19. kvě 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska nebyl čas na nějaké chystání velkého oběda, ještě štěstí že pečené kuře s rýží nedá vůbec práci :grinning: :grinning: , po obědě jsme si daly tu jablečnou dortu co se chladila od včera v lednici :slight_smile: (ztuhla mě krásně)
19. kvě 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme se dneska vnutili k mámě a za odměnu jsem tam směla uvařit :grinning: takže byly masové kuličky v hořčičné omáčce a těstoviny.
19. kvě 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U nás jen taková rychlovka...rýže s kuřecím masem a unclebens sweet and sour omáčkou s ananasem a zeleninový salát s lučinou.
19. kvě 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnesni mnamka ke kavicce
19. kvě 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
Dneska knedlo, vepro, spenato :wink:
19. kvě 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maybay prosím receptík..děkuji...:slight_smile:
19. kvě 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuhur my budeme mít zítra hořtičnou akorát s vepřovým masem
19. kvě 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
u hokeje trochu varim :grinning: svestkove tasticky, slaninove rohlicky a bramborovy salat po kterem touzim cele tehu :grinning:
19. kvě 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@kixi : recepty na tasticky a rohlicky :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruskanula naprosto silene jednoduche (jinak pect neumim :slight_smile: listove testo rozvalim na hodne tenko, nakrajim koleckem na pizzu na ctverecky, potru rozpustenym maslem, dam pulku svestky, udelam trojuhelnicek, primacknu kraje vidlickou, potru maslem, po upeceni obalim v cukru...rohlicky jen zabalim kousky slaniny v platcich listoveho testa, potru maslem a posypu kminem...opravdu nic jednodusiho asi neni, ale ma to uspech :slight_smile:
19. kvě 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kixi : :grinning: to urco v brzke dobe udelam:slight_smile:
19. kvě 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
peču poslední (třetí) plech ovesných sušenek, na netu jsem našla fůru receptů, tak jsem si vybrala jeden se skořicí, rozinkama,....
jinak dnes oběd z mrazáku, rychlovka: rajská s plněnými paprikami a masovými kuličkami, knedlik, polévka zelňačka
až chlap doveze strouhanku, začčnu obalovat řízky...a jestli budu mít náladu, udělám i škvarkové placky...
pak jsem mu koupila ještě paštiky a šunkovou konzervičku, pak takový tmavý vllhký trvanlivý chleba..a má tam snad ještě musli tyčky... dnes z něj vypadlo, že budou mít i snídaně (mně teda bylo divný, že by měli večeře a snídaně ne.. :grinning: ), uvidím, jestli bude ochoten si s sebou vzít termosku :grinning: :grinning:
no špatně se mít nebude :sweat_smile: tak doufám, že nám něco přiveze, minimálně parmazán a olivový olej na miminko.
19. kvě 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek