Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

misaskul
26. kvě 2012

@jimmy1 já mám 290g mouky, 150 cukru, 150 mléka, 70 ml oleje, kakao, pr. do peč. + 2 vejce
toto dělám jako spodek pod pařížské kostky
bohužel nemám na ten originál recept tolik vajec :(

luciesofi
26. kvě 2012

Dneska vaří manžel 🙂 Vepřové na žampionech s bramborem

jimmy1
26. kvě 2012

@misaskul pokud to děláš pod pařížské kostky a máš vyzkoušené, tak proč ne? 😉 myslím, že by to mohlo být mňamkové 😵

yesu
26. kvě 2012

@jimmy1 Ten mám odsud...mrkni do seznamu receptů, myslím, že to je na první straně pod vepřovým masem.....když to nenajdeš, písnu ti ho.

heaven_angel
26. kvě 2012

u nás dnes pečené kuře s rýží a špagety se smetanou, parmazánem, sušenou šunkou, hráškem a petrželkou..

babulinkab
26. kvě 2012

květáková polívka
katův šleh, těstoviny

a odpo grilovačka hamburgery, kýta,..

anieanne
26. kvě 2012

Masový nákyp s brkaší a rajčátky 🙂

handm
26. kvě 2012

U nás dneska polévka z kotrče, lasagne a makový a ovocný závin, zítra je v plánu kuře s novýma bramborama, což mi připomíná, že ho musím vyndat z mrazáku😉😀😀

nikiii
27. kvě 2012

Sekaná, bramborová kaše, hlávkový salát.

petrajavor
27. kvě 2012

Smažený květák a brambory s pažitkou...okurkový salát se smetanou 🙂

jimmy1
27. kvě 2012

jarní polívka, kuřecí čína, rýže

janicka1984
27. kvě 2012

řízky z krkovičky a bramborový salát 🙂

kokoska1408
27. kvě 2012

holky, nejaky dobry recept z veproveho masa? Dekuji

aaadus
27. kvě 2012

já a malý - játra v rajčatové omáčce s rýží, tatínek jelita s bramborem

kristi
27. kvě 2012

nevařím nic,ale přidám pár fajn fotek f Prague Food Festivalu

kammka
27. kvě 2012

@kristi že se nestydíš!!!!!
😀

kammka
27. kvě 2012

já dnes taky nevařila.. polévka ze včerejška a ještě jsem měla ze včerejška v lednici těsto na tři bramboráky, tak jsem je udělala, než dojedli polívku...
a v lednici 80 vajec..
takže k večeři studená obložená mísa...
pro malou asi nastrouhám pár mrkviček, přidám rozinky a načatý ananasový kompot.
od zítřka zas vařím tejden jen pro sebe, musím něco vymyslet. nechce se mi stát furt u sporáku a ani se mi nechce jíst celej tejden stejnou polívku
možná si nakoupim nanuky, nebo tak něco 😀

marhulinka
27. kvě 2012

u nás dneska plněné řízky a br.kaše,zelenina a k večeři trhanec s ovocem

kristi
27. kvě 2012

ještě maličko

beruskanula
27. kvě 2012

u nas dnes hovězí vývar a kuře na paprice+těstoviny 🙂

kami1984
27. kvě 2012

@kristi achhhhhhh...

dnes kur, vyvar s jat. knedlicky,hovezi v horcicnokorenene omacce s vrtulkami. zitra bramborova kase s vepr. kotletou na cibulce a zlute paprice. dezert pistaciovy puding dr.Oetker

marhulinka
27. kvě 2012

@kristi ááááááááách ooooooooooooooooch uuuuuuuuuuuuuuuuuuch mňaaaaaaaaaam - teda až na ty nohatce 😀

handm
27. kvě 2012

@kristi no tedy, vypadají luxusně 😉🙂🙂🙂 Krása...připomíná mi to dokonalou mňamku v La Degustation BB...🙂🙂 Mňam..!!!!

kristi
27. kvě 2012

@handm ooooo,,tady nekdo rozumi dobremu jidlu 😉 my v La Degustation slavili me 30. a mam z toho zazitek dodnes..... 🙂

handm
27. kvě 2012

@kristi 😀😀😀 Noo, rozumí...:😉 Manžel je na to trošku "úchyl" Hrozně ho to zajímá.. K jeho 30 jsme byli u POhlreicha v Divinis, já byla v LaD BB na pracovní večeři a bylo to fakt něco neuvěřitelnýho, takže chápu naprosto tvůj zážitek.. manžela tam chci vzít, jen to furt nějak časově nevychází... 😝 😠

kristi
27. kvě 2012

@handm no my jsme uchylove oba v tom pripade...a jak u Zdenka, dobry? nam to jeste casove nevyslo,ale chystame se tam. A na Foodu jste nebyli? Letos jako daleko lepsi organizace, mista k sezeni, na trave se dalo sedet, porce zadarmo jsme dostavali, podle me jeden z nej rocniku

handm
27. kvě 2012

@kristi U Zdenka super, fakt. Jídlo luxusní, víno snad ještě lepší😉😀😀😀 A prostory i obsluha paráda😉🙂 Jen jako předkrm jsem si dala buvolí mozzarelu s rajčaty a bylo to určitě nejlepší caprese na světě😉😀😀 Určitě doporučuju...! Kdysi jsme byli i v Zahradě v opeře, ještě než se to zhoršilo a museli do "zdenkova pořadu" a tehdy to bylo taky parádní...!!
Na Foodu jsme nebyli, prcek je ještě malej a břicho mě začíná dost tížit😉😀 😝

michamicha
27. kvě 2012

my měli dneska u tchýně kachničku, vepřový s bílým zelím a 2 druhy knedlíků, já si to dala s bramborem a zítra (už doma) lososa s br. kaší 🙂

1luciferka1
27. kvě 2012

Dnes salátek s kuřecím masem, sýrem, česnekovým dresinkem a krutonkama

1luciferka1
27. kvě 2012

@kristi tý jo, nádhera, no to tam musím příště taky zajet 😵 😵 😵 😵 😵 jak to tam vyšlo cenově?