• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

7. října 2017 
kuřecí vývar s nudlemi; kuřecí Uncle Ben´s Sweet & Sour s rýží
1. čer 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s @cervena_vila grilování, to bych si taky dala líbit, ale jsem na neschopence a po 18.hodině musím sedět doma (vycházky končí v 18:00) a čekat, jestli na mě nepřijde kontrola; bydlím v bytě 2+1 bez dvorku a bez zahrady
1. čer 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka Teda ty nás provokuješ čím dál víc :slight_smile:
1. čer 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska byly zapečené bramory s tilapií a zeleninkou polité smetanou, vajíčkem a sýrem. Mňam :sweat_smile:
1. čer 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my dnes svickovou z papinaku :grinning: timto dekuji @cervena_vila za uzasny recept :slight_smile: prcek i manzel se jen olizovali a to sem kuchynske nemehlo :grinning:
1. čer 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brusinka.pusinka kolik utratite za jidlo mesicne? Prijde mi, ze varis opravdu poctive, narocne - aspon surovinama, mozna i casove, ze proste ja jsem docela looser podle vas vsech...

Hlavne i vy ostatni varite fakt myslim asi dobre, stydim se :pensive:

My dojidame rajskou om. a testoviny ze vcerejska a kureci vyvar
1. čer 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pečené kuřátko + štouchané br.s pažitkou :slight_smile: ke kávě bábovka z acido-mléka :slight_smile:
1. čer 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pitruskaskarolinkou Můžu poprosit na recept na tu bábovku z acidka? Mám jedno doma, kterému se povážlivě blíží konec záruční lhůty :slight_smile: (Ale je neochucené, neva?)

JInak dnes bylo kuřecí rizoto a okurkový salát, na polívku nebyla chuť :slight_smile:
1. čer 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina určitě - recept je z neochuceného, ale nevadí ani ochucené, kdybys to řešila příště s ovocným :wink: Takže BÁBOVKA Z ACIDOFILNÍHO MLÉKA :

1 hrnek acidofilního mléka,
2 vejce,
1/2 hrnku oleje,
1 hrnek moučkového cukru,
1 a 1/2 hrnku polohrubé mouky,
1 lžíce prášku do pečiva,
1 lžíce kakaa
tuk na vymazaní a strouhanka a vysypání formy

Všechno kromě mouky a pr.do pečiva ušlehám šlehačem a nakonec všlehám mouku smíchanou s prdopečem.
2/3 vliju do vymaz.a vysyp.formy a zbylou část těsta obarvím kakaem (můžeš nechat bílou variantu a nebarvit)
to pak naliju na světlou část. Nebo si vyhraju s mramorováním :grinning:
Pak peču na 180st aspon 40 minut a dýl, prostě píchám dokud není špejle suchá.
1. čer 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Chtěla jsem se zeptat, jestli je tu někdo, kdo pracuje 8 hod. denně a vyvařuje 3 chodové menu, jak tady čtu. Polívka + hl. chod + moučník každý den. :slight_smile: Protože moc ráda vařím, ale kdybych takhle měla vařit každý den po práci, tak asi večeříme o půlnoci :grinning:
1. čer 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aja123 no, teď jsem sice na neschopence, ale když jsem chodila do práce, tak jsem dělala na každý den teplou večeři a oběd jsem si do práce nosila z domu, polívku jen o víkendu a moučník jen když se mi chtělo, ale páč jsme jen dva (zatím), tak jídlo, co jsem uvařila, bylo tak na dva dny, takže jsem vařila obden
1. čer 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aja123 a teď vařím taky jen obden, a třeba dnes jsem si moučník koupila - zachutnala mě rybízová buchta z Rašnerovy pekárny, balená, kupuji v Albertě
1. čer 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitruskaskarolinkou A prosímtě, napadlo mě, zkoušelas na to dát ovoce, jestli by se propadlo nebo bych to tak mohla upéct?
1. čer 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina tak pokud chceš dát ovoce, tak to vylij normálně na plech jako buchtu, tu dělávám taky :wink:
1. čer 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitruskaskarolinkou Se chci cestou z práce stavit koupit meruňky (ujíždím na nich) a prckovi v bříšku udělat takový "jako" dětský den :grinning: (to je alibismus :slight_smile: ) a poslední dotaz, dáváš na tu ovocnou verzi ještě drobenku, pls?
1. čer 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina osobně dávám drobenku jen na kynutý táč, to mi tam nějak líp sedí. Pokud bych měla merunky a chtěla je dat na buchtu,tak bych raději upekla teda kynutý táč :dizzy_face:
Ale což, zkusit můžeš i na tuto :wink:
1. čer 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitruskaskarolinkou prosím jak děláš šťouchané brambory? potřebovala bych nějakou dia verzi.-)))
1. čer 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aja123 neblbni..já do sice chodím do práce, ale na na 8 hod..jezdím na celý jeden den v týdnu a pak dělám z domova....polévku+hlav.chod+ moučník dělám jen na víkend a to si navařím v pátek.přes týdeb jedno jídlo denně nwbo i na dva dny...a večeře jsou iu nás dost chaotické...někdy někdo jí to co byl oběd nebo si vezmou nněco na chleba...jak kdy,...
1. čer 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s Štouchačky dělám uplně obyčejně - uvařím oloupané, sliju vodu, rozšťouchám štuchadlem a přidám jen rozpuštěné máslo podle chuti a osolím. Potom do toho vmíchám bud nasekané bylinky - pažitka je super - dnes jsem zkoušela libeček+pažitka+petrželka a bylo to boží :dizzy_face: a nebo (což není moc dietní) osmaženou cibulku - to je též luxusní záležitost :wink:
1. čer 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitruskaskarolinkou no ono ani to máslo by se doktorce Kateřině nelíbilo :grinning: ale tohle zkusím..
1. čer 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra u tchýně kynuté knedle s jahodama...ale co v neděli netuším. Určitě hovězí vývar, ale na druhé? mám tam krkovici, co s ní?
1. čer 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. máš doma brambory, zakysanou smetanu, cibuli, mrkev, petržel a hrášek? Neděle je nejlepší doba na bramborový salát s řízkem :grinning: taky asi vyrobíme.
1. čer 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitruskaskarolinkou výborný šťouchaný s koprem a zakysankou. Ale chlapi ten kopr většinou moc nemusej :angry:
1. čer 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina já dávám drobenku na všechny koláče, co nejsou slaný :grinning:
1. čer 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U nás dneska vepřová panenka naložená v horčici s jablíčkama (jsem sama zvědavá jaký to bude) s nějakou bramborovou přílohou (podle toho jak to bude průběžně vypadat), na zítra rozvařim kuřecí maso se smetanovou kari omáčkou, a ještě bude na odpoledne ke kafi borůvkovej táč.
2. čer 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíte, že skoro dvouleťák může játrovou omáčku s rýží? vim, že játra nejsou nic moc zdravýho, ale už nevim co vařit, on je omáčkovej a vařit furt dokola ty samý omáčky už mě nebaví, ráda bych nějakou změnu :sweat_smile: přemejšlela jsem buď z králičích nebo vepřových jater (kuřecí nesmí kvůli alergii)
2. čer 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha Já myslím že určitě může.
2. čer 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha Když je nebude mít často, tak klidně, ale radši bych volila játra králičí, nebo třeba krůtí :wink:.

Dneska budu vařit (hlady přece nebudem), ale netuším pořád ještě co. Jen to musí být bez mléčného, hovězího a sóji. Včera byl krůtí guláš s těstovinama.
2. čer 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak - bílkoviny jsou potřeba, mám tu jen krůtí maso a lososa (což za poslední dny už bylo), čili bude čočka :slight_smile:.
2. čer 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska bude kuře na jablkách. Polívka se mi dělat nechce.. :slight_smile:
A možná bych mohla upéct něco s tvarohem, zakysanou smetanou...musím něco vymyslet...
2. čer 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek