• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

20. ledna 2017 
@lenam fakt tak super a dá se to jíst i dva dny, nezkazí se to tím chlebem brzo?
31. kvě 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Nene, my ho někdy jíme 2 -3 dny :slight_smile: Dělám ho hodně, máme ho rádi. Já postupně přidávám chléb do zhoustnutí. Chvilku to trvá než se "rozpustí". Nedávám tedy kůrku.
31. kvě 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenam super děkuju moc za radu :slight_smile:
31. kvě 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás "jen" hustá polívka ze zeleninky, červené čočky, vloček..a ne večeři budou květákové placičky s bramborem a zeleninový salátek
31. kvě 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuře na paprice a farfale :wink:
31. kvě 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dneska zbytek uzené polívky a jnak brambor s opečeným šunkovým salámkem a ovčím zauzeným sýrem a okurkový salátek se zakysankou
31. kvě 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
u nas dnes rychlovka šunkofleky a ledový salát s rajčaty :wink:

@brusinka.pusinka : mnam..delas chute :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
31. kvě 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beruskanula u nás také rychlovka byli jsme vyzvednout op Karamelky na pojištovně po očkování na proplacení penízku a pak jsme se toulali po městě a houpačkách takže dneska bez vaření:grinning: vypadá to že bude pršet tak upečeme jěště něco z listovéhotěsta a na zítra také něco když mají ty kuřátka naše svátek:grinning:
31. kvě 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brusinka.pusinka : jj, vase je taky rychlovka :dizzy_face: :sunglasses:

u nas se to taky nejak kaboni, tak uviidme, zda pujdem ven...

ja bych chtela upect Banánovo-ořechovo- čokoládový hřbet, ale musíme odpo právě pro banány a oříšky:grinning:

vidis, listovy testo.... to bych mohla zitra taky z neho neco spachat :grinning: :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, u nás dneska kuře pod bramborama:wink::grinning::grinning: Poprvé a bylo to moc dobré:wink::slight_smile:
31. kvě 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás kuře, pečená rýže a zeleninka na másle
31. kvě 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám dneska totální kopr. M měl být celý den pryč, tak jsem si říkala že se nějak odbudu. Ale volal mi, že přijede na oběd, takže jsem z mrazáku jen vytáhla soukenické řízky a k tomu naškrábala brambory. Ještě že mám nějaké obědy v mrazáku pro tyto chvíle :slight_smile:
31. kvě 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dneska jenom nudle s tuňákem a vajíčkem. Včera br.kaše a párek :slight_smile:. Mám nějakej nechucus pracus :grinning:
31. kvě 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
dneska bramborovej guláš, bude i na zítra a zítra si udělám k večeři konečně nudle s mákem :slight_smile:
31. kvě 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zeleninová polévka se žampiony, smažené žampiony s novými brambory a upekla jsem tvarohovojablečný štrůdl :slight_smile:
31. kvě 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj, já mám nějaké nezdravé období - předevčírem jsem si udělala 2 smažené sýry s kečupem, včera jsem snědla balení levných párků a dnes jsem si dala ruské vejce. Na mojí obhajobu - všechny tyto pochutiny jsem měla minimálně před půl rokem, ruské vejce jsem měla snad poprvé v životě. A děti měli jídlo normální a zdravé, ale jak s nima furt jím tu zeleninu apod., potřebovala jsem si už nutně zahřešit.
31. kvě 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
31. kvě 2012 v 19:02 • angeloo123
@cervena_vila to bylo včera u nás..dnes uzená polévka a šunkofleky...
31. kvě 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak děvčata a co bude o víkendu? :confounded:
31. kvě 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cholky, nějaký recept s polentou?? Byl by? :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 21:19  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s Hodila bych něco na oheň, ať není starost s nádobím, ale vypadá to, že počasí je proti.
31. kvě 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila o víkendu budeme pokládat dlaždice na terasu..na chatu ezbyde čas.-((((.takže oheň leda bych rozštípala parkety v ložnici.-))))))))))
31. kvě 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kuřecí vývar
cukeťák pečený v troubě, br. kaše a zeleninový salát
1. čer 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rýže a telecí kostky na kmínu
1. čer 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuřecí maso se zeleninou a kuskusem, moje premiéra, tak jsem sama zvědavá jestli se mi to povede :grinning:
1. čer 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás dnes Penne s kuřecím masem a listovým špenátem :slight_smile:

@nikiii určitě povede, já ho dělala poprvé před dvěma týdny, byla to rychlovka a výborná :wink:
1. čer 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
brokolicová polívka a pak budu kuchtit mleté hovězí na zelenině a nastrkám většinu v malých balíčcích pro prcka do mražáku, abysme měli pak kam šáhnout až nebudu stíhat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a k obědu asi kuřecí plátek, pečené hranolky, domácí tatarka :dizzy_face:
1. čer 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kynuté knedlíky s borůvkama a povidlama :slight_smile:
1. čer 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dnešní mňaminka kuřecí špíz s br. baši a fazolky s uzeným, polévka dfazolačka a šátečky z listového těsta s povidly:slight_smile:
1. čer 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@prdecek tak kynutý pěry plněné ovocem bych si taky dala...
1. čer 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek