• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

8. května 2017 
tak my hovězí polévku a protože vývaru byl plný hrnec, tak taky rajskou s masem :grinning: Strašný je, že jsem to měla rozpočítaný i na zítra, ale kluci snědli dnes k večeři dva plný!!!! talíře!!! A to jsou mrnavý, jak je uživím až budou v pubertě???? pomoc...
12. črc 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peroli diky, v bille jsem nekoukala, ale myslim, ze v albertu jsem nevidela. Ty trubicky jsou z listoveho testa?
12. črc 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@timbouctou musíš je pak rychle oženit.. :grinning: :grinning:
12. črc 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay jj, listový těsto namotaný na trubičku a naplněný jen vyšlehaným bílkem s cukrem.. jednoduchý a rychlý... :wink:
kdybys to chtěla dělat, tak já si vždycky napřed ty trubičky potřu sádlem a nechávám jeden konec trubičky volnej abych to pak měla za co chytnout a mohla to lehce sklepnout a opatrně (ještě horký) stáhnout dolů.. :wink:
nevím jak moc to tam je vidět ale každá trubička vypadá jinak, víceméně ani jedna nevypadá jak trubička z cukrárny ale doma je to jedno.. :sunglasses: :grinning: tam na nějakou estetiku kašlu, takže ani ty proužky nejsou vždycky stejný.. :sunglasses: stejně se to hned zežere :grinning: :grinning: mám i malý i velký trubičky.. tohle jsou zrovna ty malý (po babičce).. :slight_smile:
a ani s tím sněhem se nepářu... "hodím" ho do igelitovýho sáčku, ustřihnu špičku a jedu... :grinning:
12. črc 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peroli
budu si muset poridit ty trubicky, snad je sezenu
12. črc 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maybay ty velký jsem kupovala tady :wink: http://www.eshop-lilie.cz/detail.php?zbozi=1636705 už jsem tam objednávala několikrát (potahovací hmoty na dorty, gelový barvy, trubičky, vykrajovátka atd.. atd..) a vždycky jsem byla spokojená.. :slight_smile:
ale jestli ti jde jen o trubičky tak ty koupíš v každých domácích potřebách.. :wink:
12. črc 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maybay koukám že je má i tescoma (akorát takový ty na koncích zkosený) ale 89,-/3 ks.. :confounded: to teda radši z lilie... i s poštou vyjdou o hooodně levněji.. :unamused:
12. črc 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@peroli teda, koukla jsem na odkaz a hned sjem si objednala věci za čtyři kila :angry: ale sláva ti, mají tam agar, který už jak dlouho sháním. Bude luxusní zdravý dortík ke 2. narozkám :grinning:
12. črc 2012 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@timbouctou 4 stovky? jenom?? to já se ještě u žádné objednávky nedostala pod 6-7 stovek... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
u lilie mám i ráda že mají rozumný poštovný... :wink:
13. črc 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska budou vepřový a kuřecí nudličky v medovo-pivní směsi, nudlový polívka na přání dcery, a tvarohovej meruňkovej koláč. A ze zhruba 15kg meruněk udělám marmeládu.
13. črc 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
cuketová polívka s chlebovýma krutonama
kuřecí nudličky na cibulce, dušená mrkev, brambory
13. črc 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maybay http://www.recepty.cz/recept/vyborna-pizza-146088 je opravdu rychlá, dá se rozválet do úžasně tenkého těsta, pracuje se s ním bez problémů. Většinou než já nastrouhám sýr tak manžel má těsto hotové, do půl hodiny od příchodu domů se surovinami máme upečeno :slight_smile:
13. črc 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kixi A recept na bublaninku by nebyl? :grinning:
13. črc 2012 v 09:32  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta Taky si opisuju, zní to moooooooc dobře, díky za inspiraci a novej osvědčenej receptík :slight_smile:
13. črc 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
SOS - prosím o recept na cuketovou buchtu. Už nevím co s nima, urodilo se jich nějak moc. Tož kdyby jste některá chtěla cukety tak si dojeďte :grinning:
13. črc 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dělám smažené játra s bramborem, okurkový salát. už se těším, hrozně dlouho jsme to neměli
13. črc 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes pro zmenu s nektarinkami, polovicni testo jako na bublaninu a trocha drobenky :slight_smile:
13. črc 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@lena27 děkuji :slight_smile:
13. črc 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinka23 BUBLANINA S OVOCEM podle moji babi :slight_smile: 2 hrnky polohr. mouky, 1/2 kypr.prasku, 1 hrnek cukr krystal, 1/2 hrnku mleka, 1/2 hrnku oleje, 3 vejce, 1 vanilkovy cukr, spetka soli, tuk na vymazani, mouka na vysypani plechu. Smichat, vylit na plech, posypat ovocem - hoooodne :slight_smile: 30 min, 180 stupnu. Dobrou chut :slight_smile:
13. črc 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dnešní lehký obědík :slight_smile: dobrou chuť těstoviny s brokolici a smetanovo jogurtovo sýrovou omáčkou
13. črc 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aaadus jááááá chci :grinning: ale z máme to k vám přes půl republiky :angry:
13. črc 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@timbouctou to by se ti moc neoplatilo :grinning:
13. črc 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus no leda poštou to poslat :grinning:
13. črc 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@timbouctou není problém :grinning:
13. črc 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska smažená cuketa, brambory a hlávkový salát, všechno z naší zahrádky. K tomu si malá trpaslice poručila vývar s nudličkama. Už se ochladilo, tak budiž :grinning: A na zítřek rozvařím svíčkovou. A nakonec ještě nějakou buchtu pro odpolední návštěvu, ale to ještě nemám přesnou představu.
14. črc 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brusinka.pusinka To jsou nějaké veselé těstoviny, jak se jmenují?
14. črc 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tu brousím a slintám, ach jo...
14. črc 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska budou špízy s brambůrkama a salátem.
14. črc 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikiii
@maybay dejte mi pak vědět jak chutnalo :slight_smile:
14. črc 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera Kotlety řádových sester s chlebem, dneska Vepřová panenka pečená v alobalu, bramobry s bylinkovým máslem a zítra bude Čína z krůty :slight_smile:
Dočítat nestíhám :sweat_smile:
14. črc 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek