Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

giorgina
31. led 2011

kureci frikase s ryzi a salat

monapink
31. led 2011

teda vy mi delate chute...jdu delat koprovku a kotlety zapecene s bramborem a smetanou..no a pro malou mam mlicko od sebe 😀 na prikrmy jsme jeste maly,ale inspirace je zde velika 😉
Jen tak dal,jsem rada,ze to jde vymyslet a koukam ze i stihat,uvarit domaci stravu pro ty nase deticky 😵

k.ate
31. led 2011

Jinak teda trochu OT, holky jaký máte doma hrnce? my máme jeden litinovej a měli jsme velkej smaltovanej, ale ten manžel zlikvidoval, když v něm vařil v páře maso a zapomněl na něj 😀 Takže smaltovanej letěl do koše (konečně, já ho neměla ráda 😀 )a teď doma řešíme, jaký hrnce koupit, já bych chtěla nějakou sadu, ale nemůžem se shodnout jestli nerez, smalt... ☹

morusa
31. led 2011

Ja mam sadu Zepter, jsou dražší, ale zase do konce života,navíc člověk spotřebuje mín oleje a vše je uvařený během chvilky.

kmotrice
31. led 2011

@k.ate Já jsem pro smalt. Vařím v nich už druhý rok a v pohodě. Nerez sem měla a když sem to dala na kamna tak se tomu roztékali uši a dost to smrdělo.

andreasek82
31. led 2011

vendulko a kate, receptik mate v IP 😉
jinak kate, to jsi me taky pobavila, no jeden hrnec ti fakt stacit nebude, ale kdyz tak zapujcim 😀

vendulka
31. led 2011

@andreasek82 díky

kami1984
31. led 2011

@andreasek82 já prosim taky🙂)

kristi
31. led 2011

zelnacka a k veceri jen rybickova pomazanka a dobrej chleba

brusinka.pusinka
31. led 2011

máme dneska zeleninovou plívku s kapáním a keřecí roládky s bramborovou kaší a červenou řepu 😀 večer budoulívances jablky a borůvkami a s tvarohem 😀 oslava víza 😀
zítra budu dělat bramboráky a fazolačku 😉

ia.
1. únor 2011

malý kapustovou polívku, a kuřecí se zeleninou, zakysanou smetanou, těstoviny, a já kulajdu 😉

pampalini
1. únor 2011

Dnes brokolicové hody: malý....brokolicovou polévku a já brokolici jako mozeček a bram. kaši 😀

bulinka
1. únor 2011

Hráškovou polévku a palačiky s tvarohem nebo marmeládou, kdo co bude chtít 😎

crca
autor
1. únor 2011

Niiiiiic 😀 Polívku mají od včera kuřecí s nudlema,jen jsem jim uvařila trochu těstovin a dostanou lasagne ze skleničky 😀 Nechce se mi vařit 😀

romana29
1. únor 2011

Polotovar rajská omáčka s česnekem, do toho sójové maso a rýže - bude dost i na zítra, hurááá 😀

mart.s.
1. únor 2011

My dnes máme kuřecí polévku s nudlemi a obalovaný květák 😉

monapink
1. únor 2011

@k.ate jsem take pro sadu od Zepteru,sice cena je vetsi,ale jsou k nezaplaceni..a snad jsou na cely zivot,jak pise
@morusa ..
Jinak preju stastnou ruku pri vyberu 😉

dagmarkaaa
1. únor 2011

brambory, špenát z mrazáku a vaječnou omeletu

mamkamarketa
1. únor 2011

peceny losos s medovo-horcicovou omackou, dusena zelenina a pecene horcicove brambory

irasek
1. únor 2011

@mamkamarketa - teeeda, to zní úžasně chutně 😀 Jak se dělají ty brambory?

mamkamarketa
1. únor 2011

@irasek brambory varis s horcici (neboj se dat i vic nejake obyc levne) az budou mekkci das je pect do trouby az jsou krasne krupave 😉

irasek
1. únor 2011

@mamkamarketa - děkuji, opravdu to udělám. Zní to jednoduše a bude doma chutnat 😵

neu.sona
1. únor 2011

já dnes naložila šumavského králíka a zítra upeču. bude s špenátem a bramborovým knedlíkem.

mamkamarketa
1. únor 2011

@irasek prave ze je a fakt jsou dobry, dokrupava udelany 😀

weri1
1. únor 2011

kdyby bylo víc penízek ,určitě do Zepteru jdu, naši je mají a jsou výborný, bez tuku, jde v nich upéct i buchta, myslím, že když se člověk v nich naučí vařit, jsou k nezaplacení

weri1
1. únor 2011

@k.ate já mám od Ety titanovej

beruskanula
2. únor 2011

dnes hrachova kase s chlebikem

kjajule
2. únor 2011

Kuřecí polévka s nudličkama , kuřecí prsíčka v těstíčku a brambory s bylinkovým máslem 🙂

brusinka.pusinka
2. únor 2011

dneska polívka z červené čočky s mlékem a krutonky a dukátové buchtičky se šodó 😵

sylvka
2. únor 2011

můj dvouletý chlapeček si dnes přeje špagety a zítra buzgulaš,takže já mám jasno. 😉