• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

20. července 2017 
kureci frikase s ryzi a salat
31. led 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy mi delate chute...jdu delat koprovku a kotlety zapecene s bramborem a smetanou..no a pro malou mam mlicko od sebe :grinning: na prikrmy jsme jeste maly,ale inspirace je zde velika :wink:
Jen tak dal,jsem rada,ze to jde vymyslet a koukam ze i stihat,uvarit domaci stravu pro ty nase deticky :dizzy_face:
31. led 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teda trochu OT, holky jaký máte doma hrnce? my máme jeden litinovej a měli jsme velkej smaltovanej, ale ten manžel zlikvidoval, když v něm vařil v páře maso a zapomněl na něj :grinning: Takže smaltovanej letěl do koše (konečně, já ho neměla ráda :grinning: )a teď doma řešíme, jaký hrnce koupit, já bych chtěla nějakou sadu, ale nemůžem se shodnout jestli nerez, smalt... :frowning2:
31. led 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam sadu Zepter, jsou dražší, ale zase do konce života,navíc člověk spotřebuje mín oleje a vše je uvařený během chvilky.
31. led 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate Já jsem pro smalt. Vařím v nich už druhý rok a v pohodě. Nerez sem měla a když sem to dala na kamna tak se tomu roztékali uši a dost to smrdělo.
31. led 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendulko a kate, receptik mate v IP :wink:
jinak kate, to jsi me taky pobavila, no jeden hrnec ti fakt stacit nebude, ale kdyz tak zapujcim :grinning:
31. led 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. led 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreasek82 já prosim taky:slight_smile:)
31. led 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zelnacka a k veceri jen rybickova pomazanka a dobrej chleba
31. led 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme dneska zeleninovou plívku s kapáním a keřecí roládky s bramborovou kaší a červenou řepu :grinning: večer budoulívances jablky a borůvkami a s tvarohem :grinning: oslava víza :grinning:
zítra budu dělat bramboráky a fazolačku :wink:
31. led 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý kapustovou polívku, a kuřecí se zeleninou, zakysanou smetanou, těstoviny, a já kulajdu :wink:
1. únor 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes brokolicové hody: malý....brokolicovou polévku a já brokolici jako mozeček a bram. kaši :grinning:
1. únor 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hráškovou polévku a palačiky s tvarohem nebo marmeládou, kdo co bude chtít :sunglasses:
1. únor 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Niiiiiic :grinning: Polívku mají od včera kuřecí s nudlema,jen jsem jim uvařila trochu těstovin a dostanou lasagne ze skleničky :grinning: Nechce se mi vařit :grinning:
1. únor 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Polotovar rajská omáčka s česnekem, do toho sójové maso a rýže - bude dost i na zítra, hurááá :grinning:
1. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dnes máme kuřecí polévku s nudlemi a obalovaný květák :wink:
1. únor 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate jsem take pro sadu od Zepteru,sice cena je vetsi,ale jsou k nezaplaceni..a snad jsou na cely zivot,jak pise
@morusa ..
Jinak preju stastnou ruku pri vyberu :wink:
1. únor 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
brambory, špenát z mrazáku a vaječnou omeletu
1. únor 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
peceny losos s medovo-horcicovou omackou, dusena zelenina a pecene horcicove brambory
1. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa - teeeda, to zní úžasně chutně :grinning: Jak se dělají ty brambory?
1. únor 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irasek brambory varis s horcici (neboj se dat i vic nejake obyc levne) az budou mekkci das je pect do trouby az jsou krasne krupave :wink:
1. únor 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa - děkuji, opravdu to udělám. Zní to jednoduše a bude doma chutnat :dizzy_face:
1. únor 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dnes naložila šumavského králíka a zítra upeču. bude s špenátem a bramborovým knedlíkem.
1. únor 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irasek prave ze je a fakt jsou dobry, dokrupava udelany :grinning:
1. únor 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby bylo víc penízek ,určitě do Zepteru jdu, naši je mají a jsou výborný, bez tuku, jde v nich upéct i buchta, myslím, že když se člověk v nich naučí vařit, jsou k nezaplacení
1. únor 2011 ve 20:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate já mám od Ety titanovej
2. únor 2011 v 00:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes hrachova kase s chlebikem
2. únor 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuřecí polévka s nudličkama , kuřecí prsíčka v těstíčku a brambory s bylinkovým máslem :slight_smile:
2. únor 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska polívka z červené čočky s mlékem a krutonky a dukátové buchtičky se šodó :dizzy_face:
2. únor 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj dvouletý chlapeček si dnes přeje špagety a zítra buzgulaš,takže já mám jasno. :wink:
2. únor 2011 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek