• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

20. ledna 2017 
dneska párkové/špekáčkové rizoto, uzená polívka ze včera a puding po obědě. K tomu jsem kvůli manželovi udělala ještě bramborové placky :grinning:
29. črc 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peroli prosím o recept na křidýlka
29. črc 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmenta jsem si ukradla recept od @pitruskaskarolinkou ze str.507 :grinning: :grinning: :wink:
dala jsem 3 PL oliv.oleje, 3 PL medu, 2 PL kečupu, 1 PL hořčice a 2 česneky.. a myslím že jsem tam přihodila i trochu koření na hranolky.. dávám ho úplně na všechno, je nejlepší!!!
29. črc 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
prvni vecere grilovana krkovicka v pivni marinade se zeleninovym salatem a druha vecere krupicna kase s kakaem :grinning:
29. črc 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
včera jsme s klukama dojedli to kuřátko, dnes rybí prsty v troubě, vařené brambůrky a tatarka ze zakysanky, k večeři zeleninová polívka a k tomu děti jogurt :sweat_smile: doufám, že se to v nich nepopere.
29. črc 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tina1506 Já ji přidala i do rizota a bylo to výborný. Může se dát i do leča a nebo dělám cuketovou polévku.
29. črc 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
květáková polívka
těstovinový salát a k tomu zeleninovej salátek
30. črc 2012 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska čočkové karbenátky, nové brambory a zeleninový salát.
30. črc 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smažená cuketa, brambory, tatarka, okurkový salát.
30. črc 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramborový guláš
30. črc 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarunatko jé,mohu poprosit do IP receptík na čočkové karbanátky,já dělám brokolicové,ale čočkové neznám. Díky :slight_smile:
30. črc 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarunatko taky poprosím o receptík, děkuju
30. črc 2012 ve 13:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy
@allye1
Jé, holky, já je dělám úplně stejně jako masové - uvařím čočku s bobkovým listem a pepřem, až vychladne, tak přidám vajíčka, česnek, sůl, majoránku a trošku strouhanky, ale jen tak, aby držely pohromadě. Uplácám karbenátky a usmažím. Jsou dobré i studené - nebo teda aspoň nám chutnají.
30. črc 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky a co karbanátky z cizrny, nezkoušel jste někdo? Koupila jsem dnes zavařenou v Lidlu, mám ji moc ráda i tak jak je, ale pro malou to asi nebude ono, tak přemýšlím, jak tepelně upravit .. ale když nad tím tak přemýšlím, s tou čočkou nejsou tak daleko od sebe, tak možná zkusím receptík @sarunatko ... max. si pochutná odpaďák, že :wink:
30. črc 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonia79 Ahoj, já jsem je zatím nezkoušela, ale před časem jsem si našla tenhle recept http://www.albert.cz/radce-zakaznika/recepty/cizrnove-karbanatky.html
30. črc 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sova33 super díky moc, tak to asi někdy v týdnu testnem - ať žije zdravá výživa (tj. ten trojobal si odpustíme a upečem na papíře na plechu) :wink:
30. črc 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás dneska čočka na kyselo, vajíčko a chlebík.
31. črc 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
k obedu testoviny a salat, k veceri pecenou prazmu a vlka s bramborem, ja si mozna udelam kuskus se zeleninou k tomu, at vyjime lednicku :slight_smile:
31. črc 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hoky kuchařky, jdu s dotazem. Mám vledničce trošku udušených hub od neděle a zapomněl ajsme na ně. Je to ještě k jídlu, myslím na smaženici, nebo se tomusí už vyhodit?
31. črc 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca houbičky bych už asi vyhodila :wink:
31. črc 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsme měli "oouý" oběd - jak to klasifikovalo naše dítě, tak myslím, že myslel oranžový :slight_smile:
Polévka z mrkve a červené čočky, domácí široké nudle s kuřecím a omáčkou z dýně, paprik a žluté cukety.
31. črc 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
segedínský guláš s knedlíkem
31. črc 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čočková polévka a chleba ve vajíčku se zeleninovým salátem.
31. črc 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarunatko Jé, díky a kolik cca dáváš vajíček?
31. črc 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vařím-jasmínovou rýži a kuřecí maso na porku a žamionech,hráškový krém,zapečené těstoviny a pečené koleno na pivu
31. črc 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusyy Podle toho, kolik té čočky je, já to fakt nedokážu odhadnout, ale přidávej to tam postupně a až to bude držet v kupě, tak to je. Já jsem včera dala tři a karbanátků bylo tak na tři porce.
31. črc 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic se mi nechce, navíc v tom horku...takže to vyhrály tortily s kuřecím masem, ledovým salátem, cherry rajčátky a jogurtovým dresinkem...původní plán teda byly tortily z mekáče, ale jelikož mám suroviny doma, tak jsem se přemohla :sunglasses: :grinning:
31. črc 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska medová křídla a opečené brambory, kyselá okurka, bramboračka z hříbečků, co jsme si přivezli z chalupy :slight_smile:
31. črc 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pitruskaskarolinkou rostou? my byli ted o víkendu a niiiiic :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já se tak těšila na hovězí na hříbkách s rýží :dizzy_face:
31. črc 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1luciferka1 no začínají, ale jako my (respektive můj chlap) najde vždy :sweat_smile: Šli jsme do lesa a potkali vycházivši houbaře a prý nic neroste...a po pár metrech pravák, pak kovář :grinning: A pak on prošmejdí ty houštiny a tak donese :grinning:
Já už se do podobných kousků nepouštím, poté co mě loni dodžogala vosa v těhu a já nemohla 3 týdny chodit a málem v tom lese zkolabovala :astonished: :grinning: :rolling_eyes:
31. črc 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek