• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

8. května 2017 
šunkové rolky s mletým masem + rýže
23. zář 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím o nějaké recepty na naši jedinou dozrálou dýni jedináčka :slight_smile: Dýňovou polévku už máme, co dál?
23. zář 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@timbouctou teď v posledním Apetitu je recept na dýňový guláš nebo tak něco a na fotce to vypadalo pěkně :wink: já mám doma máslovku, tak z ní zítra musím něco vymyslet :slight_smile:
23. zář 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha dík :slight_smile: Já nevím, co mám doma, má to asi tak 5 kilo. Ostatní dýničky bud sežrali slimáci nebo chytly některé cosi jako rajčatovou plíseň, hnědnou jim květy ještě než se pořádně otevřou :cry:
23. zář 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pátek byl oběd až k večeři, holka obědvala ve školce, a my byli někde rozlítaní.. takže kuře na paprice, těstoviny, dnes jsem k tomu vytáhla z mrazáku knedlík, včera jsme byli na svatbě, takže raut a můj muž s kolegou zařídili jako svatební dar sele 30kg, takže mňam, bylo výborný..zítra mám holku doma, v poledne jedeme zas do baletní přípravky...tak asi jen rajská polívka s těstovinama a pak k večeři palačinky, pokud stihnem do kravína pro mlíko
23. zář 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapečený brambory s masem z uzenýho kolena, a jsem nějaká přeslazená po víkendu, tak si upečeme nějakej slanej závin.
24. zář 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
losos na bylinkách s bramborovou kaší,zeleninový salát :slight_smile:
24. zář 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bramborová kaše,kuřecí řízek,okurkový salát
24. zář 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
drožďová polévka a strouhankové placičky se šunkou :wink:
24. zář 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
byli jsme na dovče:

vařila tchýně - králík na česneku ( zbytek familie měl s chlupatým, já s bramborem a čerstvým špenátem)
opět krevety - jsou tam taaaaak levné
paella de marisco - jsem se na ni neuvěřitelně těšila
pečený kuře
špízy z kuřecího a panenky, pečená brambora a dip
24. zář 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
Tresku v krustě.
24. zář 2012 ve 12:30  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
brokolicový krém s krutonkama a vepř. panenka s žampionovou omáčkou, těstoviny :slight_smile: .
24. zář 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ještě nevím, co budu vařit, ale upekla jsem tvarohový koláč s broskví
24. zář 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mňamka bez výčitek, palačinky bez cukru s čerstvým ovocem: tvaroh smíchaný s nektarinkami,mandarinkami a štávou z mandarinky
24. zář 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
dneska zapečené těstoviny s tuňákem
uvařené těstoviny smíchám se dvěma konzervami tuňáka (jakého má kdo rád, já dávám kousky v oleji), mraženou zeleninou (výborná je mexická z Lidlu) a smetanou, posypu sýrem a strčím na cca 20 minut zapéct
24. zář 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No dneska už nic, ale na zítra mám naplánované chlupaté knedlíky a uzené na kousky osmahnuté na cibulce - jak znám manžela, tak si na to kydne kečup, jako ostatně skoro na všechno:(
24. zář 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dojídáme zbytky ze sobotní oslavy :sweat_smile: , takže:
kuřecí koktejl s avokádem (akorát jsme do něj dneska uvařili těstoviny, na oslavě se podával jako předkrm ve vydlabaném avokádu :wink: ), a pak vepřová panenka v sýrové krustě, opékané brambory a bylinkový dip ze zakysané smetany.
24. zář 2012 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes pečené kuře s rýží, zítra jitrnice a jelito s bramborem
24. zář 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
meli jsme pecene kure s bramborovou kasi a jeste jsem udelala kureci polivku s nudlickama :slight_smile:
24. zář 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
oba kluci jsou nachlazení, takže jsem staršího stáhla ze školky, tudíž mimino má ještě ze dneška máslovou dýni s bramborem, my budeme mít rajskou polévku s těstovinou a bazalkou a buď lososa s kaší, nebo hovězí na zelenině s těstovinama, nebo palačinky, ještě nevím, který den co zvolím..
24. zář 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes taková směs na způsob číny - vepřová kýta, houby, zelenina + těstoviny a zeleninový salát
25. zář 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuřecí řízečky v těstíčku z olomouckých tvarůžků, k tomu opečené brambory a hlávkový salát
25. zář 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
špagety s kuřecím masem a špenátem
25. zář 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
švestkové knedlíky z bram.těsta
25. zář 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramboračka a perník
25. zář 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaja01k to zní dobře!! jak děláš to těstíčko?
25. zář 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám boršč ze včera, manžel brokolice na česneku se sýrem a na večeři rychlá hrachová polévka.
25. zář 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě dodělávám kuře tandori.
25. zář 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kitinka76 1 vejce + polohrubá mouka + mléko, množství tak aby mělo těstíčko hustší konzistenci, nakonec přimíchám nastrouhané tvarůžky a trochu osolím. Jinak není potřeba to nějak zvlášť ochucovat, ty tvarůžky jsou celkem výrazné :slight_smile:
25. zář 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Na oběd jsme byli u našich - zeleninová polévka, buchtičky s krémem
@horakovatereza mm si zase ke všemu dává kyselé okurky. Udělám italské jídlo a on si k tomu vezme kyselé okurky, barbar :angry:
25. zář 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek