Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

lajcikova
9. říj 2012

kuřecí polívka,a zapečene brambory s vepř.masem zalite bílym jogurtem s česnekem 🙂

prdecek
9. říj 2012

zbytek česnečky a poslední porce játrové omáčky s bramborem, večer bude obalovaná píchavka s chlebem 🙂

handm
9. říj 2012

Ahoj, u nás dneska jen pečené brambory, prcek je nemocnej a nic nechce jíst, tak mu vařím oblíbená jídla 😀😀😀 Za chvíli, jen co pořádně zabere, jdu dělat buchtu - pečenýho pacholíka a večer se chystám na tu dýni podle @macinek 🙂

miskadis
9. říj 2012

Čevabčiči, brambor, cibulka, hořčice - mňam 😉

ia.
9. říj 2012

fazolková bílá polévka a zeleninové lečo s párkem a čerstvým chlebem...

ia.
9. říj 2012

@kristi troufám si tvrdit, že čekáš chlapečka 😅 já v těhotenství jedla ve velkém zelňačky, gulášové polívky apod 😅

kristi
9. říj 2012

@ia. no ja jsem polivkova i normalne, zadna zmena 😉 zvlast na podzim a v zime mam rada tyhle hutne, syte polevky.

sarunatko
9. říj 2012

U nás dneska zapečené palačinky se špenátem, nivou, smetanou a šunkou.

beruskanula
9. říj 2012

u nas dnes spenat, brambor a vajicko, zitra vubec netusim 😅 , musim neco i na ctvrtek

skurinka
9. říj 2012

Tak ja dneska masove kulicky s rajskou omackou a houskovy knedlik a zitra sekana s br.kasi a salat..dal netusim 🙂

kompleta
9. říj 2012

pečená máslová dýně se šunkou a nivou, toast

aaadus
9. říj 2012

jen špagety s bazalkovým pestem, jsem doma jen s malou a nechtělo se mi vařit 😝

ia.
9. říj 2012

@aaadus proč jen? pro mě je to jeden z nej obědů 😅

aaadus
9. říj 2012

@ia. no třeba mm by mi takovou večeři hodil na hlavu 😀 Mě takové jednoduché jídla stačí, mu ne - není tam maso 😝

ia.
9. říj 2012

@aaadus aha...tak to chápu 😀 manžel naštěstí miluje italská jídla i bezmasá..

jaja01k
9. říj 2012

Čočka s uzeným a vejcem. A taky jsem dnes pekla, "rychlovky" z listového těsta s pudinkem a jablkem 🙂

aaadus
9. říj 2012

@ia. já to toho mojeho né a né naučit, ušetřil by mi tím spoustu času

brambora20
9. říj 2012

dnes červená čočka a volské oko, domácí tmavé housky, zítra rychlovka-špagety po uhlířsku( s vaječinou), se sýrem a kečupem

ined77
9. říj 2012

dnes brokolicový krém s krutonkama, kapustové karbenátky, br.kaše 🙂

sarunatko
9. říj 2012

@kompleta jak jsi dělala tu dýni?

kompleta
9. říj 2012

@sarunatko upekla na sucho hodinu na 150C, nakrajenou na kosticky pak pridala na kosticky sunku, podrobila nivou a nechala roztect uz ve vypnute troube, bylo to super!

nikiii
10. říj 2012

Já dneska budu zkoušet "místní" šumavské maso (původně recept na hovězí, ale zkusím z vepřového), a na odpoledne náš oblíbený meruňkový koláč.

zuzi82
10. říj 2012

My dnes kuře Gen a na večeři asi tortily se šunkou a sýrem 😉

orchidejka
10. říj 2012

Holky, a parmazán, který si sypete na těstoviny a pesta kupujete kde? Taky v LIDL?

yesu
10. říj 2012

Dnes kuřecí kousky v omáčce ze zakysané smetany, broskví a mandarinek, rýže.

yesu
10. říj 2012

@zuzi82 jak ty to všechno zvládáš, to nechápu!!! 😖 🙂

zuzi82
10. říj 2012

@yesu Mám hodné děti a strašně ráda vařím a peču. 😀

brusinka.pusinka
10. říj 2012

dnešní menu,vařil parní hrnec🙂 brambůrky,fazolky,kapustička, mrkvička, tilápie a jogurtový dresnk ..... koření jen trocha soli bílého pepře a kmínu... dneska je to hold zdravě😀

kristi
10. říj 2012

Dneskabudou zapecene bramboryse spenatem a sunkou a dalsima zbytkama z lednicky

kristi
10. říj 2012

Pisu jak tatar, pitomej ipad 😔