Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

vendullka
15. říj 2012

@hojda Jahodová do rajské? To slyším prvně, ale jedna známá dává celouskleničku meruňkové do svíčkové🙂

miskadis
15. říj 2012

Bramborová kaše s uzeným.

prdecek
15. říj 2012

dneska zbytky z víkendu - gulášová polévka a vepřový řízek s bramborem a teď jsem večer pekla koláče s pudinkem a meruňkou 🙂
http://www.mamincinyrecepty.cz/mazance-zaviny-b...

hojda
15. říj 2012

@vendullka NO já to taky neslyšela, dělá to tchýně.

vendullka
15. říj 2012

@hojda Neví, přijde mi to zbytečné, pokud umíš uvařit dobrou omáčku, ne?🙂

pajenka
15. říj 2012

@yesu Co udělat krémovou žampionovou polévku, jestli máte rádi

pajenka
15. říj 2012

@hojda To jsem nikdy neslyšela

hojda
15. říj 2012

@pajenka
@vendullka Taky jsem na to koukala jako puk. Tak se ptám jestli je to běžné, nikde v receptu jsem to nenašla. Ještě tam strouhají perník.

luznicarka
15. říj 2012

@hojda Tak se přidávám k těm co to neslyšeli když tam přidáš trochu cukru a udělá to stejnou službu 🙂 i když tchýně pro změnu dělá rajsou z pálivýho kečupu takže možný je všechno 😀

pajenka
15. říj 2012

@hojda O perníku vím, ale marmeláda? 😖 To by mi asi nechutnalo, kdyby lžička, pochopím, ale celá sklenička?

radka_h
15. říj 2012

@hojda Perník, že tam někdo strouhá to jsem slyšela,ale marmeládu to slyším prvně. Já do rajský dávám skořici.

vendullka
15. říj 2012

@hojda O perníku už jsem slyšela, ten je prý dobrý na zahuštění, ale nevím no🙂
@radka_h Taky dávám skořici🙂

yesu
15. říj 2012

@pajenka a recept? 🙂

pajdula
15. říj 2012

@yesu ... na cibulku jsem dala houby, už ovařený a udělala jsem je jako na smaženici jen bez vajíček, tak kmín, česnek, sůl a rýži a zalila jsem to vodou nebo můžeš vývarem, taková domácí rychlý rizoto... není to žádné super vaření, ale doma to chutnalo 🙂 a to je hlavní.

radka_h
15. říj 2012

@luznicarka Kečup mám ráda,ale do rajský dávám jedině protlak. jaký to je z ostrýho kečupu ? 😉

nellygray
15. říj 2012

@yesu taky jsem koupila žampiony a řešila, co s nima. 😀 Nakonec jsem jich pár upekla spolu s rybou a bramborem, pár jich bylo dneska pod masem a zbytek dám do zeleninové polévky.

nellygray
15. říj 2012

U nás dneska kuřecí prsa na žampionech s hráškovou rýží. A protože jsem pytlík s hráškem zapomněla pak uklidit zpět do mrazáku, udělala jsem z něj rovnou oběd pro mě a děti na zítra-hráškovou polévku se zakysanou smetanou. Zítra do ní jen opeču rohlík.

nellygray
15. říj 2012

@hojda škoda jahodový marmelády. 😀 Já teda rajskou dost sladím, ale tu jahodovou chuť si tam při vší dobrý vůli nedovedu představit.

luznicarka
15. říj 2012

@radka_h hnusný je to a pálí jak čert já jí měla od tchýně jednou a pak už nikdy a když sem neměla domácí kečup tak sem taky dělávala z protlaku ale teď co dělám domácí sama si tak ho tam přidávám radši než kupovaný protlak 🙂

yesu
15. říj 2012

@nellygray já asi udělám plněný nivou s bramborem a ze zbytku polívku nebo smažený...

hojda
15. říj 2012

@nellygray NO je to divný, když vylovíš, kus jahody v rajský 😝

nellygray
15. říj 2012

@yesu je fakt, že jestli jich máš hodně, tak je tak určitě zužitkuješ líp. 😉

pajenka
15. říj 2012

@yesu Nakrájím cibuli, zpěním, přidám nakrájené čerstvé (jsou aromatičtější i chutnější) žampiony, pak trochu mouky, přiliju vodu a povařím. Přidám koření (sůl, pepř-bílý, bobkový list, stroužek česneku, muškátový oříšek, ale ten až úplně nakonec), povařit 20 min. Pak to rozmixuju a přidám smetanu a je hotovo 🙂

weri1
15. říj 2012

@hojda neslyšela 🙂 perník vím, že někdo dává a já dávám skořici pro chuť

kristi
16. říj 2012

Dneska budou kureci roladky plneny prsutem a syrem a k tomu brambora

vendullka
16. říj 2012

Zeleninová polévkaa krůtí maso zapečenés bramborama, sýrem a smetanou

aaadus
16. říj 2012

Včera vločková polévka, pečené kuřecí stehna s rýží. Dnes dýňová polévka, koprovka s vajíčkem a bramborem

krakorka
16. říj 2012

těstovinový salátek 😉

aaa
16. říj 2012

Holky, nějaký ověřený recept na kombinaci listové těsto a uzený losos? Co do toho ještě zamotat, aby to nebylo suché? Mám v plánu to udělat jako rohlíčky. Děkuju za rady 🙂

ined77
16. říj 2012

Dnes kedlubnová polévka, peč.kuřecí steehýnka s hráškovou rýží 🙂 .