• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

21. září 2017 
dnes kuřecí vývar s nudlemi, špízy s rýži nebo bramborem, zítra plněné papriky s bramborem, v neděli pečená kačena, knedlík, zelí, pondělí rizoto.
12. říj 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja dnes papkam Kyselici :slight_smile: mnaaam
12. říj 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska houbové rizoto a kuřecí vývar
zítra květák s bramborem a v neděli svíčkovou s knedlíčkem, ke kafču upeču buchtu s vitacitem :slight_smile:
12. říj 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
žampionová polívka
čevapčiči, brambory, zeleninová obloha
13. říj 2012 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
gulášová polévka, vepřové řízky a brambory a pro mě k tomu kompot :slight_smile:
13. říj 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
játra na slanině s rýží
13. říj 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jen rychlovka ( kuřecí přírodní řízek s pečivem) neni mi vůbec dobře :unamused: A zítra si uděláme na zahrádce gulášovku v kotliku a upečeme na plechu bramboráky.
13. říj 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuře na paprice s bramborem :dizzy_face:
13. říj 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska máme špercle:slight_smile:
13. říj 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
my dnes byli na výlovu rybníka Rožmberk, tže oběd jsme si dali tam-rybi specialitky :dizzy_face: :grinning: a k véči doma rychlovku- kuřecí plátek(+uzeny sumec, co jsme si přivezli), br. kaši a švestkový kompot :dizzy_face: :sunglasses:
13. říj 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes zelňačka, boloňské špagety a buchta Himaláje. Zítra holandské řízky s br. kaší a dýňový kompot.
13. říj 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes halušky a zítra ještě nevím,tak jdu hledat inspiraci :slight_smile:
13. říj 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
k večeři květákový mozeček s houskou a na zítra kuřecí maso se špenátem a smetanou a tagliatelle
13. říj 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes oběd v restauraci-já jsem měla krkovičku se smetanovou houbovou omáčkou a hranolky a manžel kančí karé s bramboráčky. K večeři jsem udělala jen pečenou dýni hokkaidó s dipem ze zakysané smetany a upekla skořicové muffiny s mandlemi. Zítra bude treska pečená s bramborami a žampiony.
13. říj 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
chlap dnes odfrčel na pánskou jízdu..jako vzorná pečující partnerka jsem mu včera večer dělala s sebou z plecka guláš a pekla povidlové buchty.. sama jsem měla k obědu chleba se šunkou v poklusu - byla jsem u známých moštovat jabka.po návratu jsem dojedla ze včerejška cukinu zapečenou se sýrem a boloňskou omajdou (z mrazáku).a k večeři polívka z mrazáku, takže překvápko, cedulka nesouhlasila s obsahem, měla být hovězí a byla to bramborajda z vývaru z kostí.. na zítřek z mrazáku maličká kačenka, tak jsem k ní vyndala v krabce nedojedené maso z nějakého oběda, podle cedulky uzené+kachní prsa, ale kdo ví, co to je :grinning: a k tomu tam byly taky z nějakého oběda zbylé brknedle a červené zelí..takže se mohu dopo věnovat úklidu nebo sppánku, jak to vyjde.. snad zvládnu to první, tchánovci zítra dorazí na oběd vrátit nám dcerunku.. a asi upeču pršívanou deku..polévka kuřecí, tu dám vařit teď..dopo oberu kosti a scedím :slight_smile:

v dohledné době budem vraždit kachny, tak musí z mrazáku všechno ven :slight_smile:
13. říj 2012 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jak to tu pročítám zpátky, tak jsme měli mít zítra husu, ale ta je tak obrovská, že ji dám tchýni domů, ať ji udělá o Vánocích na Štěpána..tak je tak pro osm lidí nejmíň... :unamused:
14. říj 2012 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás dnes kuře se zeleninou a brambory z jednoho pekáče :wink:
14. říj 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dnes dojídáme zbytky - guláš a játra na slanině. A peču buchtu s pudingem, zakysankou a margotkou. Celou dobu nadávám, jak je toho těsta málo a hustý, nešlo mi to vůbec rozpatlat po plechu, a až jsem nad tím zvítězila, polila pudingem a dala do trouby, tak jsem začla uklízet věci a na lince jsem našla misku s ušlehaným sněhem ze 4 bílků kterej tam patřil taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak uvidíme co z toho bude, to je tak, když potřebuju aby to pro návštěvu bylo dobroučký :angry:
14. říj 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
u nás dnes květák na mozeček a brambory a vrhnu se na dunajské vlny :slight_smile:
14. říj 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska segedín s bramborovým knedlíkem
14. říj 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
smažený květák, brambory a dip ze zakysanky a z koření z farm.trhů a je to moc dobré :wink:
14. říj 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapustová polévka, žampionová omáčka s domácím kynutým houskovým knedlíkem :slight_smile: ke svačině chci upéct bábovku :wink:
14. říj 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra bude
kedlubnová polívka
guláš s knedlíkem
14. říj 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes dojídám oběd ze včera - hovězí vývar a vepřové nudličky na hříbkách zalité smetanou s rýží.
V sobotu jsme byli na svatbě, oběd jsem už tady psala, ale večer byly žebra, kuřecí řízečky, špalíčky, tatarák, pečené brambory, vepřová kýta, šopák, těstovinový salát...spousta toho bylo, mňám...
15. říj 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
U nás to vypadá na polévku z hokaida a asi špagety....to je klasika :wink:
15. říj 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pečené kuřátko a bramborová kaše.
15. říj 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska čína a hranolky. Holky mám tu dvě krabičky žampionů, co s něma?
15. říj 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajdula jak děláte houbové rizoto?díky
15. říj 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zapeceny kvetak s bramborem, smetanou a syrem :slight_smile: , budem mit i zitra :slight_smile:
15. říj 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slyšel někdo, že by se do rajské omáčky dávala jahodová marmeláda aby byla sladká?????
15. říj 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek