Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

karmenta
12. říj 2012

dnes kuřecí vývar s nudlemi, špízy s rýži nebo bramborem, zítra plněné papriky s bramborem, v neděli pečená kačena, knedlík, zelí, pondělí rizoto.

kateczka
12. říj 2012

Ja dnes papkam Kyselici 🙂 mnaaam

pajdula
12. říj 2012

dneska houbové rizoto a kuřecí vývar
zítra květák s bramborem a v neděli svíčkovou s knedlíčkem, ke kafču upeču buchtu s vitacitem 🙂

babulinkab
13. říj 2012

žampionová polívka
čevapčiči, brambory, zeleninová obloha

prdecek
13. říj 2012

gulášová polévka, vepřové řízky a brambory a pro mě k tomu kompot 🙂

nikiii
13. říj 2012

játra na slanině s rýží

radka_h
13. říj 2012

Dnes jen rychlovka ( kuřecí přírodní řízek s pečivem) neni mi vůbec dobře 😒 A zítra si uděláme na zahrádce gulášovku v kotliku a upečeme na plechu bramboráky.

zizala79
13. říj 2012

kuře na paprice s bramborem 😵

brusinka.pusinka
13. říj 2012

dneska máme špercle🙂

beruskanula
13. říj 2012

my dnes byli na výlovu rybníka Rožmberk, tže oběd jsme si dali tam-rybi specialitky 😵 😀 a k véči doma rychlovku- kuřecí plátek(+uzeny sumec, co jsme si přivezli), br. kaši a švestkový kompot 😵 😎

aaadus
13. říj 2012

Dnes zelňačka, boloňské špagety a buchta Himaláje. Zítra holandské řízky s br. kaší a dýňový kompot.

marhulinka
13. říj 2012

Dnes halušky a zítra ještě nevím,tak jdu hledat inspiraci 🙂

zizala79
13. říj 2012

k večeři květákový mozeček s houskou a na zítra kuřecí maso se špenátem a smetanou a tagliatelle

nellygray
13. říj 2012

Dnes oběd v restauraci-já jsem měla krkovičku se smetanovou houbovou omáčkou a hranolky a manžel kančí karé s bramboráčky. K večeři jsem udělala jen pečenou dýni hokkaidó s dipem ze zakysané smetany a upekla skořicové muffiny s mandlemi. Zítra bude treska pečená s bramborami a žampiony.

kammka
13. říj 2012

chlap dnes odfrčel na pánskou jízdu..jako vzorná pečující partnerka jsem mu včera večer dělala s sebou z plecka guláš a pekla povidlové buchty.. sama jsem měla k obědu chleba se šunkou v poklusu - byla jsem u známých moštovat jabka.po návratu jsem dojedla ze včerejška cukinu zapečenou se sýrem a boloňskou omajdou (z mrazáku).a k večeři polívka z mrazáku, takže překvápko, cedulka nesouhlasila s obsahem, měla být hovězí a byla to bramborajda z vývaru z kostí.. na zítřek z mrazáku maličká kačenka, tak jsem k ní vyndala v krabce nedojedené maso z nějakého oběda, podle cedulky uzené+kachní prsa, ale kdo ví, co to je 😀 a k tomu tam byly taky z nějakého oběda zbylé brknedle a červené zelí..takže se mohu dopo věnovat úklidu nebo sppánku, jak to vyjde.. snad zvládnu to první, tchánovci zítra dorazí na oběd vrátit nám dcerunku.. a asi upeču pršívanou deku..polévka kuřecí, tu dám vařit teď..dopo oberu kosti a scedím 🙂

v dohledné době budem vraždit kachny, tak musí z mrazáku všechno ven 🙂

kammka
13. říj 2012

jak to tu pročítám zpátky, tak jsme měli mít zítra husu, ale ta je tak obrovská, že ji dám tchýni domů, ať ji udělá o Vánocích na Štěpána..tak je tak pro osm lidí nejmíň... 😒

krakorka
14. říj 2012

u nás dnes kuře se zeleninou a brambory z jednoho pekáče 😉

nikiii
14. říj 2012

My dnes dojídáme zbytky - guláš a játra na slanině. A peču buchtu s pudingem, zakysankou a margotkou. Celou dobu nadávám, jak je toho těsta málo a hustý, nešlo mi to vůbec rozpatlat po plechu, a až jsem nad tím zvítězila, polila pudingem a dala do trouby, tak jsem začla uklízet věci a na lince jsem našla misku s ušlehaným sněhem ze 4 bílků kterej tam patřil taky 😀 😀 😀 😀 Tak uvidíme co z toho bude, to je tak, když potřebuju aby to pro návštěvu bylo dobroučký 😠

marhulinka
14. říj 2012

u nás dnes květák na mozeček a brambory a vrhnu se na dunajské vlny 🙂

miskadis
14. říj 2012

dneska segedín s bramborovým knedlíkem

pitruskaskarolinkou
14. říj 2012

smažený květák, brambory a dip ze zakysanky a z koření z farm.trhů a je to moc dobré 😉

michamicha
14. říj 2012

kapustová polévka, žampionová omáčka s domácím kynutým houskovým knedlíkem 🙂 ke svačině chci upéct bábovku 😉

babulinkab
14. říj 2012

zítra bude
kedlubnová polívka
guláš s knedlíkem

ia.
15. říj 2012

dnes dojídám oběd ze včera - hovězí vývar a vepřové nudličky na hříbkách zalité smetanou s rýží.
V sobotu jsme byli na svatbě, oběd jsem už tady psala, ale večer byly žebra, kuřecí řízečky, špalíčky, tatarák, pečené brambory, vepřová kýta, šopák, těstovinový salát...spousta toho bylo, mňám...

jita32
15. říj 2012

U nás to vypadá na polévku z hokaida a asi špagety....to je klasika 😉

nikiii
15. říj 2012

Pečené kuřátko a bramborová kaše.

yesu
15. říj 2012

Dneska čína a hranolky. Holky mám tu dvě krabičky žampionů, co s něma?

yesu
15. říj 2012

@pajdula jak děláte houbové rizoto?díky

beruskanula
15. říj 2012

zapeceny kvetak s bramborem, smetanou a syrem 🙂 , budem mit i zitra 🙂

hojda
15. říj 2012

Slyšel někdo, že by se do rajské omáčky dávala jahodová marmeláda aby byla sladká?????