• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

30. listopadu 2016 
obalovaný květák s bramborem, uzená polívka se zeleninou
11. říj v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ja som dnes navarila kôprovú omáčku so zemiakmi a vareným kuracím mäsom. Ako dezert som spravila broskyňový koláč s posýpkou.
2. lis ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Rajska omáčka, těstoviny a hovězí vývar
2. lis ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Kuřecí nudličky se žampiony ve smetanové omáčce a těstoviny
2. lis ve 12:52  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Vepřový guláš s domácím knedlíkem a držťková polévka.
2. lis ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Veganská polévka z červené řepy (nejlepší!!!) :sunglasses: a křenová omáčka s vejcem a houskovým knedlíkem :wink:
4. lis ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Na vaření dnes nebude čas, tak aspoň po ránu zkusím avokádovou pomazánku s chlorellou - recept tu: https://www.blendea.cz/chlorella-v-kuchyni/ . Jdu do zelené.:slight_smile:
9. lis v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky co dnes vaříte? dejte mi nějakou inspiraci :wink:
14. lis v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
No ja dnes - hrachovku, a brambor a sekanou a kompot z cervene repy. Zitra asi rizoto s kurecim
14. lis v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@kolibricek36 ja přemýšlím nad hrachovou kaší nebo tou sekanou :wink: to je dilema co pořád vymýšlet :unamused:
14. lis v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sipkovarose jelikož není čas, teď jsme dojeli z města a zachvilku jdem na odpolední tak to jistí špagety :slight_smile:
14. lis v 11:12  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Klasiku - spenat, brambor, vajicko. :slight_smile: Uz taky nevim, co furt vymyslet. :sweat_smile:
14. lis v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@sipkovarose no, ale lepsi je kdyz clovek toho umi hodne - ma z ceho vymyslet. Hrachova kase je docela jednoducha, ale hrach je lepsi pres noc namocit
14. lis v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@kolibricek36 to hodím do tlakáče a je to šup šup :wink:
14. lis v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@uzivatelkapetra no tajy nekdy je treba rychovka- u nas knedlik s vejcem- a nebo neco zamrazeneho treba gulas
14. lis v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@sipkovarose ja se tlakace desne bojim- tak ho ani nemame, ale manzel by ho chtel
14. lis v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
zeny, uz jsem uplne bezradna. Jako by mi prestalo chutnat maso a cocku jsem mela predevcirem. Poradite rosim nejaka bezmasa, ale zdrava jidlo (zadne omacky, knedle, uzeniny, testoviny)?
14. lis v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
14. lis v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@dokument a cukynu zapecenou s bramborem
14. lis v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dokument brokolice neni taky spatna s bramborem
14. lis v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sipkovarose Já dnes dělám koprovku s bramborem a vajíčkem natvrdo. :slight_smile: Za chvíli už bude... mňam.
14. lis v 11:32  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (39. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@dokument včera jsem dělala zapečenou brokolici s mrkví a sýrem, přelite vajíčkem se smetanou
14. lis v 11:54  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj, přidávám se k zoufalcům, co už prostě neví, co by vařili:confounded: Včera jsem k večeři uvařila zeleninovou polívku a dneska budeme mít pstruha s br.kaší.
30. lis v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
My dnes čočka na kyselo s uzeným masem/volským okem, předtím rajská s koulema z mletého, a pak boloňské těstoviny :slight_smile:
30. lis v 09:13  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ma_cherie rajskou bych mohla vyndat z mrazaku:wink:
30. lis v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@marcipanka.k já jí asi dělam 'nepocitvě' ale za mě je to fofr omáčka, dám k tomu upéct mleté maso vytvarované do kuliček, uvařím kolínka a mam to :grinning: :slight_smile:
30. lis v 09:19  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (12. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@ma_cherie ja to delam stejne. Kdyz mam naladu a cas, tak s hovezim.
30. lis v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
hmm rajska tu u nas taky muzem mnam mnam ja ji delam s pernikem a karamelem a podle nalady bud s hovezim nebo s mletym.jinak dnwes se priznam nevarim nic gruntuju kuchynskou linku :sweat_smile:
30. lis v 09:44  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek