Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

domca89
11. říj 2016

obalovaný květák s bramborem, uzená polívka se zeleninou

autumn11
2. lis 2016

ja som dnes navarila kôprovú omáčku so zemiakmi a vareným kuracím mäsom. Ako dezert som spravila broskyňový koláč s posýpkou.

hanuullka
2. lis 2016

Rajska omáčka, těstoviny a hovězí vývar

duluxka
2. lis 2016

Kuřecí nudličky se žampiony ve smetanové omáčce a těstoviny

andrissek
2. lis 2016

Vepřový guláš s domácím knedlíkem a držťková polévka.

berynka
4. lis 2016

Veganská polévka z červené řepy (nejlepší!!!) 😎 a křenová omáčka s vejcem a houskovým knedlíkem 😉

salot
9. lis 2016

Na vaření dnes nebude čas, tak aspoň po ránu zkusím avokádovou pomazánku s chlorellou - recept tu: https://www.blendea.cz/chlorella-v-kuchyni/ . Jdu do zelené.🙂

sipkovarose
14. lis 2016

Holky co dnes vaříte? dejte mi nějakou inspiraci 😉

kolibricek36
14. lis 2016

No ja dnes - hrachovku, a brambor a sekanou a kompot z cervene repy. Zitra asi rizoto s kurecim

sipkovarose
14. lis 2016

@kolibricek36 ja přemýšlím nad hrachovou kaší nebo tou sekanou 😉 to je dilema co pořád vymýšlet 😒

uzivatelkapetra
14. lis 2016

@sipkovarose jelikož není čas, teď jsme dojeli z města a zachvilku jdem na odpolední tak to jistí špagety 🙂

alcar
14. lis 2016

Klasiku - spenat, brambor, vajicko. 🙂 Uz taky nevim, co furt vymyslet. 😅

kolibricek36
14. lis 2016

@sipkovarose no, ale lepsi je kdyz clovek toho umi hodne - ma z ceho vymyslet. Hrachova kase je docela jednoducha, ale hrach je lepsi pres noc namocit

sipkovarose
14. lis 2016

@kolibricek36 to hodím do tlakáče a je to šup šup 😉

kolibricek36
14. lis 2016

@uzivatelkapetra no tajy nekdy je treba rychovka- u nas knedlik s vejcem- a nebo neco zamrazeneho treba gulas

kolibricek36
14. lis 2016

@sipkovarose ja se tlakace desne bojim- tak ho ani nemame, ale manzel by ho chtel

dokument
14. lis 2016

zeny, uz jsem uplne bezradna. Jako by mi prestalo chutnat maso a cocku jsem mela predevcirem. Poradite rosim nejaka bezmasa, ale zdrava jidlo (zadne omacky, knedle, uzeniny, testoviny)?

kolibricek36
14. lis 2016
kolibricek36
14. lis 2016

@dokument a cukynu zapecenou s bramborem

kolibricek36
14. lis 2016

@dokument brokolice neni taky spatna s bramborem

roxolanka
14. lis 2016

@sipkovarose Já dnes dělám koprovku s bramborem a vajíčkem natvrdo. 🙂 Za chvíli už bude... mňam.

uzivatelkapetra
14. lis 2016

@dokument včera jsem dělala zapečenou brokolici s mrkví a sýrem, přelite vajíčkem se smetanou

marcipanka.k
30. lis 2016

Ahoj, přidávám se k zoufalcům, co už prostě neví, co by vařili😖 Včera jsem k večeři uvařila zeleninovou polívku a dneska budeme mít pstruha s br.kaší.

ma_cherie
30. lis 2016

My dnes čočka na kyselo s uzeným masem/volským okem, předtím rajská s koulema z mletého, a pak boloňské těstoviny 🙂

marcipanka.k
30. lis 2016

@ma_cherie rajskou bych mohla vyndat z mrazaku😉

ma_cherie
30. lis 2016

@marcipanka.k já jí asi dělam 'nepocitvě' ale za mě je to fofr omáčka, dám k tomu upéct mleté maso vytvarované do kuliček, uvařím kolínka a mam to 😀 🙂

marcipanka.k
30. lis 2016

@ma_cherie ja to delam stejne. Kdyz mam naladu a cas, tak s hovezim.

romesak
30. lis 2016

hmm rajska tu u nas taky muzem mnam mnam ja ji delam s pernikem a karamelem a podle nalady bud s hovezim nebo s mletym.jinak dnwes se priznam nevarim nic gruntuju kuchynskou linku 😅

marcipanka.k
7. pro 2016

Dneska vařím přírodní vepřový plátky ve vlastní šťávě a brambory. Zítra chci péct cukroví, tak přemýšlím nad nějakou rychlovkou. Možná pohanku s brokolkou a nivou.

sipkovarose
7. pro 2016

Svíčkovou 😋