Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

ma_cherie
7. pro 2016

@marcipanka.k ja dnes buď šunkofleky a nebo brambory zapečené s nivou 🙂 a dál mam na plánu koprovku, čínské nudle, rybí prsty + brkaše 🙂 😀

popelka1984
7. pro 2016

Včera jsme měli čočkovou polévku, rybi filé bamburky a kompot z červene tepy, dnes budou sunkofleky ještě do nich dávám podusene žampiony k tomu mrkvojablecny salát. Další dny bude smetanova zampionova omáčka pecene maso a bramburky

kolibricek36
7. pro 2016

@popelka1984 jé šunkafleky - to bych si dala - jenže manžel nerad nudle - jedině co sní jsou nudle v polévce a špagety☹ se mu to zhnusilo když chodil do školní jídelny
tak udělám zapečené brambory - taky dobrý nápad 😀

marcipanka.k
7. pro 2016

@ma_cherie flíčky bych si taky dala. Vyžádám si od mamky domácí uzený a jdu do toho😉 Dík za tip!

popelka1984
7. pro 2016

@kolibricek36 takže manžel vůbec nesní takového ty male flíčky cca centimetr a půl dlouhe?
Tak co třeba jinou variantu, nekdy zapecu i kolínka nebo barevne těstoviny (vřetena) kromě uzeniny tam dávám i žampiony a někdy to ještě posypu syrem

kolibricek36
7. pro 2016

@popelka1984 no, nesní nic - žádné těstoviny, k omáčkám dělám knedlíky - tedy pro sebe si uvařím třeba kolínka nebo vřetena - ale jemu prostě se musí dát knedlík 😂

ma_cherie
7. pro 2016

@kolibricek36 nepopisuješ mého otce? 😂 😂

kolibricek36
7. pro 2016

@ma_cherie že by? já si myslela že je v tomto manžel jedinej 😂

ma_cherie
7. pro 2016

@kolibricek36 nene - táta taky potřebuje knedlik ke všemu - knedliky miluje víc než cokoliv :D ale ke smůle mojí matky bohužel domácí 😀 😀

popelka1984
7. pro 2016

@kolibricek36 jo táák aha, muj chlap nemá rád akorát kolínka protoze si prijde jako že jí krmení na ryby. Tak to jedině sunkobrambory 😀
To mam taky tip někdy plátky brambor prokladam rajčatovou směsi z mletého masa jak se dáva do lasagni bez toho besamelu a pak posypat sýrem

kolibricek36
7. pro 2016

@popelka1984 já dávám do těch šunkobrambor i vejce rozmíchané se sýrem - se už olizuju

kolibricek36
7. pro 2016

@ma_cherie taky domácí knedlík - tedy - ti dva by si mohli podat ruce 😀😀

alcar
7. pro 2016

U nas dnes sekana, bramborova kase a kys.okurky. 🙂

popelka1984
7. pro 2016

@alcar sekanou tu miluje muj 2,5letý synáček, mlete maso vesměs jako karbanátky, nebo pecene kuličky z mletého v rajske

alcar
7. pro 2016

@popelka1984 tak moje dcera moc ne, ona sni vzdycky jen tu kasi a okurky a do masa jen dloubne. Ale my s chlapem mame sekanou radi. 🙂

marunka84
8. pro 2016
Uživatel marunka84 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od marunka84.

tak u nás dnes jednoduše penne s rajčatovou passatou a hodila jsem k tomu papriky, kapary a černé olivy a bylo to fajn 🙂

alcar
8. pro 2016

Tak my meli dneska bazanta s korenovou zeleninou a br.kasi. A zitra poradnou a poctivou zelnacku. 🙂

marcipanka.k
8. pro 2016

Ja dneska nakonec noky s cerstvym spenatem a smetanou a k veceri pizza.

byra
9. pro 2016

Dneska nevařím (vařila jsem od pondělí do čtvrtka, denně teplé večeře), zítra rajská s knedlíkem a masové kuličky

martinaatru
9. pro 2016

My cekame na vyplatu jak na bozi smilovani (nakupovali jsme darky) takze je omacka z toho co je doma 😂😂😂

ladyhacek
9. pro 2016

pórková polévka a jelikož jsem nic nevymyslela tak těstoviny se sýrem 🙂 (ale ty máme rádi)

mates133
9. pro 2016

Ahoj,také se přidávám,nápady dochází,my včera malá těstoviny s tvarohem,my salát..dnes ještě nevím..k večeři možná jen toasty,už dlouho nebyly..

alcar
9. pro 2016

Tak my nakonec sunkofleky s uzenym, zelnacka priste. 🙂

sipkovarose
9. pro 2016

Tak u nás je kel ze včerejška😉ale co budem papat o víkendu vůbec nevím,dochází inspirace ,každodenní vaření je boj 😝

markves83
10. pro 2016

já dělala pečené kuře s nádivkou, docela jsem si mákla 🙂 a kuřecí polévka, v týdnu knedlíky bramborové s uzeným masem a zelím a pak kuřecí maso s tuřínem a bramborem.

marcipanka.k
10. pro 2016

My dneska cocka, parek a vejce, zitra panenka, pecene brambory a mrkvovy salat.

marunka84
12. pro 2016
Uživatel marunka84 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od marunka84.

U nás dnes těstoviny s boloňskou omáčkou zapečené se sýrem v pekáčku

romesak
13. pro 2016

u nás dnes kančí na šípkové omáčce.

marcipanka.k
13. pro 2016

Zelnacka a testoviny s bolonskou omackou🙂

kolibricek36
13. pro 2016

U nas zelne placky a polivka s jatrovymi knedlicky - ale uz jsme to zblajzli 😂