Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

alcar
26. bře 2017

Mne se dneska tak nechce varit. Nejradsi bych jim na obed dala narozeninovy dort ze vcerejska. 😂

simi1510
26. bře 2017

Segra ma dnes narozky a bude k jídlu rizek se salatem 🙂

edeltraut
26. bře 2017

My dnes máme kachní polévku, pečenou kachnu s br. knedlíkem a zelím a vepřový bůček s houskovým knedlem. Jako zákusek bábovku. Včera jsem je byla nucená ošidit, ale dnes si dají do nosu 🙂. Na zítra je v plánu rizoto a zbytky 🙂

sassanca
26. bře 2017

Dneska domácí tortilly s kurecim a zitra bude hrachova kaše...

sarkad2856
26. bře 2017

dneska bude řízek s br. kaší

ditta01
26. bře 2017

Dneska vaří chlap a máme cesneskavku s krutonky a palačinky ☺

lentilkah
26. bře 2017

Pritel je po tahu, takze dneska nevarim 😀 Mam tu od vcerejska uzenou polevku a veprove na mrkvi, tak nam to pri jeho stavu bude stacit.

markves83
26. bře 2017

@simi1510 To bych si dala, u nás jen pohankové rizoto, nějak nebyl čas vařit, máme to i na dnešek a rajská polévka.

simi1510
26. bře 2017

Nedavno jsem zkousela i sýr v bramborakovem teste, v bezlaktozove formě opet

michaela_hermanice
26. bře 2017

Kotlety se zeleninovym lecem zapecene syrem, varene brambory.
Vcera sunkofleky.

kexina
26. bře 2017

Tak my dneska bramboráky a maso ala katův šleh (bohužel tedy bez "šlehu", já bych si dala, ale doma mě hlídají, abych náhodou nepozřela něco jen trochu ostrého).
Včera boršč a předevčírem "klouzáky" s jablkama. 🙂

alcar
26. bře 2017

No tak jo teda...varim. 😀 Brambory, dusena mrkev a kulicky z Ikey. 🙂

alcar
26. bře 2017

@kexina co jsou klouzaky?

kexina
26. bře 2017

@alcar To je takový domácí recept, něco ze sbírky "co dům dal". Stručně řečeno, jsou to knedlíky. Smícháš jen polohrubou mouku s troškou prdopeče a vodou a uděláš nelepivé, nedrolivé, pevné těsto. Rozválíš, nakrájíš, do každého přidáš kousek jablka, zabalíš a uvaříš. Když je uvaříš, jsou takové trochu oslizlé, tak proto "klouzáky". 🙂
Dělávala je babička - to víš, mouka, voda a jablka se na statku našly vždycky.

alcar
26. bře 2017

@kexina hmmm, to vypada jednoduse. Taky nekdy vyzkousim. 🙂

dencadenda
26. bře 2017

Ja dnes pro sebe nix extra 😃 rajcatove noky a k tomu prasacky tunakovy salat 😃 holt ty chute noo

mamka37
26. bře 2017

u nás dnes vaří manžel a bude boršč a rajská omáčka s hovězím masem.
včera byla fazolova polívka a koprovka. v nejbližších dnech mám v plánu rybu , sekanou, kapustove karbenatky , polívku takovou minestrone po česku a pak brokolicovou, kvetakovou , spenatovou. děláme hodně vývary a pak různé krémy. jo a manžel by měl prý chuť na sunkofleky a srnci hřbet. sladký ☺ tak inspiraci je hodně. 👍👏☺

kexina
26. bře 2017

@alcar doporučuji s cukrem, mákem a máslem.

marcipanka.k
28. bře 2017

My v poslednich dnech rizek s brambory, okoun na masle s kasi, veprovy gulas s kolinkama, spenatova polevka.

simi1510
28. bře 2017

Ja udelam asi gnocchi s zampionovou omackou a prihodim tam nejake maso 🙂

lentilkah
28. bře 2017

Uzene s bramborovou kasi.

michaela_hermanice
28. bře 2017

Hovezi na zampionech s ryzi.

kituska20
28. bře 2017

Houbová polévka a rizoto 🙂

iviiii
28. bře 2017

včera těstovinovy salat s kuřecím masem,dnes zapečený květak s bramborem,a další dny mám v plánu koprovku,rizoto,kuře na paprice,rybí fíle..

sassanca
28. bře 2017

Dneska byl zeleninovy salát s kurecim masem...to jarní počasí zada neco lehkého 👍

absintka19
28. bře 2017

Jahodovo-pomerančovo-tvarohový koláč 🙂 co lednice dala 🙂

helen_ka
28. bře 2017

Jelení guláš s houskovym knedlíkem ...

autumn11
1. dub 2017

dnes bola na obed jarná zeleninová polievka s krupicovými haluškami a bulgur so zeleninou na čínsky spôsob.

lentilkah
1. dub 2017

U nas byla cesnecka a spanelsky ptacek s ryzi.

ladyhacek
1. dub 2017

Manžel vařil brambo knedlí, špenát a pečené maso. já k večeři palačinky .
V týdnu mám v plánu dělat kuře na paprice