• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co dnes vaříte?

26. března 2017 
@brusinka.pusinka tak to děti vyřešili za mě, mermomocí chtěli stehna upéct, takže k obědu byli pečený kuřecí stehna na citronu s bramborem a prsa jsou naložený v jogurtu na zítra :slight_smile: už se těším :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska kuřecí kousky v nivovém těstíčku a nové brambory, okurkový salát
14. čer 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava děti to vyřešily za mě :slight_smile:
a nedala jsem do tý marinády vejce, páč došly...tak snad to tolik nevadí, zato jsem si tam nasekala čerstvý bylinky,pepř,česnek,sůl a kapku olivovýho oleje...a fakt jsem na to zvědavá
14. čer 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ted jsem delala rychlou vecu 30dkg gothaje a 30dkg tvrdyho syru to vsechno nastrouham na hrubo pridam tak 3-4 vajicka promicham nakrajim tak 2 veky na mnozstvi te smesi nanahnam to na veku poradne a dam tou smesi na panev osmahnout do zlatava druhou stranu uz ne dneska jsem to delala poprve kazdej dle chuti muze dat co che muzete treba pridat i cibulku nebo i nivu a priste to chci dat do trouby bude to min mastne :wink:
14. čer 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajulka001 to zní rychle a dobře....já bych to na tej večce strčila na chvilku zapéct do trouby...než smažit na pávni,ale to je asi moje lenost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 jj na konci jsem pslaa ze priste to dam do trouby je to min pracny :grinning: a min mastny urcite :wink:
14. čer 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 no a měla bych asi dočítat že..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a při mojí šikovnosti by to s tou pánví neklaplo....neusmažím ani chleba ve vajíčku, to vejce mi vždycky z toho chleba uteče :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
14. čer 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pro ukazku nemela jsem cas to ani nijak upravit se salatkem hned mi to bral manzel i malej z tacu ale jinak k tomu rajcatka a ledovej salatek jsou moc dobry :wink:
14. čer 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vojtisek2007 taky nesnasim tohle stani u panve a jeste kdyz to prska :angry: ale urcite i z trouby to bude moc dobry priste to do ni taky supnu uz jen z toho duvodu ze to bude min mastny :slight_smile:
14. čer 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dneska vecer pudu pect margot rezy tak pak taky hodim fotku :wink:
14. čer 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 já bych možná ještě tu večku předtím hodila jen do topinkovače, pak nandala směs a dala jen zapéct....no to bude dobrý, hned zítra uděláme k večeři :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 jasny kazdy podle sve chuti :slight_smile: ale jestli to budes davat do touby tak je zbytecny to davat jeste pred tim do topinkovace ta trouba to vypece pekne do krupava :slight_smile:
14. čer 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 mě přijde, že v tý troubě se ta večka neupeče do křupava, jak do toho bude pouštět ta "mastnota" se salámu a sýru...zkusím, uvidíme :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 @vojtisek2007 mně chleba ve vajíčku taky vždycky uteče po pánvi, ale jsem ponaučena, dělám to na malé pánvičce a pak to manžovi vyklepnu na talíř všechno:grinning::grinning:..tyhle zapečené večky vypadají suprově, taky vyzkoušíme..já to dělám jako klasika chlebíčky, trošku máslíčka, šunku, hodně sýra a zapéct do trouby, jen na gril, aby se roztekl sýr ..s čerstvou zeleninko dobrota:slight_smile: kajul, margot řezy mám moc ráda, dělala jsem i bábovku a taky dobrá:wink:
14. čer 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojtisek2007 jj upece neboj kdyz mame houby lisky tak to delam s houbama a syrem v troube a vypece se to krasne do krupava :wink:
14. čer 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eriska a jaky delas margot rezy s tou zakysanou smetanou na hore a uvnitr s pudinkem?videla jsem uz vic receptu ja mam rada tenhle uz se pece pak natru smetanou a posypu margotkou a dam do rana vychladit :slight_smile: chci donest svagrove marodi s nohou :slight_smile:
14. čer 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 jeee, tak já dělám jiné..jdu najít receptík, hodíš sem ten svůj?prosím:slight_smile:)
14. čer 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás dnes savojáky a nové brambory.
14. čer 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasny hodim .. dam ho sem az zitra jo? i s fotkou ted jdu vykoupat malyho a rychle ho dat spat at ji muzu dodelat :slight_smile:
14. čer 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001
řezy margot
2 hrnečky pol. mouky, 1 hrníček cukru, 1 nastrouhaná margotka, 1 prdopeč, 1 vajíčko, 3 lžíce oleje, 1 neušlehaná šlehačka, mléko dle potřeby

poleva: 15 dkf. práškového cukru se utře s 20 dkg másla a můžou se přidat 2 lžíce rumu

vše smícháme, dáme na plech vyložený pečícím papírem a pečeme na 180stupňů, když je placka hotová, natřeme polovinou polevy a zbylou polovinu polevy natřeme na studenou placku
14. čer 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 až to bude, tak to bude:slight_smile: tak přejeme dobrou noc, my už hodinku a půl chrupkáme:slight_smile:
14. čer 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás rajčatové rizoto s krevetama :sunglasses:
14. čer 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik co jsou savojáky?
@sylvar mňam krevety :sunglasses:
14. čer 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus jj, máme je moc rádi, jen na oliváku nebo másílku s česnekem :sunglasses: a pokapaný citronem :dizzy_face:
14. čer 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaadus savojský řízek, v restauracích úplně běžná věc
14. čer 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik taky by mě zajímalo, co jsou zač..běžná věc to třeba být může, ale mně název nic neříká..
14. čer 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eriska to zni taky dobre ja ji jeste ted budu dodelavat jak dam spat malyho tak ji zitra vycvaknu a dam i recept :slight_smile:
14. čer 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik jsem na tom stejně jako @eriska :sweat_smile:
14. čer 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajulka001 @vojtisek2007 my tímhle způsobem likvidujeme tvrdší pečivo a různé zbytky - pečivo nakrájím, pomažu Florou nebo jiným rostlin. tukem na to dám na plátky nakrájený salám či šunku na to nastrouhaný sýr a zapéct na pár minut do trouby. Na to jaká je to vlastně "znouzectnost" je to mňamózní :grinning:
14. čer 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zuhur ze a jak takovy zbytky chutnaji :grinning:
14. čer 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek