Co dnes vaříte?

crca
9. led 2011

Pokud už tady takové téma je tak se omlouvám,ale už vůbec nevím co vařit 🙄 Tak mě tak napadlo,že by to bylo dobré téma,aspoň bude z čeho vybírat. 😅 Je nám 20 měsíců,takže už vařím tak nějak to,co jíme my,jen to moc nesolím a nekořením,ale to si člověk upraví podle svého,jen nemám už fakt inspiraci 😒 Dneska jsem udělala jen porkovou polívku 😀

cocoska
9. led 2011

zapecena brokolice s brambory 🙂

petule246
9. led 2011

slepičí polévka, brambory + vepřové v mrkvi

kesurka
9. led 2011

jacket potato 🙂

lamarika
9. led 2011

kuře na paprice 🙂

pajapoj
9. led 2011

kuřecí polévka, hejk pečený na másle, citronu a petrželi a k tomu brambory a jen povařené fazolové lusky
Vařím taky tak, aby s náma jedl i malej 😉

včera jsme měli kuřecí roládu a bramborovou kaši

kikimaruska
9. led 2011

Zeleninová polévka s drobením
Králík a pro malého brambor

bocinka
9. led 2011

Vývar s knedlíčky - dostane i malá
a pro nás specialitka kuřecí játra na cibulce schované v domácích mini bramboráčkách.... 🙂

mamkamarketa
9. led 2011

Sekana z doma mleteho masa, br kase, cervena repa 😉

peppapig
9. led 2011

@crca dobry napad
U nas dnes take jen celerova polivka a bajecny chleba

crca
autor
9. led 2011

Holky jste zlatíčka 😉 hned se ctím líp,když mám nějaké dobré tipy 😅
@kesurka jenom to tvoje jídlo vím,že někde existuje,ale co to je?? 😀
Zítra jedu nakupovat ingredience 😀

kesurka
9. led 2011

potřebuješ velké brambory, nejlépe tu odrůdu na pečení. Upečeš je, upečené rozkrojíš, dovnitř nacpeš cokoli, přivřeš, posypeš sýrem a je to. Jednoduché, chutné. 🙂

crca
autor
9. led 2011

@kesurka Díky 😉

berenika39
9. led 2011

a co zejtra?????????????????????????? 😀 😀 (@crca dobrá otázka, neverending story..).
někdo se tu dneska ptal na rajskou, tak zítra jdu do ní....k tomu asi těstoviny.
Dneska naložené maso (jakékoliv + 2vejce,lžíce solymylu , česnek, trochu hořčice, worčestru, nechat přes noc) k tomu hranolky nebo kaši nebo brambor nebo chleba nebo zeleninu......

kocicinka
10. led 2011

Dnes jehněčí kuskus(navařila maminka)
Zítra(ahoj Bereniko) budu dělat žemlovku 🙂

mamkamarketa
10. led 2011

my dneska mame rajskou polivku a tata dostane k veceri peceny kureci stehynka, ryzi a rajcatovy salat 🙂

crca
autor
10. led 2011

Já dnes dělám kuřecí polívku s celestýnskýma nudlema a palačinky 😉

kami1984
10. led 2011

veprove maso s hraskem a br. kase🙂 a od babicky mam slepici vyvar s nocky a maskem...
sice mimi jeste nemam, ale i tak sbiram a zapisuji inspiraci, za rok se bude hodit🙂))

breberka
10. led 2011

roštěnky s rýží - syn k nim bude mít knedlík 😉

k.ate
10. led 2011

že já sem lezla, teď abych si šla koupit brambory na bramborovou kaši 😀 😀 😀

kami1984
10. led 2011

@k.ate ja mam posledni pulkilco, taky musime odpoledne vyrazit🙂jen me stve, ze nemam bylinky, alespon pazitku..jen susene a to neni vonco...

k.ate
10. led 2011

@kami1984 já kdysi kupovala mražený bylinky a ty byly super, ale teď je nikde nemůžu sehnat ☹ Mívali je u nás v delvitě, pak z toho udělali billu a je to na prd ☹

kaciska
10. led 2011

jo my dnes máme rajskou s mletým a knedlík 🙂

brusinka.pusinka
10. led 2011

my máme dneska kmínovou polévku s domácí chlebíkem a fazolky na smetaně s bramborem a vajíčko 😉 😀
Zítra gulášek pro nás a malá masíčko na páře s baby mrkvičkou, cukínou a kedlubnem 😉

ladybugie
10. led 2011

bramboračku a svíčkovou s těstovinami, knedlík nepapáme 🙂

jasmia
10. led 2011

tak my dnes máme červenou čočku s vajíčkem a zítra lososa se zeleninou a brambory, už se nemůžu dočkat 😀 .

hannah23
10. led 2011

bramboračka, špenát, brambor a vajíčko

kjajule
10. led 2011

@k.ate Já kupuju mražený bylinky v Plusu mají tam takovou malou krabičku BIO Mixu 6-ti bylinek a jsou výborné 😉

U nás dnes Pečené kuřátko, vařený brambor a okurkový salátek 🙂

crca
autor
11. led 2011

Tak dneska zvítězilo kuře s rýží a zahuštěná polévka s pohankou 😉

kjajule
11. led 2011

Dušená zelenina ( mrkev, hrášek, kukuřice, fazlolky), a přírodní filetky Pangasa 🙂

dagmarkaaa
11. led 2011

polívka z dýně hokkaido ....
ale děláte mi tu chutě samýma dobrotama 😅