• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co mažete dětem na chleba?

14. dubna 2014 
Ahoj mamči, zajímalo by mě, co nejčastěji mažete dětem na chlebík. Někdy už fakt nevím co mazat a šunku nechci dávat často. Pokud napíšete pomazánky, tak i písněte jaká u vás jede nejčastěji. Děkuji :slight_smile:
13. dub 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám děti v jídle hrozně konzervativní, takže bohužel na pečivu snědí maximálně tak máslo :sweat_smile: Ale zkoušela jsem lecos - domácí lučina, rybičková pomazánka, domácí játrová paštika, cizrnová, avokádová, vajíčková pomazánka ...
13. dub 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatim maslo, syry, marmelady, cottage, :slight_smile:
13. dub 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máslo, sýr typu zerve, zloutky třeně s máslem, tuňák s máslem, tvrdý sýr, sunku, nutellu, oriskovou pomazanku, med..
13. dub 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lučinka,máslo (ale fakt máslo,ne ty srajdy margarínový) a med,marmeládu,někdy taveňák,ale ten málo,neni to zdravé,ale jednou za pul roku neuškodí..ale lučinka a med jsou favoriti.. :slight_smile:
13. dub 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejčastěji rozmačkané avokádo, někdy lehce sádlo, kokosový olej nebo ořechová "másla" (na pastu rozmixované ořechy), sem tam nějakou pomazánku
13. dub 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
máslo, domácí lučinu, občasně paštiku, když máme my, chce taky, pomazánky dělám málo a nakonec je většinou jíme jen my, malej je moc nemusí :frowning2:
13. dub 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U nás vyhrávají pomazanky,tunakova s tvarohem,Budapest s tvarohem,občas zaboduju s marmeladou nebo nuttelou,ale to moc nedávám,at si nezvykla jen na sladké snídaně... Dál dávám klasicky s máslem,pokud dělám domácí pastiku,tak s ní a jinak zerve nebo lucinu...
13. dub 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domácí bylinkové máslo, vajíčkovou pomazánku občas, rybí pomazánku po našem - je fakt dobrá (kvalitní tuňák utřít s trochou šťávy z citronu a trochou cukru, přidat žervé, pomazánkové máslo a je hotovo :slight_smile: - kvůli malému to ještě mixnu tyčovým mixérem). Jinak toho na pečivu moc nechce...
13. dub 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domácí tvarohový sýr, lučinu, žervé, máslo, marmeládu...
13. dub 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lučinu,matjesovou pomázánku(30dkg uz. matjesů rozmixovaných s kostkou 100% másla),telecí paštiku z Globusu(v krizi Svačinku od Hamé),tvrdý plát. sýr nebo taveňák(kupuji jen Lipno od Madety-nejraději mají šunkové),Debrec. pečeni nebo dětskou šunku. :wink:
13. dub 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
máslo, med, javorový sirup, lučina, domácí pomazánky, máslo a zelenina ( paprika,salát,rajče) nebo tuňák :wink:
13. dub 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
máslo, žervé, marmeládu, pomázanky-jí všechny kromě vajíčkové
13. dub 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
máslo, pomazánkové máslo z lídlu, lučinu - domácí, žervé, domácí marmeládu :slight_smile:
13. dub 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pomazánky - vajíčkovou, tuňákovou, mrkvovou (nastrouhaná mrkev, pom. máslo, špetka soli), sýrovou (nastrouhaný tvrdý sýr, troška majolky, bylinky), masovou (kousek pečeného masa rozmixovat s cibulí + pom.máslo, troška hořčice).
Pak někdy rozmíchaný med s máslem, nebo marmeládu s máslem (musí být pravé, máslo s margarínem - rostlinným tukem to má pachuť)
A jinak klasika máslo/ margarín + šunka, plátkový sýr, paštika, krájená vajíčka, krájená rajčata a paprika, pažitka.
A když se objeví dobré jahody, tak mají trpajzlíci rádi chleba s máslem, nakrájenýma jahodama a trošku pocukrované.
13. dub 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To, co zvládnu udělat svoje doma - takže máslo, lučinu a z té následně pomazánky, nejčastěji tuňákovou, vajíčkovou, mrkvovou, marmeládu. Občas med od včelaře
13. dub 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
pomazankove maslo, zerve, lucinu, maslo (tradicni) s tvarohem
13. dub 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pardóón, to je teda otázka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Sladke-Philadelphia Milka, med, marmelada
Pomazánky- masova, vajickova, pazitkova, tunakova, rybickova, redkvickova, mrkvova, cesnekova- tam ma to jen na ovoneni, ale cibuli i cesnek miluje syrove
Gervais, lucina, pomazankove maslo, klasicke a bylinkove maslo, teleci pastika z Globusu, sunka, syr, obcas tavenak, bylinky s tvarohem, vejce natvrdo.
Posledni dobou miluje tousty, staci kdyz mu s cimkoliv zapecu chleba bez kurek a specialita, ktrou zdedil po sve mamince-chleba namazany termixem;)) aneb šetříme nadobi;))

A nemyslim, ze by to byla hloupa otazka..kolikrat clivek uz fakt nevi, co na ten krajic placnout;))

Holky, existuje nejaka rajcatova pomazanka?? A jak delate avokadovou?? Klidne do ip, diky..
.
13. dub 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
moje holka jí jenom máslo na chlebu nic jiného nesní a kluk jí máslo se šunkou, a paštiku. Většinou jí ale oba pečivo suché.
14. dub 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bohužel skoro nic. Všechno z toho stejně jen ožerou, olížou a pak to nechaj. Nejradši maj kus chleba jen suchý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. dub 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek