• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zamrazujete jídlo nebo denně vaříte čerstvé?

1. března 2013 
Ahoj holky, pokud dítěti uvaříte jídlo, jakékoliv, tak uděláte ho víc a pak zamrazíte nebo vaříte denně čerstvé?
Já mám zatím namraženou zeleninu na kostičky každý druh zvlášť v sáčku (v jednom je mrkev, ve druhém brokolice, ve třetím cuketa atd.) a každý večer vytáhnu od všeho kostku + kostku masa a druhý den máme oběd, jen dovařím bramboru, ale přemýšlela jsem, jestli by nebylo lepší navařit v jednom hrnci všechny možné druhy zeleniny a zamrazit pak jako jednu velkou porci dohromady v jedné misce...co myslíte?
26. únor 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zamražuju hotová jídla - tj. už uvařenou zeleninu všechnu dohromady. Pak k tomu dovařuju jen přílohy. Přijde mi to rychlejší. Jen maso si mrazím zvlášť, abych ho mohla střídat.
26. únor 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Zamrazovala jsem, vařila jsem prckům zvlášť jídlo cca od 5-6 měs. do cca 13 - 14 měs. Ještě vařím i pro nás, tak bych se jinak uvařila k smrti.
Pro děti jsem vařila tak, že jsem cca jednou za tři týdny uvařila v kojenecké vodě zvlášť: rýži, těstoviny, brambory, mrkev, brokolici, květák, cuketu, špenát, ... prostě co bylo. A maso: králicí, kuřecí. Pak jsem z toho namíchala porce a zamrazila. Do kelímku od jogurtu vlezla jedna porce, do kelímku od perly 2-3 porce. Pak jsem porci ráno vytáhla, během dopoledne se rozmrazila, přidala jsem trochu olivového oleje, ohřála... a papalo se :wink:
26. únor 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Určitě je to lepší uvařit dohromady, ale namíchat pokaždé trochu něco jiného, aby to prcek neměl pořád stejné a rozhodně nezamrazuj jako jednu b´velkou porci, ale rozděl si to na jednotlivé porce. To bys musela vždycky rozmrazit celé, ale zpět už se to zamrazovat nesmí. Kazí se to.
26. únor 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
vařím 2 porce, takže zbude na druhý den. Jinak převážně mrazím tak jako ty jednotlivou zeleninu, ovešm třeba masové vývary se zeleninou /hovězí, králičí, rybí/ už mrazím jako 1 porci /v avent kelímkách, nebo výživových skleničkách/ a po rozmrazení dohušťuji zavářkou..
26. únor 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
vařím synkovi od 6 m udělám si do mrazáku do kelímku od Aventu na týden dopředu, jen polívku má čerstvou. Vždycky udělám něco s bramborem a třeba něco s rýží něco jen zeleninu a pak třeba přidám žloutek . Další týden mu to obměním takže furt papká něco jiného :wink: vařím denně pro nás + ještě pro staršího kterej toho moc nejí, to bych se zbláznila dělat ještě denně jedno jídlo :grinning: takhle mi to vyhovuje :wink:
26. únor 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zkoušela mrazit, ale mladý mi rozmrazené jídlo nejí (a já se mu ani nedivím :confounded: ). Takže šlichtičky jsem vařila na dva-tři dny dopředu a to v pohodě vydrželo v ledničce.
Jediné, co jsem měla na mrazáku bylo maso - nakrájené na pidikostičky v balíčcích akorát na ty dvě-tři porce jídla. Zeleniny máme doma vždycky tuny, přílohy taky. no a ona je to otázka vteřiny - naházet do hrnce (případně něco předem osmahnout) a uvařit.
26. únor 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já vařím většinou dvě porce na dva dny :wink: jednu porci spapká a druhou dám po vychladnutí do ledničky :wink: zamražuji minimálně..mě to moc nechutná, tak to necpu ani malému :wink:
Ale mám namraženou třeba zeleninku, masíčko :wink:
26. únor 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hotové jídla nemrazím. Mám pouze naporcované maso v sáčcích. Jinak příloha, zelenina vždy čertvá. Dcerka je už větší, tak to co ji uvařím má na 2dny. Vařím ještě pro 2letého syna, a nás dospělé. Takže pro mě je nejlepší uvařit oběd ale ať je aspoň na 2 dny. Jinak pokud jsi nejistá, tak si poraď bez naších rad a tipu: Dej si to na oběd s malou, a co ti bude více chutnat tak podle toho vař (přesněji zmrazuj zeleninku). Zelenina smíchaná dohromady má jinou chuť než zelenina zvláště sáčkováná. V krajních případech když dojde čerstvá zelenina, mám zvlášť naporcovaný květák, celer, brokolici, mrkev, ... Dohromady nikoli.
26. únor 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zamrazovala jsem, zvlášť ty mixované kašičky. Vždycky jsem jeden týden vyrazila někam koupit bio zeleninu a bio maso, pak navařila spoustu různých kompletních minijídel (klidně jeden den víc různých druhů), narvala do mrazáku po jedné porci ve skleničce (buď sklo od přesnídávek, nebo mrazicí kelímky z Tescomy) a pak další dva týdny tahala z mrazáku každý den jiný oběd.
pak jsme měli období (cca po roce, kdy už mláděti začalo chutnat jídlo s texturou), kdy jsem navařila masové omáčky (boloňská, zadělávaná kuřecí srdíčka, kuře na paprice a tak) z půl kila masa (bez soli a ostrého koření), zamrazila po dvou porcích, a dovářela jen přílohu. Teď už malej jí s námi, takže už mám v mrazáku jen nějaké ty pohotovostní omáčky, případně zamrazím, když zbyde něčeho jedna porce - hodí se to pro dny, kdy fakt nic nestíhám, zvlášť když třeba jsme celé dopoledne v nemocnici na kontrole a přijedeme v půl jedné domů, tak jen rychle dovařím těstoviny a je hotovo.
26. únor 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Poprvé jsem většinou dělala "velké vaření", jak píšeš jednou za čas...podruhé ale víc koukám na kvalitu zeleniny a ted v zimě mi příjde nejlepůší pro vaření mražená, např. Findus, tudíž třeba mrkev si předvařuju a mám naskleničkováno a špenát, brokolici, hrášek mám od Findusu....Králíka jsem dostala mraženého, toho jsem jen rozsekala na 2.porce...ted jsem vařila kuřátko a "nabobíkovala" jsem si na kuličky mleté....Vařím na 2dny.
27. únor 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dětem vařila příkrmy denně ;), teď dělám denně polévku, jídlo máme na den nebo dva, jak kdy.
27. únor 2013 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
1. bře 2013 ve 12:49 • peggy2
dokud byla dcerka malá a jedla příkrmy, tak jsem zavařovala domácí příkrmy. Brambory s květákem, nebo brokolicí,později i kuřecí maso s bramborem, rýži s masem a hráškem apod. Polévečku jsem dělala čerstvou aby byla byla zelenina plná vitamínků. Později, tak od roka jsem začala vařit společné jídlo s naším, hodně dělám na zelenině a většinou vařím na dva - 3 dny, jen jsem solila a nepoužívala moc koření, mimo třeba majoránky.. Sem tam zamrazím zbytek omáčky, a ohřívám jen manželovi. Dceři se snažím dávat čerstvé věci.
1. bře 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek