Ach ta nešťastná nevěra 😞

lucky2
28. dub 2015

No stalo se, že jsem byla poprvé (a také naposledy) v životě partnerovi nevěrná ☹ . Omluva pro to neexistuje. Po více než 8 letech vztahu přišla velká krize a já podlehla známému. Je mi tak hrozně, jak dlouho ne, zatím se s tím nedokážu vyrovnat, nemyslím na nic jiného, než na svou chybu a hloupost. Nikdy bych nevěřila, že se mi to stane a jak to s člověkem dokáže zamávat. Svědomí mě oprávněně užírá, jsem úplně mimo, tak doufám, že to časem přejde.
S partnerem jsme se víc než tři roky snažili o mimčo a nedařilo se, také to viselo ve vzduchu celou dobu a i toho se týkala krize ( co a jak s náma dál bude). Bylo mi i před nějakou dobou naznačeno, že pokud nebude dítě, tak jdeme od sebe…ale k podstatě věci, která mě trápí nejvíc. Úlet se stal 6. 3. a já 9.3. objevila // čárky na těhotenském testu. Neumíte si představit ten šok a samozřejmě i radost. 12.3. jsem byla u gynekologa a těhotenství už bylo na ultrazvuku vidět – tečka (4+5tt) a přesně o týden později 19.3. dle doktora i srdíčko.
Potřebuju jen ujištění, že mimi je opravdu dlouholetého partnera. Vím, už mi ten stres leze na mozek a když to po sobě čtu, tak to není ani technicky možné, aby to byl ten úlet. Poslední menstruace byla 7.2. a ovulaci mívám kolem 12–13dne. Prostě se mi jen tahle šílená myšlenka vkradla do hlavy a já ji nedokážu vyhnat.
Kdysi jsem taky nevěru odsuzovala…já nikdy…nechápala jsem, že se lidi podvádí, dokud se mi to nestalo taky. Je to nesmírně kruté pounaučení. Nejvíc jsem se vytrestala sama, místo abych si užívala těšení na mimino po takové dlouhé době, tak řeším takové sra.ky . 😒 A ani to za to nestálo. Nikomu jsem to neřekla. Partner má samozřejmě z těhotenství radost a stmelilo nás to, o ničem netuší. Nejsem taková fena, abych trápila ještě jeho. Stalo se mi to porvé a ráda bych i třeba zkušenost někoho, kdo prožil něco podobného, jak a za jak dlouho se s tím vyrovnal a co mu to vzalo i přineslo. Jinak já si uvědomila, co je skutečně důležité, jak partnera miluji, bohužel jsem zaplatila vlastním svědomím. Cena za poznání je opravdu vysoká!
Děkuji za přečtení a názory. Lucky2

lucky2
autor
28. dub 2015

@ronyx
Že by povyrostl třeba na cca 4kila. 🙂

lucky2
autor
28. dub 2015

@karlajasmine
On ví, že už nic nebude....taky má dlouholetou přítelkyni. No řekli jsme si, že jsme idioti....

nonnni
28. dub 2015

@lucky2 srdicko v 5+5 je docela slusny vykon, je to sikokula🙂

Tak jsem zapatrala na mobilu ve fotkach a zjistila, ze ja otehotnela 18.2.2014 a mela jsem TP 11.11.2014...takze pokud beru zakladni matematiku, tak prictu 3 dny a otehotnela jsi nekdy kolem 21.2....jasne, ze to muze byt den sem, den tam, ale ne tyden...mala mi odpovidala v teto dobe presne podle ovulace.

lucky2
autor
28. dub 2015

@nonnni
To by tak odpovídalo. Dle UTZ z CAR jsem měla z 99% ovulaci do půlky 28denního pravidelného cyklu.
A kdy se přesně narodila? Přesně v termínu? 🙂

lucky2
autor
28. dub 2015

S tím srdíčkem, bylo ještě hodně maličký, ale doktor říkal, že už tepe. Já ho viděla o cca 2 týdny později.
Akorát mě štvou ty nervy....že to nedělá dobře maličkému. :( Kráva pitomá no.

big_el
28. dub 2015

To, že jsi ulítla je jedna věc, to se stane asi kdekomu, ale že ses nechránila to nechápu. Mimčo asi bude partnera, měla jsi víc štěstí než rozumu..ale co kdyby nebyla? Do konce života by sis to vyčítala musela bys žít ve lži celej život..stálo by ti to za to? Snad ses poučila pro příště 🙂 Přeji hodně štěstí a zdravý, štastný miminko🙂

ronyx
28. dub 2015

@lucky2 Já měla srdeční akci u prcka v 5+6 😉 takže taky hodně brzy

aklin
28. dub 2015

Co jsi psala, tak jasně naznačuje, že těhotenství máš se svým partnerem.

nonnni
28. dub 2015

@lucky2 tak ono tou dobou uz tepe, akorat vetsinou doktori maji blby UTZ, nebo jsou slepi...nebo nejlepe kombinace obojiho a to se pak strasi tehule jedna basen 😠 🙂 🙂

Mala se nakonec narodila 19.10.2014 ve 36+5 (nebo 36+4? Ted uz si nevzpominam), ale ja nedonosila do terminu ani jednu dceru, prvni byla 36+1, druha 37+4 a takhle take predbihala...damy si vypustily akvarko a rodilo se...rychlosti blesku, za 24 hodin tu byly 😝 😝 😀 😀

Hele, nepanikar...nejresnejsi byva UTZ ve 12.tt v ramci NT screeningu, ale ty to myslim mas docela overene,kdyz ovulujes, stari plodu odpovida...chapu, ze cervicek hloda, ale tady opravdu zbytecne😉

lucky2
autor
28. dub 2015

@big_el
S tím štěstím je to pravda, poučená jsem na celej život, do tohohle podniku už nejdu. No ve lži bych určitě nežila. Pokud bych si opravdu nebyla jistá, řekla bych to. Myslím, že i tak se partner chystá na testy otcovství, ne proto, že by mě podezříval...o ničem neví. Ale stydím se za sebe jak malá, když to píšu. Spíš má panickej strach z kukaček...statistiky kolik %dětí-kukaček je v rodinách a ti chlapi o tom neví. atd. Chce mít jistotu, že investuje city, čas, energii, peníze do svého. Navíc 3roky se nedařilo a najednou.... Někomu to přijde divný, ponižující atd. Já se snažím si to nebrat osobně...Nebo podle sebe soudím tebe....o ničem nevím, ale ruku do ohně bych za něj taky nedala, zvlášť když to uklouznutí může být dřív než na nový gatě. U hloupých jednorázovek lepší nevědět. 🤐

nonnni
28. dub 2015

@lucky2 ehm...to je take darecek a asi mas pravdu, podle tebe soudim tebe, ale pokud to ty nechces resit, tak ho nech ty testy zacvakat. A opravdu se nemusis bat, ze by vysly spatne 😉

big_el
28. dub 2015

@lucky2 Tak to tě obdivuju, to já bych asi nedala. Vždyt to se přece stane u hodně párů, že to nejde a pak se zadaří, není to nic proč by se hned mělo testovat otcovství. Mě by se to asi dotklo, přece ve vztahu má být/nebo by měla být nějaká ta duvěra a tohle mi teda přijde moc, ale pokud to nevadí tobě, tak to je samozřejmě v pořádku 🙂

lucky2
autor
28. dub 2015

@nonnni
Genetika mě čeká příští týden, tak jsem zvědavá. Mě než vůbec došlo, jak se správně ty týdny počítají...po první návštěvě u doktora jsem si myslela, že jsem otěhotněla ještě před poslední menstruací, že už je to moc dlouho...trubka no. 😅 Já jsem celý roky pátrala po tom, jak ho nastěhovat dovnitř a tohle mě zatím nezajímalo. 😵

ronyx
28. dub 2015

@big_el Já myslím,že by se jí to mohlo dotknout v případě,že by byla absolutně věrná a bez viny,ale jak sama vidíš,otec ač nevědomky uvažuje docela správně a jeho počínání je i tak trošku na místě.Já myslím,že se mu to nedá vytknout,já být chlap tak asi taky trošku zauvažuju jestli je to opravdu mé i když bych svou ženu milovala a věřila ji.Asi bych si taky chtěla být úplně jistá 😉 jak se říká důvěřuj,ale prověřuj.Slepá důvěra se taky nevyplácí 🙂

lucky2
autor
28. dub 2015

S tím testem - to si samozřejmě zaplatí. koukala jsem na netu a už to nejsou takový palby jako kdysi.
@big_el
Uznávám, je to na hlavu, ale zvlášť teď, když nemám čistý svědomí, tak se nebudu čertit. 🤐 Alespoň bude 100% jistota, že mimi je opravdu naše, že nám ho v porodnici nikdo nevyměnil. 😀

big_el
28. dub 2015

@ronyx Tak každej to bere jinak, já být ve vztahu s partnerem kterýmu nevěřím, tak to pro mě prostě nemá cenu..🙂 a to mluvím jen za sebe, neříkám, že to tak musí mít každej. Ano v tomto případě je to na místě..ale očividně dle slov autorky by to udělal i kdyby byla věrná na stoprocent, jelikož trpí nějakým syndromem 🙂

ronyx
28. dub 2015

@big_el Možná je to malinko i tím,že po tolika letech snažení a možná i hádek kvůli tomu,že to nešlo,už tomu nevěří že by to mohlo vyjít.Těžko říct. 🙂 My si s chlapem řekli chceme dítko a okamžitě bylo zaděláno,takhle u obou.Hned po první snaze 😀 takže asi nebylo proč pochybovat.Ale určitě máš trošku pravdu,není to úplně normální,nevěřit.

lucky2
autor
28. dub 2015

@ronyx
Tak tak, ale o těch testech mluvil už několik let pozpátku, když bylo někde v okolí čerstvý mimino...že on si je nechá udělat až přijde dítě. To byla doba, když jsem tvrdila, že mě se to prostě nikdy nestane, že by mi ujely nohy...a taky to tak bylo. Sice se mě to dotklo, ale když mu to udělá radost a bude v klidu.... První zkrat po více než 8 letech, ach jo. Ani tomu nemůžu uvěřit, že se to stalo. To už mi musely těhotenský hormony zatemnit mozek.

lucky2
autor
28. dub 2015

@ronyx
Já tomu nemůžu uvěřit ještě teď. Že to těhotenství je skutečné. Taky jsem ze všeho hned vyděšená a hysterčím. 😅 Doktor je zatím v klidu, ale určitě si myslí své. 😀

ronyx
28. dub 2015

@lucky2 A hysterčit budeš celé těhu 😀 Celé těhotenství je o věčném strachu jestli je vše ok.Nejvíc první trimestr,kdy je to nejrizikovější a mimís ještě ani o sobě nedává znát - nekope 🙂

lucky2
autor
28. dub 2015

No já myslím, že se člověk bude bát až do smrti. Nejdřív, aby to vůbec šlo, potom, aby dopadlo těhotenství, porod, aby člověk nechtěně nezabil kojence 😀 aby se pak nechtěně nezabilo batole....aby byl školák v pohodě, student, dospělák atd.

bunny123
28. dub 2015

@lucky2 Pokud to nehrozí, tak super. Hoď to za hlavu. Užívej si těhotenství a těš se na miminko. No Bóže, jak tu psaly ostatní, to je život.

babanci
8. srp 2019

Budete mít spolu dítě, to jste si přáli. Tak fajn. A ostatní zakopej hluboko. A už to nikdy nedělej, odpusť si to a pryč od toho. Bude děťátko!🙂

altice
8. srp 2019

Je to starý článek můžu poprosit autorkou aby napsala jak to dopadlo dekuji