Chování k pozůstalým - příteli zemřel tatínek. Poradíte, prosím?

kacenkaaa12
2. lis 2019

Potřebovala bych radu v hodně citlivé situaci. Přítelovi v noci na dnešek zemřel tatínek, musel ho oživovat asi hodinu. Přítel je na víkend u rodičů, já u svých. Je mi to hrozně líto a nevím jak se teď chovat. Dnes jsem tam měla jet, ale přítel to zrušil, což chápu a řekl, že chce být sám a hlavně ať nejezdím. Já se ale bojím, že mě pak vycte, že jsem za ním nepřijela a nepodpořila ho. Nemáte nějakou radu?
Dekuji

denny27
3. lis 2019

Nejela bych, pokud tě o to požádal. Jen bych napsala sms, že jsi kdykoli k dispozici, kdyby si to rozmyslel

sasui1
3. lis 2019

Cetla jsem jen pul diskuze takze nevim jestli uz to nekdo zminil... Ale jodnw dulezity je fakt ze tatu ozivoval. Toto se stalo memu otci ktery musel v aute ozivovat sveho tatu a taky potom umrel a myslim ze toto je to nejdulezitejsi co ten chlap musi zpracovat! Takze pokud nechce abys prijela respektuj to. Mame napis sms. Urcite nevolat!

lucie1979b
4. lis 2019

ja by som mu napisala, mam upecene dve jedla pre tvoju rodinu kedy je najlepsie aby som vam ich priniesla... a uvidis co odpise (aj keby ti mali zostat doma, rozporcujes do mrazaku...)

mimco
4. lis 2019

@lucie1979b urcite bych se takto nevnucovala.
Proste vyjadril prani, ze chce byt sam s rodinou a hotovo.
Nechci znamena Nechci....proc to nerespektovat

babanci
7. lis 2019

Respektuj, co si přeje. Já taky zažila obrovskou bolest a nechtěla jsem u sebe vůbec nikoho. Dlouho.