Exmanžel má s jinou miminko. Je to ode mne normální reakce?

21. říj 2019

S manzelem jsme spolu byli sedm let, mame jednu dceru, on uz mel tri deti z predchozich vztahu (se dvema zenami, z cehoz dve deti byly omylem). Nedavno jsem zjistila, ze ceka dite s novou partnerkou, otehotnela hned po mesicni znamosti. Byla jsem z toho dost přesla, prislo mi to od nej strasne nezodpovedne a nechapala jsem, jak si muze zase jen tak udelat dalsi dite. Ted uz pani porodila a on prisel navstivit na chvili nasi malou a celou dobu jí prede mnou jen ukazoval fotky novorozenete, ze to je jeji braska atd. Pak se me jeste zeptal, jestli mu ani nepogratuluju. Kdyz odesel, tak jsem cely vecer probrecela. Nejak se s tim nemuzu smirit. Nase dvera mela byt takovy jeho benjaminek. Navic nechapu tu jeho "nekorektnost" a neempatii vuci me...Tak nejak nevim, jestli jsem ja ta neprejici a spatna a je to normalni chovani. Jeste pred dvema mesici po me chtel, abychom se k nemu s malou vratily (asi meli s novou pani uz krizi) a ted tady po mně chce gratulaci...:(

bamak
21. říj 2019

Je pochopitelně, že tě to mrzi.... Na druhou stranu, možná bys toho mohla využít, otrepat se z minulého vztahu a zase začít žít svůj život. Opravdu bys chtěla být s takovým člověkem? Tomu je úplně jedno ze zanechává kolem sebe spoušť a děti v rozpadlych vztazích.... Chtej pro svoji dceru něco lepšího, stalejsiho, laskyplnejsiho....

aselluska
21. říj 2019

Tady na tom co po tobě naposledy chtěl alespoň vidíš, jak s tebou jednal celá léta a co si o tobě myslí. Je to de*ent, nemůžeš chtít odpovědnost, natož nějaké logické uvažování. Myslím si, že můžeš být ráda, že jsi se zbavila takového odpadu. Zasloužíš si lepšího a věřím, že ho najdeš 🙂

journals
21. říj 2019

Očividně děti seká jak Baťa cvičky... má čtyři, páté se v tom počtu už ztratí. Když opustil matky svých čtyř dětí zřejmě mu nedělá problém zakotvit zase někde jinde. Nevím, kolik mu je, chápu, že tě to mrzí a štve, ale překvapená bych z toho asi nebyla. Řekla bych, že taky dost záleží na tom za jakých okolností opustil předchozí ženy. Dost možná ani páté dítě není jeho poslední :-/

sudylichozrout
21. říj 2019

Chlapec je asi rentier, ze si muze dovolit tolik deti a zaroven tolik aliku 😀

sudylichozrout
21. říj 2019

@journals No, jestli se na nej vsechny ex vytasi s alimenty, tak je tohle ditko stoprocentne posledni. Znamy ma 3 deti se tremi zenami, ani s jednou neni a i kdyz dela za velmi slusne penize, moc mu toho nezbyva.

ilema
21. říj 2019

Chápu, mě pro změnu zarazilo, že si můj bezdetny ex pořídil dítě po krátké známosti, přitom mně tvrdil, že děti rozhodně nechce, já mela dítě z předchozího vztahu a to jen tak nějak toleroval. Ačkoli jsem se s ním rozešla já, tak mě to tak den dva docela štvalo, urazene ego no, musela jsem si přiznat. Sama mám noveho partnera a jsem těsně před porodem, i tak mě to bylo líto v kombinaci s urazenim.
Ja osobně na tvém místě bych to brala jako znamení, že je na čase se od něj odpoutat. Ne nadarmo se říká, i když je to děsný klišé, že když se budes dlouho dívat na dveře, které se ti už zavřely, nevšimneš si jiných, které se pro tebe otevřely. Co s takovým skutečně zodpovědnym chlapem, ve výsledku budeš ráda, že ses ho zbavila, věř mi 😉

journals
21. říj 2019

@sudylichozrout Myslíš? Já myslím, že když už platí na čtyři/pět, tak to další už je jen do počtu 😀

sudylichozrout
21. říj 2019

@journals Dalsi dite, dalsi dvojka mesicne (nejmene) do haje... 10-15 tisic jen na deti. To je treba pulka mzdy 😀 Myslim, ze ten uz do dalsiho nepujde 😀

lv
22. říj 2019

Všichni bývalí by se měli zavřít do klece, kde budou trpět a ne,, že budou žít dál, plodit děti, být šťastný 😛

zuzineckah
22. říj 2019

on chtěl, abyste se k němu vrátily, když byla paní těhotná??? To bude velký charakter... Já nevím za čím pláčeš. Chápu, že ho máš ráda, je to otec tvého dítěte, ale zkus se na to podívat trošku z nadhledu - 5 dětí se 4 ženami?? Tady asi nebude vše ok a chyba nejspíš není na tvé straně...

biedronka10
22. říj 2019

Ja te sice na jednu stranu chapu, ze te to trapi sejri. Na druhou stranu, co chces.... Byt je to evidentne idiot, ktery mrska jednoho caparta za druhym a zodpovednost nepobral, tak ty mu nemuzes v duchu prikazovat nebo doufat, ze nezacne dalsi kroky v zivote a ze ti v uvozovkach bude verny, presto, ze spolu nejste. Kdyz na to prijde, tak jsi jenom dalsi uzavrena kapitola. Podivej se na to ze druhe strany.... Netvrd mi, ze ty by jsi si kvuli nemu nezalozila dalsi zivot a nemela uz zadneho dalsiho partnera a byla mu "verna" to je prece blbost. To ze on plodi decka jak plemenny byk je sice spatne, ale ve vysledku tvoje vec to neni,, pro tebe ma byt priorita, aby fungoval pro vasi dceru a mel pro ni zajem i finance. To ze on si mrvi zivot a neuvedomuje si, co predvadi, neni ve vysledku tvoje vec, ty jeho zivot uz nezijes. Netrap se necim, co ti castecne neprislusi a snaz se radovat z veci, ktere se te tykaji.

pink_unicorn
22. říj 2019

Fakt, že měl v době vašeho vztahu už tři děti a každé s jinou, ti měl leccos napovědět o jeho charakteru, nerozumím, čemu se teď divíš. A k čemu by ti bylo, že je dcera jeho benjamínek, když s ní stejně nežije.....

zuzkasim
22. říj 2019

Přemýšlím, že to musí být fajn víkendy, když má nová paní krom novorozence doma nasáčkované ještě další 4 děti jiných 3 žen🙂 A tolik alimentů... ještě mě napadá, jak tráví prázdniny? To musí být dobrý rozsévač! Ale zas na druhou stranu, když mu na to ty ženské skočí, je to taky jejich věc. Nevím, co na to říct, už v době vašeho vztahu za sebou měl pestrou minulost, proč si myslíš, že by se měl měnit?

pink_unicorn
22. říj 2019

@zuzkasim To je jak vrchní prchni, tak sbíral cestou děti 😀

svetlanalana
22. říj 2019

"z cehoz dve deti byly omylem", zni to tak hnusne... :(

zuzkasim
22. říj 2019

@svetlanalana Možná by stálo za to pána informovat o možnostech používání kondomu či provedení sterilizace🙂
@pink_unicorn Jo jo, taky mi to připomnělo ten film🙂

makronka222
22. říj 2019

Ze ma deti z predchozich vztahu si vedela, tak co ti vadi na miminu= dalsim diteti. To uz se ztrati ;D

svntvt
22. říj 2019

@sudylichozrout no kamoska ma s takovym podobným ,,modelem,, dite, je to ctvrte dite v rade, ona je třetí zena (ne manzelka). A on plati na ty 3 deti alimenty nějak po domluve (asi ne jen nutne minimum,minimalne na to studujici dítě, které potřebuje vic) a mozna i nejake vyzivne na ty byvale ženy a udajne to dela tak 25 tacu měsíčně 😂 odhadem...

svntvt
22. říj 2019

Normalne lidi nechci takto soudit, ale jak si myslis, ze bylo tem predchozim zenam, kdyz si udelal dite s tebou? Mozna dost podobne... Kamoska to ma hodne podobne a ja moc nechapu do ceho se to pustila, kdyz si ten zivot takto zkomplikovala ocividne nevyzralym,namyslenym a arogantnim blbem, kteremu na citech ostatních nezalezi. Tomu tvemu na nich nezalezi taky a ani nikdy nezalezelo, takže bych se jeho neempaticke reakci nedivila. A pokud se k tobe chtel vratit kdyz byla ta zena tehotna, tak to bude do budoucna další chudina, ktera bude trpet kvuli debilovi. Pardon. Ja tyto lidi nesnasim. Poberu hodne, tohle ne. Nejlepsi je ze tito chlapi jsou nejvic nejlepsi a bozi a zenske z nich padaji na prdel, takze jich maji kolik si zamanou a ziji si svuj american dream zatimco ostatnim nici zivot. Fakt nejlepsi typ na založení rodiny

biedronka10
22. říj 2019

@svntvt nj ten aspin neco zaplati. Ta noje nestastnice (kamoska) si upletla 2 spunty oba po roce. Ina 3. Zenska, a jeji deti 4 a 5te v rade. Ji dal po 2 letech vale, neplati ani na jedno, protoze si zaridil, aby nikde nevyl v rl, takze je vychcechtany, ta moje blba, protpze ho nedotlacila ani na matriku a i mi prijde ze lina to resit. Kdyz spolu byli, tak ji vzdy vyluxoval ucet, vybrakoval rodicak na automaty a chlast a ona jeste platila jeho matonce najem, za to ze s deckama u nich bydli. No pak se nan i, vyprd, ze je moc vychrtla a nebavi ho a zacal si s dalsi. No a on plodi dal. Ted momentalne uz asi 5 zrnska v poradi. No co delat, litovat kamaradku? Jako snazim se ji pomahat, ale litovat ji nebudu, dost si to zavinila sama, neposlechla, kdyz jsem varovala.

saoirse
22. říj 2019

Páté dítě zplozené po měsíční známosti, snaha o návrat k bývalé partnerce, když ta současná má těsně před porodem... Máš vlastně kliku, že ten chlap se chová otevřeně tak jasně amorálně, že v tobě akorát může utužovat pocit, že jsi se rozhodla správně, když ses rozhodla žít bez něj. A že přirozenou ženskou snahu o celistvou rodinu s tatínkem tvého dítěte zvládne udusit hned v počátku, kdy tě to může jen v myšlenkách napadnout. Chápu tu zhrzenost, kdy po sedmi letech života v manželství chlap v mžiku založí novou rodinu a vztah, do kterého člověk investuje spoustu energie a citů, se najednou ukáže být pro něj naprosto snadno nahraditelnej. Čím dřív se odpoutaš od svých očekávání, které on evidentně není schopen naplnit, tím lépe ti bude

zelenaesmolda
22. říj 2019

bud rada,ze ses ho zbavila

tautau
22. říj 2019

@zuzineckah tak nějak. ..😢

jarla
26. říj 2019

no.....i když chápu tvé zklamání a bolest......až to přebolí,tak věřím,že sama uznáš,že je dobře,že se zaháčkoval jinde