Flirt. Jak se k tomu postavit?

26. dub 2022

Tak došlo i na nás -jsme spolu přes 11let,oba introverti.Chlap mi před cca měsícem řekl,že si píše z jednou kolegyni z práce,mladá cizinka... Úplně se mi to nelíbilo, věděla Jsem,že ho zajímá,jak to teď u nich doma vypadá,ok ..včera mi řekl,že jdeme společne všichni na kafe,že mu dovezla dárek.. Nelíbí se mi to,on to ví... vzhledem k tomu,že si běžné půjčujeme tel atd,tak jsem se koukla na konverzaci že slečnou a nestačila se divit -muj chlap s ní evidentně flirtuje, vždy ji píše první, posílá oblíbenou hudbu atd. V poslední konverzaci navrhl aby mu dárek předala osobně ale že s sebou musí vzít přítelkyni, protože žárlí....
Zítra máme schůzku a já vůbec nevím,jak se chovat,nechci být za žárlivou hysterku ale také chci dát slečně najevo,že se mi toto nelíbí..
Děkuji ženy za jiný pohled na věc 🙂

irmamala
26. dub 2022

To, že si chlap po 11- letech vztahu zaflirtuje s mladou buchtou mi přijde naprosto normální. Chorý je, že o tom říká přítelkyni. Na žádnou takovou schůzku bych samozřejmě nešla.

jjasmina
26. dub 2022

to, že si zaflirtuje s buchtou po zprávach, nu ok, ale darečky a osobní setkani? To fakt jako ne, to by muj chlap narazil.

autor
26. dub 2022

Ok ale to ho tam mám nechat jít samotného,popř jen s dětmi?

zelenaesmolda
26. dub 2022

A co kdybys mu rekla,ze si neprejes,aby tam chodil?Darek mu muze predat v praci

klokanka31
26. dub 2022

Já bych ho hnala svinským krokem. Od flirtu do postele nebývá daleko.

dashyyy
26. dub 2022

Já bych ho nechala jít samotnýho a domluvila bych si kafíčko s nějakým kámošem, aby měl chlapec nad čím přemýšlet 😀 určitě bych ale nešla s nima..

zelenaesmolda
26. dub 2022

@klokanka31
obzvlast jestli je kolegyne ze zeme mimo EU a potrebuje ziskat obcanstvi...

te_reza
26. dub 2022

Proč si o tom říkáte? Já teda když někam jdu, nemám problém dát se do řeči s chlapem. A neberu to za nevěru. A ještě jsem ráda, že někdo na zahořklou, vyhořelou skoro pětatřicítku vůbec promluví se zájmem 😂😂😂

levandule_k
26. dub 2022

Hmm to je těžká otázka, něco jiného je teorie, něco jiného je skutečnost, jak bych reagovala. Pokud by si psal s kolegyní na kamarádské úrovni, nevadilo by mi to, ale flirt by se mi příčil (aktivní z jeho strany), ale co bych podnikla nevím. Asi bych mu řekla, ať si dá pozor a neskončí s ní v posteli, že bych mu teda žárlivou scénu nedělala, ale čekající blbku také ne. Sbalila bych mu kufry a šel by.

Možná bych se zamyslela nad tím, jestli jste ve vztahu nesklouzli do stereotypu a neřešíte max. děti a provoz domácnosti. Takže bych se zamyslela nad tím, jestli místo hádky s manželem si radši nekoupit erotické prádlo, zajít si ke kadeřníkovi a nenaplánovat prodloužený víkend.

Jinak manžel mi říká, když na něho nějaká hází očko a úsměv, ale on si užívá zájem a to je všechno. Říká byly doby, kdy by si o mě neopřely kolo a že teď je to fakt zábava, když se nějaká snaží o ji má na háku, protože má doma mě. Já vím, že nemá potřebu zahýbat a chování jiných žen neovlivním.

zmrzlinka
26. dub 2022

Koupila bych si krásnou kytku a řekla bych mu,že som to dostala od kolegy z práce a že jdeme spolu na večeři 😁
Rozhodnout se musíš sama jestli jít nebo nejít na tu schůzky.Ja bych tam nešla.A řekla bych mu,že se mi to vůbec nelíbí.Drzim palce.

autor
26. dub 2022

Ano, stereotyp,já už skoro 2roky nevyspana... včera jsem o tom hodně přemýšlela....synka ještě kojim, druhého mi nevzali do MŠ, hlídání skoro nulové....ano, místo úklidu se mu musím víc věnovat atd ... zítra na schůzku pujdu,snad to ustojim a uvidím,co je dotyčná zač....jen je to hrozně těžké.. Děkuji ženy🙂...

autor
26. dub 2022

@zmrzlinka do práce ještě nechodím ale v so jsem na stánku s fesnym kolegou,tak že bych si tu kytku koupila?:D

levandule_k
26. dub 2022

Tak já bych mu na schůzku dala obě děti a volný čas využila k odpočinku nebo relaxu ve vaně. Asi bych se fakt neměla potřebu seznamovat s jeho kolegyní. Takové předávání dárku v kavárně s dětským koutkem s bandou rozjívených dětí je úplně jiná liga než ve stylové kavárně bez děti😂

escapelle
26. dub 2022

Na flirtu nevidím nic špatného. Taky flirtuju.ale kdybych zjistila,že o mě píše že mě musí vzít s sebou,protože zarlim,tak to by mě Teda nasral hodně. KdyBy vynechal "musím" a "žárlí" ok..určitě bych nešla,protože bych se cítila jako kráva jít tam a vědět že ji psal,že mě MUSÍ vzít s sebou 🙈😂😂😂😂...jako ano,taky třeba kolegům kteří nás oba znají napíšu "když jste manželovi vykecali že jdeme na pivo tak ho beru s sebou protože by se posral",nebo on svým kámošů že bere semetriku s sebou.ale vidím velký rozdíl psát to někomu kdo nás oba zná,Než cizí mladé holce. To by mě sralo víc než nějaký flirt 😂😂😂

zlataberta
26. dub 2022

Na schůzku bych nešla, neponižuj se a jemu bych to zatrhla, proč by měl od ní dostávat dárky, nebo ona od něho???? Nechápu....

bbn
26. dub 2022

Přesně jak píše @levandule_k dala bych mu sebou obě děti, ještě je předtím pěkně nadopovala sladkým, aby si to chlapec “užil” a sama bych šla někam na kosmetiku, relaxovat s dovětkem manželovi “abych vypadala dobře” 😉 s kolegou na stánku bych se pěkně vyfotila a kytku si donesla … ono by ho to rychle přešlo, zjevně se nudí a vymýšlí blbosti, tak bych mu hlavičku zaměstnala přemýšlením o kolegovi 🤣

levandule_k
26. dub 2022

@bbn Já bych možná trochu zpracovala děti, ať si vymrčí novou hračku, čokoládu atp. ne aby seděly jak oukropečci.

autor
26. dub 2022

@levandule_k neboj, mladší syn neposedí ani minutu:D
Holky,jeste to promyslim, možná by fakt nebylo na škodu mu je nechat v kavárně oba a jít si na nákup:D

escapelle
26. dub 2022

A ještě dodám že tím,že půjdeš,stejně nezabránís tomu,asi se sešli znovu a sami. A první,co bych jako bývalá "profesionální" milenka udělala by bylo,že bych mu napsala, že příště bych si to ráda zopakovala o samotě. Třeba u mě🤷‍♀️😂
Ty musíš zapracovat na tom,aby nechtěl. Ukázat mu ze má svůj prostor,ale že ty se podle toho zařídís. Že teda když je normální scházet se s kolegy,tak ty jdeš na kafe s tím a tím,který tě uhanel leta.nebo s kamarádem se kterým ses léta neviděla."Já jsem ti o něm lásko neříkala?no to byla jen taková nedulezita záležitost "...a na závěr mu s úsměvem říct,že chápeš že po 11 letech si potřebuje nahonit ego,ale ať aspoň použije kondom a ať naivně nevěří tomu,že by se mladá holka společně s ním starala o naše děti až se rozvedeme kvůli jeho aferce.
Cokoliv,ale nedat najevo nejistotu a strach a spíš to probudit v něm.aby prostě nechtel,ani kdyby chtěl!!😂😂

escapelle
26. dub 2022

To by bylo asi nej.jit s ním,pozdravit ji se zářivým úsměvem a říct,že je nebudeš rušit,že máš taky něco domluveného😂😂...nechat tam děti a jít.i kdybys měla sedět v garáži 😂😂😂

zlataberta
26. dub 2022

@escapelle 👏👍😀

autor
26. dub 2022

@escapelle díky,už kuju plány:D Přesně tohle nasměrování jsem potřebovala,ne doma ronit slzy🙂Jsem rozhodnuta slečnu pozdravit a kluky tam nechat,na oběd bude zítra výjimečně něco sladkého:D Pak napíšu,jak jsem dopadla🙂

autor
26. dub 2022

@escapelle a díky, opravdu je potřeba slečnu trochu odradit, takhle bych za kluky litala já a byla ještě za větší blbku 🙂

escapelle
26. dub 2022

Já třeba může udrzuju v pozoru stále.pise mi kámoška,usmeju se,když se zeptá čemu se smeju a kdo mi píše řeknu že nikdo. Jedu na nákup ale řeknu,že jdu na kafe s kámoškou.kdyz se zeptá s kterou,řeknu že tu nezná..kytku si taky občas koupím,řeknu že je od pacienta nebo od rodiny...ja bych nikdy nedopustila aby měl pocit,že mě má jistou, že ví všechno,že o mě nemusí bojovat. I když jsem pomalu jako jeptiska😂😂😂
On mě zase podrazdi když se do práce navoni nejlepším parfémem..
Někdo by to jistě považoval za něco co nemá zapotřebí a bylo by pod jeho úroveň si takhle něco dokazovat,já zastávám názor že jakmile se do vztahu vkrade pocit že ten druhý je 100% jistota,že nemá zájem o nikoho jiného ani nikdo dalsi o něj,tak jde vztah do záhuby.boj o partnera a lehké provokovani je kořením vztahu. Klid může být v důchodu 😂😂

novina
26. dub 2022

@escapelle Úplně přesně 🙂 Manžel jezdí často na služebky a já mu vždy připomínám, aby si vzal ty nový trenky, ať nedělá ostudu 😉

autor
26. dub 2022

@escapelle budu muset také začít🙂
Můj otec nás opustil kvůli jiné a stále mám mamku před očima,jak jen brečela a skoro lozila po kolenou aby neodešel....já se včera chovala trochu podobně...tak na to půjdu jinak, nejsem žádná nula 🙂

escapelle
26. dub 2022

Přesně✊✊✊to je jediný způsob jak ho od toho odradit. Neprosit, nebrecet, nedělat scény. To ještě žádného chlapa zpátky neprivedlo a žádnou milenku neodradilo.a když,tak z lítosti. A asi žádná z nás nechce,aby s ni chlap zůstal z lítosti. Bude to dělat dál,jen bude chytřejší aby měl klid.

escapelle
26. dub 2022

@novina já mu říkám,ať hlavně za žádnou cubku neutraci moje peníze.at si najde takovou, která bude vše platit 😂😂😂😂

orisek56
26. dub 2022

To jsem zvědavá, jak to dopadne, dej vědět.

darinka84
26. dub 2022

Určitě bych nešla a děti pěkně s tatínkem... Mu tedy hrklo v bedně ne? Bych mu dala kávicky a dárečky😝