Jsem hysterka, stíhačka nebo obojí?

moja88
17. led 2018

holky dotaz, jsem podruhé těhotná, s manželem jsme spolu 13let. chlapův kamarád se v létě rozešel s partnerkou a od té doby je to šílený. jsem od začátku na rizikovém, v srpnu mi hrozil potrat a ten blbec (s prominutím) si chodil každý pátek s tím kamarádem ven. přicházel kolem 2-3hod. co tam dělal kamarád? jojo, seznamoval se takže logicky i ten můj. dokonce mi pak říkal, že si k nějakým holkám přisedli, že zjišťoval kamarádovi číslo a bla bla. to už jsem vypěnila a prostě jsem udělala scénu, že já jsem doma jak blbec, bojím se a on si někde užívá. každopádně to dopadlo tak, že měli firemní večerek v práci, tam skončil dřív a na tajnačku samozřejmě šel s tím kamarádem (asi si myslel, že to nezjistím, ale nejsem blbá, že jo). ale chodil už aspoň 1x za 2-3 týdny. domluvili jsme se aspoň, že může chodit dřív, aby byl dřív doma (když si jdou teda jen pokecat) no vydrželo to chvilku, posledně taky došel kolem 2 hod, něčím smrděl (prý jak ho ten jeho kamarád s někým seznámil), druhej den blil (protože mu kámoška koupila rum - a to je zvyklej pít, takže kdoví co tam lemtal). v sms samý, že ho pozdravuje ta a ta, že se ta a ta ptá po kolegovi, jestli má vycházky a jde ven a tak (v tom srpnu ještě hodnotil tomu kámošovi holky, jakože ta je dobrá a tak), že by ho J. chtěla s tím kámošem do trojky (když jsem se na tu J. ptala, tak prý ji nezná, že to je kamarádova kámoška, tak jsem se zeptala proč jí má v přátelích na fb, no prý ji tam ten kamarád přidal - on nemá fb, tak čumí na holky přes mužův profil a že je hrozná, že jí vzali děcka a bla bla). jinak fb si pak z mobilu vymazal, abych se nemohla nejspíš podívat. mám chvilku do porodu a sere mě to naprosto neskutečně. tak nevím jestli jsem hysterka, stíhačka, obojí a nebo nepřeháním. už mi z toho hrabe fakt. jen upřesňuji, že do mobilu se semtam podívám, protože něco obdobného tu bylo, když jsem byla těhotná s prvním, pak chvilku po porodu (psal si s holkama, že je hrozný ji vidět a nic nemoct, že chce zkusit zralou ženu, u jedné byl i na kafi). prý nikdy k ničemu nedošlo a jen si zvedal sebevědomí. sekal latinu, než se tento kamarád rozešel s přítelkyní (kamaráda nesnáším, když jsme spolu byli s mužem cca rok, tak se nás snažil rozdělit, od té doby ho nesnesu, ale bydlí kousek od nás, takže se vídají teď často :-/ ). nechci mu zakazovat někam chodit, nemám problém, když jde cvičit, do sauny, s jiným kámošem, ale tohle nesu teda hodně špatně a poslouchat kecy, že teda nebude chodit nikam, mě fakt nebaví. včera mi dokonce řekl, že kdyby mě chtěl podvést, tak na to nepotřebuje chodit s tím kamarádem ven. což je pravda, skončí o hodinu dřív v práci a vím prd. prosím o střízlivý náhled nestranných osob, děkuji.

moja88
autor
22. led 2018

@guinea nene, přímo v sms nic, není blbej, jen náznaky, buď to smolil na fb (což smolil) a smazal nebo to řeší na akcích. no to je jedno, opět lhal, opět jsem ho přitom nachytala, takže to, že mi to vadí a neřeším to, asi pro něj znamená, že je mi to fuk a může kecat dál. já se ale před porodem stresovat nechci, kašlu na to momentálně. hlavně musím být v klidu i když někam půjde, to bude těžký, ale to dám 🙂
@bayt děkuji 🙂

avalon07
8. únor 2018

@hribek presne tak. Souhlasim. Jako lezeni druhymu do mobilu? 😡
Pokud komunikace nepomuze, soustred se na to, abys porodila a pote si nech vse znovu projit hlavou dle dane situace a klidne bych mu potom zbalila kufr. Kamarad si jiste najde slecnu sam. A souhlasim s tim, ze pokud ho uz ted takto castujes kam to bude gradovat dal?