Jsem milenka souseda, jak se zachovat?

ali34
24. kvě 2014

😒 nedělá se to, je to hrozné, ale stalo se... nemám se komu svěřit a potřebuji poradit. Jsem nebo spíš byla jsem milenkou svého zadaného souseda. Strašně jsem se do něj zamilovala, i když jsem věděla ...že tento vztah je neperspektivní. Bohužel, oslovila mne jeho paní ...neboť se to provalilo a jiná sousedka ji informovala 😒 Teď jsem stála najednou proti ní a chtěla jsem tolik říct, že to není pravda, ale nedokázala jsem se ji podívat do očí. Nechci mu způsobit problémy a ani rozbít rodinu, protože vím jak moc miluje svého syna a chce vidět jak vyrůstá, ale neumím jeho ženě "lhát" a nevím jak z toho ven. Je mi jasné, že to tímto mezi náma končí, protože on nebude za mnou dál smět chodit, když už se to provalilo. Ale problém je v tom, že jeho paní chce schůzku nás třech. A já se bojím, že to "nedám", že to pokazím a všechno mu tím zničím. Nejedná se o jednorázovou nevěru, úlet ...chodil za mnou pravidelně a bylo to strašně krásné, nikdy jsem s nikým neprožila takové souznění. Ale nemyslím jen sex, prostě pak se mnou ležel, povídal si, všechno kolem bylo strašně moc hezké. Vždy jsem nevěru odsuzovala, ale stalo se to. Nejsem na to pyšná, protože jsem věděla, že není sám a dovolila jsem, aby k tomu došlo. Nechci se ospravedlňovat, mělo to být tabu, ale stalo se to a já potřebuji poradit, jak se mám zachovat, mám souhlasit s tou schůzkou ve třech? Je možnost, že se to tím zachrání a paní nám uvěří, že "nic" nebylo nebo se to ještě víc pokazí? Jak na to??? Nechci, aby měl problémy, aby přišel o tu možnost vychovávat syna, který pro něj strašně moc znamená... Vůbec mi teď nejde o ten vztah mezi náma, i když ho miluju, ale o to ...ať je ON šťastný.... Moc se té schůzky bojím, protože jsem s ním od té doby nemluvila a nevím jak reagoval on. Ani nevím co přesně bylo v té zprávě, kterou jeho paní dostala, protože nemám tušení jestli zpráva co přišla na mojí adresu byla stejná ☹

simona83p
22. čer 2014

@sarkad1 @little_frog @millyh @luciebx Máš ve všem pravdu a myslím i já, není žádný důvod tady napadat tu Ali34. Nesnáším nevěru, navíc sousedskou, je to hnusný. Ale kolik je tady diskusí o milenkách a nikde není tolik zloby a záště jako na téhle. Proč? Jen dneska tady jsou založené 3 další od jiných, jedna je nějak - proč se toto dnes děje? Jasně, většinou ji zakládají podváděné ženy, které jsou zoufalé, že si manžel našel milenku. Ale asi i Ali34 je zoufalá, i když ona je ta špatná, ale hledala radu. Já čekám miminko, nepodporuju nevěru, nepřijala bych ji ani já ani manžel a tak přeju vám všem tady ,ať jste šťastné a zbytečně nepruďte... každý svého štěstí strůjce.

janinek
22. čer 2014

@little_frog tohle je internet, ne ceska posta s listovnim tajemstvim.

tkanicka
22. čer 2014

@little_frog taky tu platí 1 osoba = jeden profil, což u zakladatelky poněkud pokulhává, nebo proč všechny ty, co se jí zastávají vznikají v posledních dnech?!

sarkad1
22. čer 2014

@janinek Jasně! 🙂
@simona83p je hodně podobných diskusí, ale pozor, zakládají ji nešťastné manželky a Ali34 je jejich opak

sarkad1
22. čer 2014

@tkanicka Já si myslím, že té se nikdo zastávat nemůže 😀

alenkaamiska
23. čer 2014

@tkanicka
@sarkad1
@janinek
@simona83p Určitě se slečny (paní) nezastávám, to ani nejde. Jen to sleduju a musela registrovat se 😀 Pro to pochopení mít prostě nelze, ale on podváděl, ona byla sama a tak nepodváděla nikoho, ale věděla to, že on je ženatej a tak oba vini stejně a teď následky ponesou oba to je všechno

millyh
23. čer 2014

@simona83p jooo to bude ono. vždy sem přijde ta podváděná strana a ta podvádějící jen zřídka kdy a klobouk dolů před ní že se nestydí se zeptat a nebojí se reakcí druhých

sarkad1
23. čer 2014

@millyh neblbni nestydí, když se nestydí spát se sousedem z vedlejšího bytu a ani se neplánuje odstěhovat, když to vyšlo najevo tak se nebude přeci stydět psát tady 😀

alenkaamiska
23. čer 2014

@millyh @millyh Kdyby jen když to ruplo, ale ani teď když je paní v tom. Nepochopitelné a na pána bych byla zvědavá ještě víc 😀 Ale bude to pro ně pohodlný v péči 😎

majdalajda
23. čer 2014

No já vám teda nevím, ale tolik zášti a nenávisti od některých ženštin nepobírám, a to se mě to netýká a zakladatelky se v žádném případě nezastávám. Je to taková blbá telenovela.....ale život je plný překvapení, a tak by člověk neměl soudit podle pár písmenek...třeba by bylo zajímavé, kdyby se některé zdejší ženštině v budoucnu líbil ženatej a ona jemu....dle této diskuze by pak svoji náklonnost k sobě určitě oba ignorovali a tyto ženy by byly tak morálně silné, že by určitě nepodlehly .... noo, člověk míní, život mění......

ebsian
23. čer 2014

@majdalajda Naprostý souhlas. 😉

ditina
23. čer 2014

@majdalajda také musím jen a jen souhlasit. Tuhle diskuzi čtu od začátku. A je síla, co tu některé ženy dokáží vypustit z úst. Že je @ali34 mrdka apod. No hnus, ženský. Je super, že jste takové počestné a umíte pěkně moralizovat. Ale abyste neodsuzovaly něco, co se jednou může stát i vám a to ještě ke všemu můžete být narozdíl od ali34 i vdané. Ono, dokud jsou děti malé, jste na mateřské, tak bývá všechno zalité sluncem, pak se vrátíte do práce, společensky vyprahlé, někdo o vás projeví zájem a můžete v tom začít lítat. Znám z okolí 5 ženských, kterým se to stalo. Nikomu to nepřeju, jen bych byla opatrná s tím odsuzováním. 😉

fallingstars
24. čer 2014

@majdalajda Pod tohle bych se podepsala 🙂

myskin
24. čer 2014

Tak holky, ono snad většině nejde o to, že se tohle stát nemůže, ale spíš je nadzvedl ten způsob jak se k tomu zakladatelka staví 😀 . No, každopádně zakladatelce hodně štěstí. Bude ho potřebovat. Mít tři děti, být na ně sama a po přestěhování si s prvním vošoustem pořídit další 😒 . Ještě že je tak charakterní a hodný. Sice ji obvinil z toho, že za vše může sama, nutil ji lhát manželce, ale jinak jak říkám - charakter.

alenkaamiska
24. čer 2014

@myskin @fallingstars @ebsian @majdalajda @ditina Já se divím, že si s ním to miminko chce nechat 😲 A taky mi nejde do hlavy jak spolu na tom poschodí budou to dítě všichni vychovávat ☹ Myslím si, že se někdo z nich bude muset odstěhovat - bez toho se to nedá zvládnout. Štěstí bude potřebovat, kdopak ví co na to Pán úžasný, jaká asi byla reakce, když si to padesátník nepohlídá. Tak obviňovat zakladatelku z těhotenství je nesmysl, protože ona psala, že Pan úžasný věděl, že nemá ochranu. Tak mi vychází, že asi bude úžasný Blbec 😀 😀 😀 K ní vyjádření už padlo a sympatická mi rozhodně není, když svede souseda ☹

myskin
24. čer 2014

Ve 34 letech se třemi dětmi se nechránit při sexu a ještě s chlapem který chodí do bordelu a nechat se zbouchnout je vážně chytrý.

gepe
26. čer 2014

@myskin jeste Ti tam chybi - zenatym 🙂

atinkaa
28. čer 2014

@millyh
- ...klobouk dolů před ní že se nestydí se zeptat a nebojí se reakcí druhých -
ty a spol ste dokaz, ze sociologovia maju pravdu ked dnesnu dobu hodnotia ako dobu kedy je vsetko mozne -''anything goes'' - tu ani tak nejde o ali a o to, ci ma pravo sem pisat ako milenka, ci ma pravo na suseda a sex s nim, najma ked to zabali do ''tajomstva'' ze ma rada cosi specialne co jej prave on je schopny poskytnut, tu ide skor o jej vyroky ktore su akoby mimovolne a kus pres caru s ohladom na manzelku suseda 😉 to je to co tu vzdy dvihne ludi zo zidle a spusti sa to tu ano obcas i mimo slovnik mamin na MD - ano treba ju podporit, ved sa slusne pyta preco sa jej pani suseda neodzdravi ale povie jej cosi vraj nechutne, co by si ona nikdy nedovolila....ano treba si nastavit zrkadlo, v zmysle maju to robit citajuce ale ona predsa zrkadlo nepotrebuje....ved ma VS, je studovana a ona voobec ale voobec nikomu neublizuje, skoda ze VS neznamena hned aspon o par tried vyssie emocionalne a socialne ''IQ'' - tzv. EQ alebo SQ, to by nam vsetkym bolo sveta zit!
....na druhu stranu mi povedz ty, co je na tom take super a odvazne.....ak som milenka a hladam nejaku podporu tak idem na stranku mileniek 😅 ak ziadna neni - tam ma priestor pre realizaciu, sak ma VS - tak minimalne googlom vie najst nejake stranky kde je normal pokec s hocikym kde snad najde podporu skor.....alebo ak nic ine tak ak ma special sexi chute tak su stranky kde ju vedia podporit - alebo tam mozno najde ineho nie suseda - aj ked ako tehu uz bude po chuti -
alebo mi cosi uniklo?....je tu stranka pre maminy, teda skor panie ako je jej suseda a ona tu napise a ocakava sa od teba a spol co? ze ju kazdy objime a povie, neboj to bude dobre...ved minimalne do skolky suseda nestihne zistit ze tvoj petrik vyzera uplne ako ten stary ''cierny'' Peter od vedla, ktoreho si uspesne prehadzuju...a ona ho ani nechce
a co na to susedia...tiez by mali tlieskat a vraviet ano bravoo pani novakova....taka studovana a zabezpecena ved jasnacka ze si je treba ist za svojou sexualnou chutou....ake ohlady! spravila ste to bajecne, bravoo a este by z nej mohli padnut na dupku vsetci lebo ved je tak skvela a odvazna a sebestacna.....akurat v tom sexe na to treba Peta od vedla, lebo ten jediny to vie!
fakt ano...akurat by som tu tvoju vetu kus pozmenila...ano mas pravdu, ...klobouk dolů před ní že se nestydí!a este si to sem napise 🙄 🙄
a este je sklamana ze sa jej netlieska a nefandi az tolko 😅 🙄 🤐

...ale ze sa este najdu obhajkyne toho celeho.....tak to je vazne pecka..bohuzial
a za seba ti zodpovedne napisem ze su nejake veci, ktore su uplne mimo toho, ci sa z materskej vracias do prace a ktosi sa za tebou 4x obzrie a to aspon u seba viem ze to tak mam 😉 takze diky na apel na vlastny vhlad skoda ze sa rovnako nebaziruje na tom naj ho maju ti, co ho nemaju 🙄 🙄

ikarkulka
28. čer 2014

...po dlouhé době jsem zavítala na koně a natrefila na tuhle diskusi, tak jsem ji pasivně četla...

Nekrmte trolly. Paní je 34, má 3 děti, vysokou školu, je zajištěná (sama!), sousedce na poschodí lže do očí a zapírá, aby sousedovi neudělala doma zle... Ale pak sem vycapí fotku svou, svých dětí a svého balkonu. No jasně 😀

simca190
1. črc 2014

Mela jsem ne o podobneho... On sam me venmu oslovim... Je rok od svatby a maji dvouleteho syna... Spali jsme spolu dvakrat.. Poprve to bylo z opilosti... Ke vsemu ve druhem pokoji nez spaala neho zena takze masakr... Podruhe to bylo planovane... Nelituji toho.. Bylo to pekny ikdyz to nebylo spravny.. Jakmile to prasklo zatahla do toho moje rodice... Zaclo se to resit.. Vyhruzny s smsky apod. Semnou nic neresila... Jen s myma rodicema coz me urazelo ze kdyz na me neco mela tak to mohla rict me... Ale to ne jedno... Stalo se stalo... Kdyby to nechtel tak to neudela a za tim si stojim.. Navic ona ho driv take podvedla a ne jednou... No jakmile jsem to prestala zvladat tak nsem se sbalila. A odstehovala se... Pak mi sama volala ze mdyz budu chtit tak me odveze zpatky domu... Nevim jak to u nich dopadlo a ani me to nejak nezajima... Byl to ulet.. 🙂

lalakr
17. zář 2014

tady nebo píše všude se řeší jak se zamilovala milenka. Ale co když jsme oba zadaní s dětma? Všude jsou návody jak se z milenky stát partnerkou, ale co když to chci obráceně? Jak z milence udělat partnera? Co když milenec chce z milenky udělat partnerku? Ha babo raď já bych šel za ní hned ale ona je žena a pro rodinu udělá vše. Co teď? babo raď

andelka
17. zář 2014

@lalakr Když sama nechce, neloudit a nechat být. Nebo si být vzájemně milenci s tím, že rodiny se udrží. Jenže to nechceš asi. Pokud se mají rozbít dvě rodiny a z milenců se stát partneři, tak musí mít oba hodně jasno.

lalakr
17. zář 2014

@andelka no to je mi jasný 🙂 já jen že všude jsou návody jak z milenky ale život může být i opačně

andelka
17. zář 2014

@lalakr to je snad taky jasný ne? 🙂

lalakr
17. zář 2014

@andelka právě mi přijde, že není :D Všude se to píše v opačném gardu. A mi jsme bráni za ty co nikdy tu svou rodinu neopustí. Zkrátka vím, že se milujeme. Já ji ona mě, ale chápu jí jako ženu co má malé dětsko, že rodina je pro ni důležitá. Vím že kdyby jsme se potkaly před její svatbou tak je všechno jinak

andelka
17. zář 2014

@lalakr to si nemyslím. Pokud spolu máte být a chcete a milujete se, tak současná rodina a existence dítěte vás nezastaví. Nicméně si myslím, že smysl to má tam, kde už původní vztah je narušený, kde to zakoukání do jiného je už jen poslední hřebíček do rakve. Pokud doma všechno klape a žena se zničehonic zamiluje jinde, tak ji to dost rychle přejde a na boření rodiny to prostě není.
A jinak..co myslíš že se tady na MK spíš řeší když jsou tu většinou ženy s malými dětmi? Spíš se tu svěří s tím že je chlap podvádí než že jsou "mimo" ony.