Má smysl čekat a bojovat? Manžel má milenku

honzulka
23. kvě 2014

Zajímal by mě hlavně názor maminek,které už to zažily...Manžel si našel milenku,je do ní prý zamilovaný,ale její přednosti jsou především sex,má čas na to s ním jezdit na kolo,běhat,plavat,vzhledem k tomu,že má již cca 15ti letou dceru,nemusí koukat na děti.Odejít od nás nechce ale ani to s ní skončit.Zatím s tím vnitřně pracuji a dala jsem si měsíc,zda jsem schopna udržet rodinu za podmínek,že se s ní bude scházet pouze tak,aby nemusel syn být např.zbytečně v družině.Jinak víkendy a dovolená jen s námi.Nejdříve se snažil,že bude brát na výlety s ní i děti,což jsem razantně odmítla a obava z toho mě nějak zastavila před rozhodnutím ho vyrazit hned.Ona prý ho od dětí tahat nechce... 😀 Osoba je dle samotného manžela před jejich vztahem hulvát,sprostá,chová se jak chlap,krká,co jsem vydedukovala,tak se i ráda napije.Takové osobě moje děti opravdu půjčovat nechci.
A co dál?Máte zkušenosti,že třeba ten chlap se nabaží toho sexu a ostatního a zůstane u rodiny,nebo je moje čekání zbytečné?Doma se chová hezky,nekomunikuje s ní přede mnou,náš vztah se nějak rozpovídal,říká,že nás má rád ale jí taky..Mám v sobě guláš,jestli má cenu tu trpět nebo ho vyrazit.
Pro chytlavé maminky-vím,že je to i moje vina,že sex hledá jinde,ale ostatní moc moje vina není..tři děti mi jen tak nikdo nepohlídá.. ☹ Na kolo mě nikdy nevytáhl,pravda,že nejsem sportovní nadšenec a kort teď když jsem každý den do čtyř v práci,pak rychle domu atd.
Vím,že ho mám moc ráda a přijít o něj nechci,jen nevím jak bojovat,abych to ještě nepodělala ví...
A pustily by jste ho s ní na dovolenou?
Děkuji za názory a zkušenosti,kritiku teď nepotřebuji,vím,že na tom mám vinu.

sulemina
2. led 2015

@sulemina pokud je slaboch, tak vycouvá i to je taktika, rozhodně ne správná, ale v určitých případech účinná, někdy se slušnost, takt v těhle věcech nevyplácí, jinak má kolegyně se rozešla po tom, co jí ta manželka vyhrožovala, že zajde do práce jim udělat oboum peklo

tarra27
2. led 2015

@sulemina vyhrozovat muze manzelka po x letech....a ja bych se nesnizovala....to se jen otoci proti ni. Naopak bych ho nechala,byla slusna jak k brachovi...ale i sama si vyrazila....s kamoskou aby si nemyslel,ze truchlim na zadku doma....ono chlapi jsou majetnicky a i tak neradi vidi ze i zena je spokojena a bavi se s jinymi muzi...ale musi to byt ve spravne fazi

sulemina
2. led 2015

@tarra27 chlap to příjemno bere kolikrát jako samozřejmost, ty si myslíš, že si to uvědomuje? mojí kolegyni utekl manžel za jinou, když měla jít do předčasného důchodu, utekl za jinou, s kterou začli podnikat a dokonce on k 60 s ní má dítě!!! to jsou příběhy kolikrát žasnu, ona musela brát antidepresiva, aby to zvládla

tarra27
2. led 2015

@sulemina jak kdo...a jak ktery...tak pani mi je lito...ale to nemusi byt tento pripad...

sulemina
2. led 2015

vyhrozovat muze manzelka po x letech....a ja bych se nesnizovala....to se jen otoci proti ni.
tohle právě není pravda, Halina Pawlowská o tom píše, když měla malé děti , její manžel se zakoukal do učitelky dětí, říkala, že na to není hrdá, ale tenkrát ho vydírala dost krutě dětmi, ale účel to splnilo a vyplatilo se...na nic neexistuje jeden správný postup

sulemina
2. led 2015

@tarra27 nemusí, ale to vůbec nevíme, pro ní hraje jeden špatný bod, že je to čerstvé, takže žádný tyhle jemné kličky jakože kadeřník, vypaření se z domu nebude mít žádný účinek, souhlasím s tebu-chce to správný načasování, ale bohužel to bude chtít odumření mileneckého vztahu a čekání...aby si toho vůbec všiml

tarra27
2. led 2015

@sulemina je nesmysl delat veci na truc. Tak jsem to ani nemyslela...ale casem zajit ke kadernici,zacvicit si s kamoskou....navic na neho deti platit nebudou,pokud synovi rekl ze ma pritelkyni...

tarra27
2. led 2015

@sulemina ale samozrejme pokud je ma rad tak to hrat i na deti - dej jim cas apod....nic jim zatim nerikej...

sulemina
2. led 2015

každopádně je to smutné, snad se toho ve svých vztazích nedožijeme

morouzek
2. led 2015

Jste vsechny moc hodne, prave proto jsem se dla vyplakat sem k vam. Nechci do toho zatahovat ani kamamarady a uz vubec ne rodinu. Zatim trpim sama v sobe a pred nim hlavne neplacu chovam se jak kdyby nic. Ale uvnitr se mi rve srdce na milion kousku. Snazim se jde to hrozne tezko. Dalsi problem je trn ze nikam nemuzu z baraku jelikoz jsrm 14 dni po operaci. Proto to prozivam snad jeste hur.Jdu si stahnou Jeronyma klimese a cist. Prijel v 1/2 6 pozdravil podal mi klicky od auta a sel na pivo. Milenka by mela byt ttochu dal jelikoz by musel brat auto. Jo a mezi dverma mi dal pusu, asi si pripadam jak uplny debil.

morouzek
3. led 2015

Tak ted mi prisla sms od nej Lena jsem ok prosim jsi uzasna ale laska je laska ozvu se. Co by jste na to rekli je mi uplne na nic.

tarra27
3. led 2015

@morouzek on není rozhodnuty pro milenku,neboj.....nesmí s zmatkovat. Klimese jsem začala číst. Mrkni i na video na YouTube.....je fakt dobrý. Pust si rovnou druhy díl. Je o rozchodech apod.... 😉

Bude to dobre neboj. Nesmí zmatkovat, doprosvat se a dolejzat. Tím to muzespokazit. I když budeš mít chuť vycitat nebo řešit nebo mít o něho strach, dej mu volnost. Tím jediné získas. Drž se!

morouzek
4. led 2015

@tarra27 nic jsem nedelala jen se mi chce porad nervama brecet. Vcera nam kvuli tomu utekla holka, napsala dopis na rozloucenou. Ze nas ma oba moc rada, ale kdyz nevidela tatu rano domu tak ji bylo jasno. Ze neutika kvuli me ale ze chce byt normalni rodina jako do te doby nez ji tata poznal. Jednou rodina provzdy rodina vase milujici kiki. A pak si zbalila veci penize a utekla. Vsechno jsem obvolala nikde nic nebrala telefony az kolem 12 mi ho vzala nasla jsem ji na hlavaku na nastupisti uplakanou. Bylo to hrozny

tarra27
4. led 2015

@morouzek je to smutný. Snaz se před nim nebrecet a zkusila bych byt tebou kontaktovat klidně i klimese. Je fakt hodný a dobrý. Věřím ze ti pomůže.

uwinnika
4. led 2015

@morouzek on to vi? Ze kvuli nemu utekla? Ze to deti spatne nesou? A tebe ze to ubiji? Je nacase mu to omlatit o tu jeho zabednenou palici. Uz to neni jen o tvem trapeni a on by se mel probrat nebo opravdu odejit. Mezicas jen zvysuje napeti a jak vidis tak je to masakr i pro dceru. Panacek utrapi celou rodinu jen pro svoje poteseni.

brunetka11
4. led 2015

@morouzek Tak teď už bych do toho zapojila i jeho rodiče. A jemu oznámila, ať se hezky rychle postaví do latě, že když už je takový vůl, že má potřebu se své ženě svěřovat s nevěrou, tak teď se začne konečně věnovat svým dětem.
Promiň, normálně radím trpělivost, ale co tak píšeš o svém muži - ten by fakt potřeboval malý dvorek a dlouhý bič. Tohle je fakt bez pardonu blb - oznámila bych mu, že ok, ale bude fungovat normálně, bude se věnovat dětem, fungovat na baráku a tebe obtěžovat kecy o milence. A až se vzpamatuješ po operaci, začni konečně žít i pro sebe.

brunetka11
4. led 2015

@brunetka11 tebe přestane obtěžovat - vypadlo mi tam slovo

morouzek
4. led 2015

No nic mile zlate, story pokracuje dned pro zmenu se nam syn vyboural v aute, dr.mu dsvali 30% na zachranu ruky, sice po 4 hodinove operaci mu ji zachranily. Az na to ze ja tam taky zkolabovsla prijely jsme domu a rrkl ze chce byt s nami a na vsechno sere
Jsem zvedava jestli to myslel vazne

tarra27
4. led 2015

@morouzek holka to se drž...hlavně že syn žije....a s manželem, no navšívila bych sama za sebe teda psychologa...bude to mít ještě u tebe dohru - nedůvěra, pocit, že je s tebou,že musí a ne že chce...atd.......ale třeba se pletu....

drž se!

morouzek
5. led 2015

@tarra27 uz jsem z toho vseho strasne vycerpana vcera jsem z toho vseho zkolabovala je tpho fakt moc

tarra27
5. led 2015

@morouzek to se nedivim, je to náročné na psychiku a navíc trápení a starost o děti.....fakt zkusila kontaktovat klimese nebo jiného odborníka. Tohle se nevyřeší za měsíc.....to ze řekne ze bude s vámi te nezbavi strachu ze to neudělá znovu a ani nenavodí pocit ze je s tebou právě jen kvůli tobě....tohle vše je běh na dlouhou trat. Myslím na tebe,opatruj se a kdykoliv se ozvi. A nemyslí si, všude je něco....a tohle se da urovnat pokud budeš chtít....jen to nepůjde hned a bez námahy...

honzulka
autor
26. led 2015

@tarra27 já bych ještě přidala,že se to dá upravit,pokud se snaží oba.
@morouzek naprosto tě chápu,že jsi vyčerpaná..já čekala měsíc,zda to s ní skončí nebo ne a popravdě doteď nemám v sobě tu energii co před tím.Je mi moc líto,že to asi trošku poznamenalo i děti,i když si někdo řekne,že už jsou velké, ale nechci aby to znělo teď necitelně,protože si vůbec nemyslím,že to je správně,ale alespoň se snad chytne opravdu za nos,co svým úletem udělal, jaký je to sobec. Myslím si, že mu konečně dokápne,co je pro něj důležité,že Vám ubližuje.Bohužel si myslím,že ty se nejistoty už nikdy nezbavíš.Já mám bohužel smůlu,že paní je nejspíše porucha osobnosti a jsou spolu v práci,takže se snažím nevyvolávat co možná není,ale věřit hlavně jí nedokážu.
Drž se holka,teď je hlavní,aby děti byli v pohodě,měl by se on starat o to,aby se cítili lépe a on to s nima řešit.Tys nic neudělala,jen jemu se spalšily hormony.. 😝 Drž se,vím moc dobře jak ti je.. ☹

uwinnika
27. led 2015

Kocko, drzim palce.

polaks
27. led 2015

@morouzek Jak to,že ste schopná mu to takto trpieť? Už dávno by som ho poslala kadeľahšie....mňa len raz partner podviedol,ale skončila som to hneĎ ako som na to prišla..Nedokážem tolerovať neveru!!

elfinka1
27. led 2015

Honzulko,a co takhle si vážit sama sebe?Tou svou laxnosti jen utvrdite muže,ze potřebuje trochu adrenalinu.

Tak dejte návrh na rozvod. Buď se vzpamatuje a začne bojovat,nebo s tim bude souhlasit a pochopíte,že jen lže.

Je blbost oplácet,kdyz On si našel,tak ja taky.To pak přeci nejste Vy.Kdyz On se Vaše rozhodl rozbit Vaše manželství, je to Jeho chyba.

Nebo mu nabalte spinave pradlo,hlavne slipy,ponozky,pracovni spocene a poslete balicek milence. Kdyz s nim spi,at mu i pere.

Ale nebojujte,o takohevo chlapa neni co stát. To ze máte 3deti,neni nemoc,az se vyprostite z tohoto vztahu,verim,ze pořád máte šanci na lásku od muže,který bude chtít jenom Vás.

Vim částečně o čem píší.

Léta jsem žila v divadelním světě,z venku to vypadá,ze jejich takový život je zcela normální.On má povolený milenky,ona milence.Výsledek byl takový,ze On jako režisér vyhazoval ze souborů,divadla,milence své ženy,a jeho milenky se často angažovali do různých představení...nakonec se po třetí,kvuli o 30let mladší,rozvedl.

A to nemusí byt vlivni lidé,tolikrat prostě nezůstalo to u toho-tu mam jen na sex. Peníze,co by mohlit detem,vam na dovolenou,cpe do ni.čas,ktery stráví s ní krade nejen Vam,ale i dětem.Neni o koho stát.je to had,kterého zbytečně hrejete na hrudi!zbavte se ho!

polaks
27. led 2015

@honzulka aj pre vás Jak to,že ste schopná mu to takto trpieť? Už dávno by som ho poslala kadeľahšie....

honzulka
autor
27. led 2015

@polaks
@elfinka1 Já nevím,zda jste to nepochopili špatně.On to s ní skončil po tom měsící a mám i od něj signály,že toho dost lituje,ale ona je osoba narušená a to není z jeho úst,ale jiných jejích kolegů.Snaží se mu dělat v práci naschváli apod.Důvěra k němu je narušená a nevím,zda se někdy upraví,ale jsou i některé věci,které nám to přineslo.Jen vím,že je to v tu chvíli hrozně těžké se rozhodnout.Vím jen určitě,že bych netrpěla dál to čekání,jak se rozhodne.Ten měsíc pro mě byl hrozně náročný a šíleně mě vyčerpal,další bych už nezvládla.
Nejsem zastánce toho,že bych si na oplátku šla někoho najít,tím by se nic nevyřešilo.Chtěla jsem zachránit rodinu a tím bych jí rozbila já,protože věřím,že bych se zamilovala a skončit bych to nedokázala.
Takže jak už jsem psala jednou,kdo to prožívá,přeji hodně sil a kdo to nezažil,ať to nezažije.. 😉

brendamonique
27. led 2015

... promiň, ale mám zkušenosti, že když to chlap udělá jednou ... bude mít k tomu sklony vždy ... za mě - NE -
Dělávala jsem dřív v hospodě a vidět "nadržený" chlápky - manželé a otce od rodin, co vyjedou v hospodě po jednom pivu pomalu po všem co má nohy ... chtělo se mi kolikrát zvracet - já jsem nikdy nic se zadaným neměla ... je to proti mému smýšlení ...i když chápu, že jestli v této situaci hrají roli už i děti, je to o to těžší rozhodování ... nezávidím ... drž se !

tarra27
27. led 2015

@honzulka já ti rozumím....drží se zpátky, bud patrna a neboj odejit můžeš vždy na to je čas ;)

polaks
27. led 2015

@honzulka no nečítala som úplne celú konverzáciu ,ale čo na tom mení fakt,že sa s ňou rozšiel,lebo je šibnutá...to znamená,že keby bola úplne v poriadku,tak by s ňou zostal?? Nič na tom,ale nemení fakt,že vás podviedol a to je u mňa konečná,aj keby sa to stalo len raz a bol by pri tom ožratý ako sviňa,aj tak by som ho poslala k vode,nečakala by som,či to urobí znova,lebo skúseností mnohých sú jasné,ak partner (žena/muž) podvedie raz,urobí to znova,hlavne ak vidí,že mu bolo ľahúčko odpustené!! Takže tak..to len za mňa!! Je mnoho žien,ktoré odpustia a hrajú sa potom na šťastnú rodinu,ale doslova hrajú..nervy sú už vždy na pochode!!