Mám mu věřit?

18. pro 2022

Dneska jsme s partnerem řešili, že nám došly mě email a jemu SMS.
Máme zaplatit clo za balík za hranicemi atd atd
Na internetu jsem našla, že je to podvod tak protože partner uspaval malou, chtěla jsem se podívat na jeho email jestli mu došel taky jako me nebo jen sms..
Bohužel na mě vyskočilo, že mu přišla zpráva na mileneckaseznamka.cz.. byla jsem jak zparena tak jsem otevřela odkaz směřující na seznamku..
Uviděla jsem jeho vyplněný profil jak hledá ženu kolem 30-39let z okresu kde bydlíme.. setkávání 2x za měsíc. Sexuální polohy atd. Když jsem chtěla najet na zprávy, nepustilo mě to, že chce zaplatit členství...
Byla jsem v šoku. Jsme spolu 3a půl roku a tuto seznamku jsme spolu kdysi smazali..
Šla jsem přímo za ním, sedla naproti něho a ukázala mu to. Řekl mi, že je to stare a kdysi než našel mě hledal všude možně... No mě si našel 150km dál než bydlel.
Přísahal, že mě nepodvedl ani nechtěl podvést a seznamka mu chodí stále na email tak tam šel aby ji smazal, ale nešlo to..
Já mu řekla, že mu nevěřím...
Ano po porodu jsem přibrala, mám nadváhu trochu, ale stále mi říká jak jsem sexy, jak mě miluje. Jenže v poslední době se mi zdají sny. Dřív se mi plnily.. o to víc teď přemýšlím.
Ve snu je stále a nějakou ženou a odchází ode mě. Sny se mi zdají i 3x týdne a stále dokola. Říkala jsem si, že mi hrábě..ale po tom co jsem dnes našla.. jsem prostě v háji a nevím co mám dělat
Jinak

nita1984
20. pro 2022

Když je člověk mladý, bezdětný, bez životních zkušenosti, spoustu situaci vidí černobíle. Čím je v životě zkušenější, tím víc vidí dal, než na špičku svého nosu. Můj muž mě podvedl. Vždycky jsem si říkala, ze bych to nikdy neodpustila. Jenže když si dam na misky vah všechno, co pro nás udělal a dela … je to slabost a vyrovnávám se s tím už dlouho, citelně to náš vztah zasáhlo, ale verim, ze má smysl o nej bojovat. Vztah se musí pěstovat a kultivovat, což je, obzvlášť s malými dětmi, velmi náročné.

autor
20. pro 2022

@nita1984 no právě... člověk uvažuje už jinak.. Každopádně jsem udělala jednu věc. Ráno jsem mu oznámila, že zhubnu, ale ne kvůli sobě a nechám si udělat prsa. Pak si oba najdeme někoho s kým se vysoké.. samozřejmě že si je navzájem ukážeme abychom věděli jak vypadají.. a uvidíme zda spolu zůstaneme nebo ne.. Pak jsem si sním "zasexovala" takovým způsobem..že mi řekl že mě nikomu nedá a nikoho nechce, že jsem jenom jeho.. No. Chodí kolem mě jak kolem Bohyně. Furt na mě hledí a pusinkuje.. Uvidíme co bude dál. Potřebuje lekcí a dostane ji, že se bude bát že o mě může přijít..

melek5
20. pro 2022

Pecka 🤣🤣🤣🤣🙈

autor
20. pro 2022

@melek5 couz 🤭😉😃

evculinda
20. pro 2022

Dobře Ty!

veronicka89
20. pro 2022

Asijsem divna ale tohle by bylo pod moji uroven.

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
autor
20. pro 2022

@veronicka89 tak já jsem věděla, že by na to nikdy nepřistoupil.. protože vím co mi řekl na začátku vztahu. Jen jsem si chtěla ověřit zda to řekne zas.. A pokud mě jednou opravdu podvede, půjdeme od sebe. Aspoň mě nebude mít tak jistou jak si asi myslel. Ono je jednoduché říct čau..

fandysek_1
20. pro 2022

Baby nebude sedět v koutě. On tohle asi potřebuje.

autor
20. pro 2022

@fandysek_1 líp bych to nenapsala 😉👍

fandysek_1
20. pro 2022

My jsme měli krizi před manželstvím a dětma. Takže já chápu v jaké si pozici. U nás také dost pomohlo, že jsem se stala víc samostatnou. Prsa mám v plánu také. Letos jsme je vyměnila za dovolenou 😄

autor
21. pro 2022

@fandysek_1 dovolená byla dobrá volba 👍😃 Tak já mám velká prsa, tak c.4 ale když zhubnu,celkem mi visí.. tak jsem si chtěla nechat udělat mastektomii, protože jsem měla 2x rakovinu, v rodině máme babička, praděda..tak jsem si chtěla nechat vybrat žlázy a tím pádem by mi vytvarovali prsa. Kamarádka tak byla a je spokojená. Víceméně bych vyřešila dvě věci jednou akcí. Tak si musím vše pozjistovat a uvidím co bude

innos
28. dub 2023

Zadal jsem na netu recenze mileneckaseznamka.cz , protože jsem se chtěl dobrat názoru jak jsou lidé s touto seznamkou spokojeni. Dohodil mi ji kamarád, že si tam našel milenku, tak jse m chtěl vědět jak jaký úspěchu budu mít i já. 🙂 Četl jsem Váš příspěvek, být Vámi tak se tím příliš netrápím, on ten nevinný úlet má svůj smysl, nutně to nemusí znamenat, že je muž nespokojený nebo se mu už žena nelíbí. Nehrotil bych to 🙂