• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem ve 27tt a zdají se mi hrozné sny

18. června 2014 
Ahoj holky, jsem momentálně 27. týden a poslední rána se budím naprosto deprimovaná a unavená. Zdají se mi hrozné sny, buď o divně rychlém a bezproblémovém porodu s tím, že se Adámek narodí a je úplně normální, ale mě se vůbec nelíbí a já se přemáhám, abych hrála šťastnou matku... Nebo, že ode mě odejde manžel (manželé jsme týden a půl :D), jen tak, bez vysvětlení a já zůstanu sama....Měly jste taky podobné sny? Celý den pak nad tím přemýšlím a přijde mi, že z toho blbnu, tyhle sny jsou tak živé a intenzivní...
18. čer 2014 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hellenkaa já jsem měla sny děsivé po porodu půl roku. byly tak děsicvé, že jsme se bála i spát, pak to odeznělo. Bylo mi řečeno, že to může být změnou hormonů...
18. čer 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam desive sny od zacatku tehotenstvi, nejsou jen o porodu, napr. dvojcata se srostlou hlavou, jsou to sny o vsem moznem, o manzelovi, ze ho nekdo mlati do bezvedomi, ja nemuzu pomoct a prihlizim, o lidech, co znam, zviratech, vzdy ale neco hnusneho. Ani nepamatuju, kdy jsem mela pekny sen. Ale asi je to normalni, jak vidim. :slight_smile:
18. čer 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek