Manžel má asi starší milenku

maminkaaa30
2. kvě 2019

Ahoj maminky. Prosím prožíváte to některá taky??? Asi před rokem jsem udělala velkou chybu a podívala jsem se manželovi do mobilu-do té doby jsem mu maximálně věřila a vůbec mě nenapadlo že by byl schopný nevěry. Ale v mobilu jsem našla sms, jak si spolu psali a dle textu to bylo takové neurčitě-ale po tom co jí napsal že ho vyštavila a on byl unavený, tak to bylo jasné ☹ Když sem an něj zaútočila, tak to vysvětlil tak že to dávalo smysl a o nevěru se nejednalo-taky dodal že paní má kolem 50ti let! Ale já už mu prostě nevěřím. Včera mu v noci psalo zase nějaké jiné číslo a to sem si uložila a dle její fotky na Wacap-je to zase starší paní!! O tomto už jsem mu zatím neřekla-nepsala nic ,,zahýbacího" ale i tak... Já jsem tip člověka, co si neumí s manželem na rovinu promluvit-hned brečím a to je pak špatné ☹ Nutno podotknout že máme dvě malé děti! Co mu může chybět?? Sex? Na ten mám chuť spíš většinou já jak on! Nebo se mu prostě líbí starší...?? Co dělat...

zelenaesmolda
2. kvě 2019

@maminkaaa30
ja teda nevim jak muzes ze zpravy,ze ho nekdo vystavil hned urcit,ze s ni spi.vystavit te muze kamarad na squashi nebo kdyz ti vysvetluje kvadraticke rovnice a ty je nechapes.
Jako pokud si s manzelem neumis narovinu promluvit a misto toho mu smirujes mobil tak jake reseni situace cekas?Kdyby mel milenku tak si da sakra pozor abys k jeho mobilu nemela pristup.
A co se chuti na sex tyce tak kvantita neni kvalita.
Ja bych teda od partnera,ktery napise Wacap a tip cloveka taky prchla :D

codal
2. kvě 2019

@maminkaaa30 komunikace je základ kvalitního vztahu... Máš vůbec nějaký důvod,proč manželovi chodíš do telefonu? Já to pochopím u žen,které mají podezření,ale jen tak, mi to přijde zbytečný. Navíc když člověk chce,vždycky něco najde, ona smska se dá opravdu vyložit mnoha způsoby viz. vyšťavený (to mohl být ze sportu nebo z nějakého problemu v práci).. mluv se svym mužem a nesnaž se hledat problémy tam,kde pravděpodobně nejsou..pokud to jsou starší zeny, můžou to být jen kolegyně, známé,pokud tam nebyl žádný erotický podtext, tak bych to neřešila..

maminkaaa30
autor
2. kvě 2019

@zelenaesmolda v te sms bylo pochopitelně víc-ale to tu vypisovat nebudu-ale když mu napíše že jak se vzbudila tak už tam nebyl, tak to je divné ne?! Pochopitelně vím že se nepíše Wacap ale WhatsApp, ale o pravopis tu fakt nejde, tak proč to komplikovat!! A ne že s ním neumím mluvit-to já umím-jen mám pocit že mě prostě něco tají a neumím to dolovat, prostě neumíme vést dlouhé sáhlé rozhovory o vztahu!! jako kdyby něco vyžadoval a nechce mi říct co...zajímalo mě, jestli to tak taky někdo má...

vaseli16
2. kvě 2019

@zelenaesmolda nemusis byt hned hnusna snad ne?..

codal
2. kvě 2019

@maminkaaa30 no tak to už je hodně jasne, pokud mu to psala v tomto kontextu..pak bych si s ním sedla a byla bych hodně ostrá, s tím, že chceš vědět jak se věci mají, jinak že si může sbalit svých pár švestek s odejít si za paní...

codal
2. kvě 2019

@maminkaaa30 a jak ti to manžel vysvetlil?

sudylichozrout
2. kvě 2019

@codal ja to nepochopim nikdy. Je ro prasarna a nedela se to. Smirovani neci soukrome konverzace a soukromych zprav je sprosty. A nic na tom nemeni podezreni na neveru.

codal
2. kvě 2019

@sudylichozrout nevěra je taky prasárna a taky se to nedělá,ale děje se to dnes a denně.. a dokážu si představit ženu, ze je zoufalá,protože má podezření, a proto k tomuto kroku přistoupí.. že je to porušení důvěry a soukromí, to každopádně,ale nevěra taky (a za mě je nevěra teda ještě o level výš),takže neříkám, že to schvaluji,ale jsem schopná pochopit,že to někdo udělá...

ivuska1986
2. kvě 2019

@maminkaaa30 Ahojky, myslím, že už jen to, že se do toho telefonu podívat jdeš, tak už máš nějaké tušení, něco Te k tomu vede, znám to z opačné strany. Bývalý přítel mi též začal kontrolovat telefon v době, kdy už jsem byla zamilovaná, ale vůbec jsem si to nepřipouštěla... Myslím, že to ten druhý vycítí. Já bych si se svým mužem promluvila otevřeně, prostě, že jsem pojala podezření a je těžké mu teď dál věřit, pakliže nebudete mluvit včas, půjde vás vztah do kopru. Máte dvě děti? Zaměstnala bych ho tak, že by na nevěry neměl čas, jak by byl vystaveny 👍 ať maže z práce rovnou domů, nákupy, děti na písek a ty začni trávit čas se sebou a víc odpocivat

rajecka
2. kvě 2019

Pobavila mě věta, naprosto jsem mu důvěřovala, ale jednou jsem mu vlezla do mobilu...... 😀 Dle mého soudu, jak si jednou píše s ženskou, o jejíž existenci jsi dosud neměla ani potuchy, tak je v tom jasná nevěra, i kdyby ve stádiu pokusu.... 😀 Ale já jsem v tomhle hrozný cynik a myslím si, že nějaká nevěra je v dlouhodobém svazku nevyhnutelná, spíš by mě rozhodil ten věk dotyčné, to není u můžu úplně obvyklé 🙂 Asi něco umí moc dobře, takže pokud ho chceš udržet ve své posteli, asi by ses měla zajímat, co to je.

katkati
2. kvě 2019

Tak ja neviem ženy. Mladá žena, mamička tu napíše, že jej manžel si píše so ženou, ktorá mu napíše, že keď sa zobudila, tak tam už nebol - čo je jasná nevera. Jej manžel bol v cudzej posteli s cudzou ženou a vy jej tu vyčítate nepodstatné veci a dokonca spochybňovanie jej morálky, že sa pozrie do telefónu svojho muža. Ja ju chápem, musí to byť hrozný pocit, keď manžel dáva dôvod, aby mu neverila. A to, že nedokáže komunikovať je jedná vec, ale myslím, že aj keby mu to povedala, bude zapierať a určite sa jej len tak neprizná, hlavne keď sú to staršie ženy, s ktorými si chce iba užiť.

zelenaesmolda
2. kvě 2019

@maminkaaa30
takze kdyz s nim neumis vest rozhovor o vztahu tak s nim neumis komunikovat coz je zaklad kazdeho vztahu.

gruyerre
2. kvě 2019

To je fakt zase diskuze na úrovni, tazatelka tu píše, že její manžel klátí jinou a zde přítomné dobračky a bezchybňačky jí vynadají, že mu hrabe v mobilu... A k věci nenapisou nic... Super

@maminkaaa30 rozhodně bych mu dala na srozumnenou, že to víš a nehodláš akceptovat. Pokud o něj dal stojíš, je promluva s ním nevyhnutelná, musí říct, proč to dělá, jestli s tím skončí, nebo si radši vybere ji, uvědomuje si, že to není normální a že ti tím ubližuje? Chce vás vztah zachránit? Pokud ano, tak hlavně co proto hodlá udělat a co by chtěl vlastně od tebe?

maminkaaa30
autor
2. kvě 2019

Moc všem děkuji za zprávy...nebudu všechny označovat, takže to napíši nějak hromadně: To že sem manželovi vlezla do mobilu-nebyl záměr, ale chtěla sem zjistit čas jedné mojí zprávy (naprosto nevině!) a tak to začalo, ale mobil mu opravdu zase nehlídám a hlavně-nebyl by tak blbý aby tam ještě nějaké zprávy měl ( 😀 ) ae přiznávám, to nejnovější zjištění-sem šla ze zvědavosti kdo mu v noci píše ☹ hrdá na sebe nejsem, ale uznejte že zvědavost je silný pocit!...Manžel mi vysvětli že u té dotyčné opravdu spal, ale byl tam údajně i její manžel kterého zná z práce a prý popíjeli víno a nemohl už řídit domů, tak tam zůstal. (byla jsem na návštěvě o sestry) A opravdu mi věřte-chci s ním o tom mluvit, ale já to nedám...! Já vím že by mě neopustil-naše děti miluje a mě doufám taky, ale podle mě něco hledá jinde! A nějak musím opravdu zjistit CO! Jak mi tady radila jedna z vás-musím zaútočit-odhodlat se a zaútočit. Já mám totiž debilní vadu-nesnáším někoho uvádět do rozpaků!! Ale ten věk mi dělá starosti.... ☹

codal
2. kvě 2019

@maminkaaa30 tak to zní celkem věrohodně, nemohlo to tak opravdu být? A te druhé psal co? Ve finále to opravdu mohlo být nevinné.. máš ještě jiný důvod si myslet,že ti je manžel nevěrný? Sama píšeš,že tě má manžel rád a že by rodinu nerozbil, třeba sis to celé jen špatně vyložila..

katkati
2. kvě 2019

@maminkaaa práve preto, že nechce stratiť rodinu, vymýšľa si ako som predpokladala svoje blaboli, ktorým ty aj celkom veríš. Bude si takéto hystorky vymýšľať dovtedy, kým mu nedokážeš, že klame. Takže nejaké moralizovanie o telefóne teraz nechaj bokom a nedovol mu, aby zneužíval tvoju dobracku povahu. On veľmi dobre vie aká si, že je ti trápne ho uviesť do rozpakov, čo on zrejme poriadne zneužíva vo svoj prospech.

biedronka10
3. kvě 2019

No, ale..... Chapu li to dobre..... Kdyby jsi to nezjistila pres mobil, tak by ti o tom nocnim prespani u pani nerekl... Nebo ti to rekl? Zminil se, ze spal jinde? To osobne me by prislo divne, zas az tak timhle bych se ukolibat nenechala.

malinkaelinka
3. kvě 2019

A je tady ještě něco jiného, kromě těch zpráv? Změnil nějak své chování, je méně doma, začal chodit za novými koníčky, schází se náhle s kamarády, s nimiž se nescházel? Cokoliv by naznačovalo, že má čas šu.at jiný ženský? Jako buď se budeš dál ponižovat a prolézat mu mobil, nebo si sednete a narovinu se ho vyptáš. Ta první story - co to bylo za lidi, u kterých měl údajně spát? Znáš je? Neumím si představit, že by mi manžel takovou věc nevyprávěl - my teda spolu pořád meldujeme o všem a fakt, že byl někde popíjet a zboural se tak, že tam přespal, to by mi prostě řekl i s nějakými pikantními drby o těch lidech, které ten večer vypluly na povrch :D Ne pardon, to odbočuju, ale fakt asi bude potřeba zapracovat na té komunikaci, víc se zajímat, co dělá, když spolu nejste - ale zajímat, ne šmírovat nebo vyslýchat. Držím palce, ať je vše ok.

hanka_12345
Autor odpověď smazal
Zobraz
madkat
3. kvě 2019

@zelenaesmolda Asi jsem v diskuzich nikdy nenarazila na protivnejsiho člověka, než jsi ty. 🤦‍♀️ Potkat te v reálu musí byt zřejmě velký zážitek. 👏

holkaokomodra
3. kvě 2019

@maminkaaa30 pamatuji si v prvním manželství... Zpráva od mého muže nějaké slečně: přijedu a na hoďku tě někam unesu... Výmluva: potřebovala si dojet pro věci 😂 když chce chlap lhát tak bude a sebelepší komunikace s tím nic nezmůže, oni i na tu komunikaci musí být dva. A co bych radila? Zvaž jestli to dokážeš zkousnout, dokážeš se přesto přenést a neřešit? Já to nedokázala a dodnes nelituji, musím říct, i když to bylo hodně těžký. Kdybys chtěla písni mužem to probrat do detailu 😊

rajecka
3. kvě 2019

Hele něco ti nabulíkovat musel, snad jsi nečekal, že se přizná na první dobrou 😀 Spal u lidí, které ty neznáš a dovíš se to, až když mu náááhodou ta dotyčná píše....? Nemá cenu si lhát do kapsy, nevěra tam je, nechytej se stébla, že není. Teď záleží, jak s tím naložíš. Myslím, že něco takového určitě není důvod k rozchodu, ale když už se to stalo, nenech to usnout a snaž se to v rámci možnosti využít k něčemu dobrému. Sedni si s ním jako s dítětem, v klidu, nic z něj netahej, hlavně nebreč a nenech si to vymluvit. Nepátrej kdo a kdy a kde, ale veď konstruktivní debatu, proč a co pro to můžeš udělat ty. Když píšeš, že moc o intimnosti zájem nemá, tak asi mu asi něco chybí nebo nevyhovuje v téhle oblasti a nedokáže ti to říct, aby tě neranil. A zrovna tohle si myslím, že se dá celkem napravit, když oba chtějí.... Líbí se mi tvoje věta, že nerada přivádíš lidi do rozpaků 🙂 Mám to stejně, ale nikdy jsem to nedokázala pojmenovat. Teď se ale musíš překonat, když bojuješ o svůj vztah. Když uvidí, že se s tebou dá o všem mluvit, vašemu vztahu to jenom prospěje.

kuliseks
3. kvě 2019

To mi pripomnelo jeden rok, kdyz mi bylo 18, to jsem chodila s klukem a myslela si, ze jsem jedina. Holek bylo asi dalsich 10. Dokonce i jeho byvalka, se kterou jsem myslela, ze uz fakt neni. Na druhou stranu verim, ze i podezirat nekoho muze byt zbytecne a prehnane.chce to proste tu komunikaci no.. a stat si za svym.. ale to se clovek musi naucit az postupne asi zivotem. Maloktera to umime hned od puberty. I kdyz tu pak chytracime ze? 😉 drzim ti palce, at to nejak s manzelem vyresis, abys z toho vysla v pohode, at jeste s nim nebo bez nej no. Hlavne mysli na to, ze zivot je kratky na to zracet cas v necem, s cim nejsi vubec spokojena a jsi naopak nestastna..

vevero13
3. kvě 2019

Mě se to stalo. Situace, která pro mně byla jednoznačná se ukázala jako opravdu nevinná. A nešlo o sms. A je z toho dobrá story pro kamarády.
Co se starších dam týče, manžel pracoval v ženském kolektivu převážně starších žen. A co jsem měla možnost vidět a slyšet, tak se k němu chovali všechny jako kvočny. Děsně si ho tam hýčkaly. Až jsem se mu divila, že odešel jinam. :D A je mi jasné, že si to užíval. Ale věřím, že to bylo nevinné. Kdybych měla soudit jen podle toho, co mi řekl, byla bych zděšená, ale když jsem je viděla na živo, pochopila jsem, jak to je. On je pohodář, vtipálek, týmovej hráč. Všechny mu dělaly mámu. Neustále s nimi konzultoval naše děti a domů mi nosil rady i dárky pro děti. Taky jsem si všimla, že co jsem na rodičovské, jsem nějak víc ve střehu. Na RD jsem spokojená. Ve vztahu taky, ale musím přiznat, že jsem začala manžela víc zkoumat. Možná to souvisí s mou nespokojeností s vlastním tělem. Nejsem úplně ještě vyrovnaná s tím, že po porodu dvou dětí nebudu vypadat stejně. Ačkoliv nemám úplně důvod k nespokojenosti, je to pro mne divné a musím na tom zapracovat. A jak může být spokojen manžel, když nejsem já? No může, takže se pomalu házím do klidu. 🙏

netopejr
3. kvě 2019

@vevero13 A taky u nich doma prespaval?

ariadna12
3. kvě 2019

@maminkaaa30 Situace u vas by mi taky byla divna, hlavne, kdyz by partner navic nemel zajem o sex nebo zmenil treba chovani. Zkus si v klidu s partnerem probrat, jak ve vasem vztahu dal, co koho trapi, co by chtel zmenit. A at te treba i seznami s tim parem, u ktereho byl, treba je pozvete na vino / grilovacku. Poznas je osobne a uvidis, na cem jses. Kdyz se bude zdrahat, je neco spatne. Je prece v jeho zajmu, aby se vse vysvetlilo.

vevero13
3. kvě 2019

@netopejr jezdili na chaty/ školení

maminkaaa30
autor
5. kvě 2019

@codal Je možné že to tak bylo, ale byla jsem těhotná a hormony strašně pracovaly...podezírala sem se že já nemám na sex chuť, tak ho hledá jinde, ale on se tomu upřímně smál a prej až jim to řekne tak se budou smát...ale furt je tam takový ,,skrytý ocas" po kterém sem nepátrala

@biedronka10 přesně tak, do dneška bych to asi nevěděla-sváděl to na to že mě nechtěl v těhotenství znepokojovat abych si nemyslela to s čím jsem na něj teď právě zaútočila.

@malinkaelinka u něj je blbé to, že má náročnou práci a je tam pořád! A když mi řekne že je v práci, tak mu musím věřit, ale může být úplně kdekoli-když s ním na toto téma zažertuji, tak se směje, že neví jak by ještě stíhal ženské-což je fakt, ale..prostě ta důvěra je taková divná...někdy si zajde s kamošema na fotbal, ale málo a tam opravdu je. Jinak fakt-jen práce a doma...
@rajecka právě, mám pocit že mu v té posteli něco chybí, ale už sem se ho ptala několikrát co by chtěl a co má rád a on se vždycky tak nějak zamyslí že prý sám neví...ale podle mě ví, jen se to stydí říct...už jsem se ptala i na moje tělo, protože po dvou dětech je to žalostné, ale to mě důrazně odpověděl, že to opravdu ne!! A to mu věřím...

@ariadna12 no jak už sem tu psala, říkal že paní je starší a že až jim toto řekne, tak se budou smát, ale nemám odvahu se zeptat, jestli už jim to řekl :D Právě mi přišlo divné, že ta paní co mu psala v noci, byla taky taková starší...ale ta mu psala jen něco jestli už je ostříhaný na letní sezonu nebo tak něco, ale i tak! Co mu to má co psát skoro o půl noci...

No holky uvidím...docela jste mi pomohly-mám více odvahy a jsem sama zvědavá jak to provedu-jen nevím jak začít, ale musím...
Pak dám vědět jak to dopadlo 🙂) děkuji

biedronka10
6. kvě 2019

@maminkaaa30 no..... Ja jsem asi stara skola....takovyto argument bych mu omlatila o hlavu. A co si jako mysli, kdyz nebude mluvit otevrene a ferove jako rovnocenny partner..... Ze tobe to neublizi a bude to lepsi varianta?

bamak
6. kvě 2019

@maminkaaa30 ale jinak než rozhovorem to nevyresis. Takhle si znicis vztak stoprocentně. Mě to vysvětlení přijde úplně v pohodě. Neumím si představit, že by takhle z fleku lhal a tys to nepoznala. A že mu píše starší paní.... Třeba je to kolegyně, nebo známá. Teď uvidíš nevěru i v tom, že postacka přinese dopis. Promluv si s ním, podle mě se trápís zbytečně a o nic nejde.