Nemanželské dítě. Poradíte, co říct?

lorrelai
12. dub 2023

Ahoj. Holky, teď nejdu s dotazem ohledně mě, ale kamarádce se stala ,,nemilá" věc a já jí chci PORADIT a došly mi argumenty...PROSÍM porádíte co jí mám ještě říct? Já bych jí chtěla pomoct, ale nevím už co jí říkat... ☹ Takže, jde o tohle:
Míša je deset let vdaná a má dvě děti. Ale ten domácí život kuchařky, uklizečky a furt v práci už ji prej nebavilo, a tak si začala něco s kolegou v práci-prej to byl jen sex bez citů, ale měla ráda ten pocit že je ještě žádaná a někdo s ní flirtuje. Jinak šéf je taky ženatý a má rodinu, tak se dohodli, že to prostě bude jen tak a nic víc po sobě chtít nebudou...Táhnout to tak už skoro dva roky, ale co čert nechtěl-Míša otěhotněla a vzhledem k tomu jak to u nich doma se sexem je, tak si je jistá že je to kolegovo...Vůbec nevěděla co má dělat a přemýšlela o interupci! To sem jí ale hned rozmluvila-že nemůže zabít dítě, které nemůže za to co se ,,venku" děje! Řekla to i tomu milenci a ten moc příjemně nereagoval, dokonce se strašně pohádali a dlouho spolu ani nemluvili...Rozhodla se že ho jako otce nepřizná a manželovi taky nic neřekne, ale já osobně se bojím, jak to bude do budoucna...manžel a milenec sou totál rozdílně tipy! A hlavně až se k němu bude manžel tulit jako k vlastnímu, tak jí bude špatně...Už teď jí dělá zle když ji vozí na těhotenské vyšetření a raduje z něčeho co mu nepatří... ☹
Tak co byste jí prosím ještě poradily?? Má to tomu manželovi říct?? Já už fakt nevím jak jí poradit...je z toho totálně zdeptlá a zrácí se před očima ☹
MOC děkuji za vaše zkušennosti a návrhy co dělat...MOC děkuji 😉

martt
13. dub 2023

@martiina_k Což je nejpravděpodobnější varianta. A bohužel nejvíce to zasáhne děti z obou rodin.

martt
13. dub 2023

@emillyhk Ja jsem normálně proti potratum , ale v tomhle případě by to bylo nejlepší a nejjednodušší řešení. Protoze takhle to odnesou úplně všichni i děti z obou rodin.

leilinka1234
13. dub 2023

@lorrelai ona potrat nechtěla, ale přemýšlela o interupci, jak píšeš... A tys jí to rozmluvila. Takže tím jsi jí vlastně pomohla nejspíš v rozpadu rodiny. A druhému páru taktéž? Nebo teď myslíš, že se obě rodiny nastěhují do jednoho domu a budou spolu žít šťastně a spokojeně až do smrti? Vždyť potrat byl v tomto případě poměrně logické řešení 🤦

exbordelar
13. dub 2023

Hele, zase tady z autorky nedelejte carodejnici. Kamoska je snad svepravna osoba a predpokladam, ze ji nikdo pistoli u hlavy nedrzel, kdyz se rozhodovala. A navic, jak se da interupce utajit pred manzelem? To jde dost tezko. Ja bych to pred mym muzem neutajila, ani kdybych chtela. A vymyslet si nejaky jiny gynekologicky zakrok? Zajimal by se, o co jde a proc a tak. A jestli jeji manzel to dite chce, ackoliv nevi, jak se veci maji, tak ji holt nic jineho zatim nezbyva, nez hrat tuto hru…

emillyhk
13. dub 2023

@exbordelar Aspoň tu kamarádku nemusela jmenovat 🤦‍♀️ Pokud se rozhodne manželovi namluvit, že dítě je jeho, tak ale čím míň lidí to ví, tím líp. Zakladatelka tady má profil s lokalitou, má tam jména i věk svých dětí, asi tolik kamarádek, které se jmenují Míša, mít nebude... Tak nějak pochybuju, že tahle těhotná Míša by skákala radostí do stropu, že se trable, se kterými se svěřila kamarádce, propírají na Koni. Nikdy nevíš, kdo koho zná, taky se může stát, že si dá někdo dohromady jedna a jedna a dřív nebo později to poví manželovi. A je jedno, jestli on už to v tu chvíli bude vědět nebo ne. Jestli ne, naruší to důvěru ještě víc, než když by mu to manželka řekla sama. A i kdyby to věděl, určitě mu nebude příjemný, že to vědí všichni v okolí 🤷‍♀️

exbordelar
13. dub 2023

@emillyhk v tomhle ohledu naprosty souhlas 😅

skarol
13. dub 2023

Pochybuji, že manžel nic netuší... chlap co jezdí se ženou na kontrolu má určitě představu, kdy asi tak došlo k otěhotnění. Jestliže si je ona jistá, že je dítě milence, tak si musí být jistý i manžel ne?

exbordelar
13. dub 2023

@skarol manzele vetsinou nemaji paru o prubehu menstruacnihi cyklu, ovulaci, pravdepodobnosti poceti, plodnych a neplodnych dnech, apod. Takze jestli spolu spali jednou za mesic, tak ho to nemusi ani napadnout 😀

emillyhk
13. dub 2023

@exbordelar Přesně. Živě si pamatuju, jak jsem v pátek přišla z kontroly a oznámila mu, že pokud přes víkend neporodím, v pondělí nástup do porodnice a v úterý (v termínu porodu!) vyvolávačka. Se chudák úplně vyděsil, že jako už 😂😂 O nějakých týdnech apod. neměl ponětí, i když na velkých kontrolách byl se mnou a o postupu těhotenství jsme mluvili pořád 😆

lorrelai
autor
14. dub 2023

@emillyhk v tomto směru jsem v klidu. Nikde není psano že je jméno pravé a hlavne-v moji lokalitě ani tady na Koniku ji určitě nenajdete 😉

petulkadodo
14. dub 2023

@lorrelai Jsi si tak jistá, že tu není nikdo, kdo by třeba podle fotek dětí věděl, kdo jsi s dokázal podle toho identifikovat tu tvou kámošku? Třeba nějaká vaše společná známá?

95newmommy2020
14. dub 2023

Jako být v té situaci, tak říkat manželovi pravdu všechno zničí, takže to bych nedělala. Pokud s manželem v té době spala, milenec není jiný barvy pleti, že by mu to došlo, tak bych to nechala na manželovi. Ten má k tomu i hezčí přístup, když s ní jezdí na vyšetření apod. Myslím, si že to po porodu zvládne a bude ráda, že má pečujícího manžela.

exbordelar
14. dub 2023

@lorrelai nebo spis nevis, ze tady nikoho znameho nemas. Nebo znamou zname. Svet je propojeny, CR mala a digitalni stopa velka…

bara88
14. dub 2023

@lorrelai tak hlavně jestli by takto v klidu jako jsi ty byl i kamarádka

martinka_33
14. dub 2023

@95newmommy2020 to nemusí být ani jiné barvy pleti, stačí aby byli typově odlišní jako jsou tatínci mých dětí. Mojí staromódní babičce se dlouho nikdo z rodiny neodvažoval říct, že jsem se rozvedla a nejmladší dítě mám s jiným. A presto od narození lamentovala, že ta malá je jiná a že neni nikomu z široké rodiny podobná 😀

95newmommy2020
14. dub 2023

@martinka_33 Já nevím, mě přijde, že to nepoznám. Když si dosadím téměř jakékoliv bílé dítě k bílému tatínkovi, tak tam najdu podobnost. 😄 A hodně blonďatých dětí mají tmavovlasé rodiče a jsou pritom vlastní.

exbordelar
14. dub 2023

@martinka_33 fakt jo? 😃 a dozvedela se to nekdy? 😀

martinka_33
14. dub 2023

@exbordelar děti jí to práskly 😅
@95newmommy2020 nekdy to poznat neni, díte může být i celá máma, ale když jsou tátové typově úplný opak, nejen barvou vlasů, ale i tvarem obličeje a dítě je celý tatínek, tak to vidět je 😀 Každopádne bych se v tom nevrtala a počkala, zda to začne řešit manžel...

trdelnik234
14. dub 2023

@95newmommy2020
To sa raz tak sused pytal manzela,ze ako je mozne,on tmavy,kuceravy s vyrazne hnedymi ocami ma syna blondaka,ale Fest blondaka so svetlym obocim a modrymi ocami

Riso je srandista,tak zabil,ze jeho dobry kamarat a n'as sused vyzera velmi podobne jak nas syn 🤣.
P.S.syn je jeho

95newmommy2020
15. dub 2023

@trdelnik234 To je prave ono 😄 Vylozene tihle bily blondaci maji vetsinou opalenejsi tatky 😄

orchidis
Autor odpověď smazal
Zobraz
lorrelai
autor
15. dub 2023

@petulkadodo ...dost malá pravděpodobnost a hlavně nechápu-proč by po tom někdo pátral. No i když, někteří jedinci sou zbytečně zvědaví...

emillyhk
15. dub 2023

@lorrelai Jasně, že jsou lidi zvědaví, to tak prostě je. Ty se tady obhajuješ, jak se nikdo nic nedozví, nikdo nikoho nezná... Může být. Ale z mojí zkušenosti to tak nebývá, často se znají lidi, do kterých bys to neřekla. Ale už do toho vrtat nebudu, své jsem k tomu napsala.

bara88
15. dub 2023

@lorrelai někteří zbytečně zvědaví a někteří dost pitomí

kryany
17. dub 2023

@lorrelai kdyz uz podvadi,s nasledky mela pocitatytipuji,ze si deti nedomluvili,potrat by byl nejlepsi logickou volbou,tva rada teda nad zlato vubec nebyla.Narodi se dite a tak ted bys mela prispivat financne na nej ty,protoze az to praskne, tak to hezke nebude...