Odchod od partnera. Jaký je váš názor?

snehulka19
10. srp 2022

Ahojte holky ,potřebujem vediet aj iny názor než ten moj aj Ked vnutorny pocit mi hovoří že mám sa zbalit a odist,teraz k věci : s přítelem SME spolu 9- ty rok já mám 2deti z předchozího vztahu , bydlíme spolu v malém bytě ktory nasiel přítel,ale má to chybu že v bytě děti bit nemůžou ( zakázal domácí) takže sú tu skoby nacierno ,vztah je už dlhsie na bode mrazu koli jeho klamstvam které se vždy snaží otočit ne mna,detom vyčítá že mozu bit rádi že ich tu trpí atd co mne ako matke vadí.No a spoznala som jednoho muza před 3rokmi samozřejmě som sa držala spatky,len SME sa pozdravili to Bolo vše,jenže půl roka spět SME sa zakecali ,ponuka mi spolocny vztah,je vydiet že stojí o mna a o moje děti ,,otázka znie či to mám rysknut a odist alebo sa este pokusit vztah napravit? Lenze já už nemám chuť nič napravat to nebolo prví krát a vždy to iste+jeho bývalá z ktorou si píše a mně to vadí telefon má zablokovaný na 3x ....už som zoufalá riesit furt jeho ,mám děti a chcem žít s nimi normálny život nie sa bát co z něho vypadne ... dakujem za precitanie a vaše názory/ skusenosti.prajem pěkný den 😊

sylvka
12. srp 2022

@snehulka19 máme pronajaty domek 2+1 a jeden pokoj obývají moji chlapci z předchozího vztahu. Vždycky,vždycky,před chlapem jsou děti .nejsem žádná rozmazlování matka,žádná eko bio iniciátorka,kluci dostanou pohlavek a musí pomáhat....ale jedno musí mít,domov,kde se budou cítit bezpečně,pohodlné a kde jim nebude nic důležitého chybět . Prostě své zázemí.jelikoz jsem.na tom tedy stejně jako ty,píšu ti,že to není normální,aby přítel na děti takhle mluvil. Nevím kolik jim je,klukům 10 a 14 a věř ,že jsou drží,odmlouvaji,křičí u PC a kdyby jim Honza řekl,že je tady trpí,dostal by hroznou čočku.jak jim asi chudakum je,když přijdou domu,kde si mají odpočinou,natáhnout se,uvolnit a místo toho po nich nakej cizí despota řve ...to musí být psychicky náročné. Holky mají pravdu,jdi od něj.

martikbertik
12. srp 2022

Stačilo by říct dětem, že je tam trpí a šla bych bez váhání!!! Kde. Jejich matka, chráním je... O čem je když tohle partner řekne 😡. Moc láskyplně to nezní. nač čekat.

zelenaesmolda
12. srp 2022

@rencinka87
milujici matka nenuti sve deti zit s chlapem,ktery je nema rad a nepremysli nad stehovanim k dalsimu,ktereho ani nezna.

rencinka87
12. srp 2022

@zelenaesmolda milujici matka nezustava s clovekem, ktery ji tyra, atd atd. Ja vim, jaky mas na tyhle veci vyhraneny nazor. Ne kazdy ve svem zivote vsechno ustoji na jednicku, dokaze odejit po prvni facce, nezit v toxickem vztahu. Ale rozhodne to nerika nic o tom, jak svoje deti miluje.
Co matka, co zije v bide? Ocitne se bez penez, nema na poradne jidlo? Taky svoje deti nemiluje, kdyz je rovnou neda k nekomu lepe situovanemu do vychovy?
Nebo je pak spravna ta matka, ktera jde slapat, protoze uz nevidi jine vychodisko? Nebo to taky neni milujici matka, protoze ohrozuje mravni vychovu svych deti?

holkaokomodra
12. srp 2022

@zelenaesmolda nezlob se, ale zivot neni cernobilej... nestaci ho vyjadrit ani padesat odstinu sedi... bud rada, ze tohle neresis, "mas jasno" a doufej, ze nikdy nezazijes situaci, která je mega dilema a ani jedno reseni neni idealni, protoze pokud by ses nemohla rozhodnout a nekdo te svym nepochopenim jeste smetl, zazila bys to same co ted delas tazatelce 🤷‍♀️

kristulice
12. srp 2022

@rencinka87
@holkaokomodra uzasne-ja uz nemam slov,jak se online kope do lidi.
Dekuju,ze jste se ji takhle zastaly

holkaokomodra
12. srp 2022

@kristulice v pohodě, me tyhle nazory trosku pripominaj doby, kdy moje bezdetny kamaradky uplne presne vedely jak by vychovaly moje dite 🙊🤣 no... nezazilas, nevis, nedelej chytrou 🤷‍♀️

kristulice
12. srp 2022

@holkaokomodra ja vim..proc byt k sobe normalni,kdyz se muzem navzajem shazovat a honit si online ega🙄

lutu11
12. srp 2022

@sudylichozrout no jasne, toto tej pani urcite pomohlo.

martinka_33
12. srp 2022

@holkaokomodra sytý hladovému nevěří. Ještě větší patent na výchovu mají mámy od přírody hodných dětí 😀
@kristulice taky tohle nechápu a moc mě to mrzí 😥 Někdo žádá o radu v nelehké situaci a dozví se, že je neschopný 🙄

sudylichozrout
12. srp 2022

@lutu11 Jen tech deti je mi strasne lito, ze maji rodice uplne pitome.

tasimia
13. srp 2022

@snehulka19 nebyla bych s takovým ani nahodou. A ne, nejsem samozivitelka, ale mám spoustu kamarádek samozivitelek, co je opustil chlap a pomáhám jim aspoň hlídat. Jedna z nich nebere od státu absolutně nic, protože je pořád posuzována z manželem a na výživné se čeká.
Nezlob se na mě, ale jak můžeš být s někým, kdo tvé děti toleruje a trpí?
A ještě jim to říká? Je dospělý a sakra má mít rozum a ne dětem říkat takové hlouposti. Vyčítá to dětem? Panev a pořádně po hlavě, ať se mu sakra rozsvítí.
Nepochopím.

zelenaesmolda
13. srp 2022

@holkaokomodra
ja jsem tu situaci prave uz zazila a vim,ze to bylo to nejlepsi co jsem mohla kvuli diteti udelat.

holkaokomodra
13. srp 2022

@zelenaesmolda no ano, to je pravda, taky nelituju toho, ze jsem utikala co mi nohy stacily, samozrejme, ze rozhodnuti odejit je spravny, ale proc takovej bic na autorku? pro tebe to tenkrát bylo jednoduchy rozhodnuti? pro me vubec a mela jsem furu pochybnosti co dal a jak se rozhodnout a to jak v případě vlastního otce Ondřeje, tak v pozdejsim nepovedeném pokusu o vztah... btw IQ mam zmerene, jsem v plusu 🤣

holkaokomodra
13. srp 2022

@martinka_33 jeee no to jo, taková setkani jsou taky moc fajn 😊

holkaokomodra
13. srp 2022

@tasimia 🤣 škoda pánve, tam to bude marný