Partnerka nemá chuť na sex

walsal
21. lis 2016

Dobry den mile damy.
Predem se omlouvam za text psany bez interpunkce ale pisi to z mobilu a priznavam ze jsem liny prepinat na hacky a carky.
Uz nevim kudy kam, co delat a jak to resit. Snad mi alespon Vy naznacite cestu kterou se vydat.
Je mi 41, jsem rozvedeny a jednou za 14 dni mam na vikend 2 syny. Ziji uz rok a pul s pritelkyni ktera je take rozvedena a ma 4-letou holcicku. Trosku zivejsi 🙂
Ze zacatku cca prvni pulrok bylo vse super. Nehadali jsme se, v sexu bylo vse v poradku. Pritelkyne na me mela chut kazdy den a ona byla tou hlavni iniciatorkou az me to nekdy prekvapovalo, samozrejme mile.
Cca mesic po nasem seznameni si nechala aplikovat Mirenu, ale i pote to vse fungovalo naprosto bez chyby.
Postupne ale zbyvajici rok jeji chut na milovani vzala za sve. Jsem vychovany trochu jinak nez vetsina muzu, takze na partnerku nenaleham...ano, zkusim ji libat nebo se ji intimneji dotykat s cilem se milovat, ale pokud ona nechce tak prestanu. Nejsem ani urazeny, ublizeny ani nastvany. Ano, vnitrne me to mrzi a trapi. Milovani se smrsklo na max. 1x za mesic az mesic a pul. Cca pred tydnem mi rekla ze uz ji vadi i to ze se vzrusim kdyz se k ni vecer pri ulehani ke spanku pritisknu v posteli. Bohuzel s tim moc delat nemuzu pri takove abstinenci. Uz se me ani nedotyka pres den, nelibe me...vse jen proto abych se nevzrusil.
Nez mi prosim zacnete radit, ze ji mam ulevit od povinnosti, pak musim napsat i to ze doma z 95% peru, uklizim a varim ja, a ne, nejsem zzenstily, stale zustavam a zachovavam si pozici muze, ale nesnasim takovy ten styl "macho".... Prave proto aby se citila dobre a nebyla unavena. Straram se o malou jako o vlastni dite, odvadim ji a vyzvedavam ze skolky, delam s ni ve skolce aktivity s rodici, mam ji moc rad a ona mne. Casto se ji stava ze i pres to ze s vlastnim otcem se styka oslovuje mne sama od sebe anz bychom ji k tomu nutili tati, tatko. Partnerce nosim kvetiny jen tak, kdyz prijde z prace ma nachystane jidlo, napustenou vanu, pravidlem byva i masaz a kompletni pece o jeji pohodli. Nekolikrat kdyz jsme nemeli ani jedno z deti a byl vikend volny, nachystal jsem jednouhubky, chlebicky, vinko a svicky, vonavou koupel abychom meli krasny vecer a krasne se pomilovali. Dopadne to vzdy tak ze se naji, cucne vina a jde spat. Z toho postupne vznikaji zbytecne vybuchy nalad na obou stranach. Chybi pocit stesti, pocit toho ze partnerka po me stale touzi....
Co mam tedy delat nebo nedelat aby se ji chut vratila? Uz nevim kudy kam. Nenapada me co jeste udelat aby se citila fajn.
Dekuju moc....uz jsem bezradny....miluju ji

walsal
autor
21. lis 2016

Jen jeste dodam ze pritelkyni je 27 a ja take chodim do prace, nesedim doma na zadku a nefnukam. 🙂

kristynatita
21. lis 2016

No, ja nevim. Prijde mi zvlastni, ze z Tveho popisu je Tvuj pristup temer idealni. Zjistoval jsi, kde se stala chyba? Prijde mi, ze ji prijde Tvuj zajem odpudivy. Absence sexu je ve vztahu casto pricinou problemu mezi dvema (v tomto pripade nejspis jejiho nevyrceneho). Asi bych Ti poradila si s ni sednout a zeptat se ji, co se deje, jestli ji neco netrapi, cim to, ze se tak zmenil vas sexualni zivot...
Pokud si o tom bude chtit promluvit.

walsal
autor
21. lis 2016

To je prave ten problem. Uz jsme o tom mluvili. Rika ze mnou to neni. Ze uz driv mela problem s chuti na milovani. Ale je mi divne ze prvni pulrok ten problem nemela a pak se to zacalo stupnovat az do te faze kdy se me ani nedotyka, vadi ji kazdy muj pokus o intimni dotek...takze ten problem neni jen v te chuti na milovani ale i v tom ze se me uz ani nedotyka jako driv

kristynatita
21. lis 2016

No.. veris ji to? Mne to uplne uprimny neprijde.

walsal
autor
21. lis 2016

Uz nevim cemu mam verit a cemu ne....jsem uz zcela bezradny....

To ze mela problem s chuti na sex drive mi potvrdila i jeji sestra......ale tohle mi uz prijde jako velky extrem protoze to neni podle me uz jen o chuti na sex

kristynatita
21. lis 2016

No, kdyz to napred pul roku slo a chtela a ted nic a vadi ji jakykoliv dotek, nebude to jen tak. Zkus promluvit jeste jednou a zeptat se takto primo..

walsal
autor
21. lis 2016

Prave ze to uz jsem zkousel a dopadne to vzdycky stejne, obcas i nesmyslnou hadkou.....
Proto uz jsem ze zoufalstvi napsal sem a hledam rady na netu....

tadeasek3
21. lis 2016

Zajímavý dotaz... Taky se mi zdá, ze je něco špatně... Sama ví, ze ma problém,ale tak si sednout a promluvit si. Aby s tím něco dělala, zkusila to řešit. Léčitelství, dojit za dr,homeo...ja nevím,ale něco dělat.
Ale na jednu stranu by se mela snažit ona pokud si Vás chce udržet,protože chlap který má sex jednou za měsíc s ní dlouho nevydrží, i když ji asi velice milujete.

kristynatita
21. lis 2016

Hm, tak ocividne s tim ma opravdu problem, kdyz se nedokáže o tom v klidu pobavit. Co poradit.. kdyz to nejde slovne, zkus ji to napsat.

walsal
autor
21. lis 2016

Tak to uz jsem take zkousel....cca pred tydnem jsem ji poslal tohle:

Myslim si lasko ze ted budes asi nastvana a tusim ze se opet i pohadame (ne, nechci se hadat,ani vlastne nevim jestli ti to poslu), ale po tve reakci na me libani dnes vecer slovy: "nechces se zklidnit?" a pak dost rozcilenou reakci (ktera me opravdu hodne zaskocila) ze ti cloumam krkem, i kdyz jsem te jen drzel a chtel te libat (ano i milovat jsem se chtel) jsem ted v koupelne v slzach.....a jestli si rikas proc ti to pisu a nerekl jsem ti to, tak ver ze je pro mne lehci ti to napsat nez o tom s tebou mluvit, jelikoz tohle tema nerada resis a nez se dokopu a stihnu ti vsechno rict tak byvas nastvana a uz se mi o tom mluvit nechce. Mne to ale trapi, proto ted nespim a tecou mi slzy, protoze se mi hlavou honi tyhle myslenky. Stale si v hlave premytam co se zmenilo, co je jinak, co delam spatne a co bych mohl jeste udelat vic. I kdyz jsi mi rikala ze mnou to neni, ten pocit se mi stale vkrada do hlavy a jelikoz jsem normalni (snad) jesitnej chlap mam pocit osobniho selhani, ze selhavam jako chlap a partner kdyz te nedokazu dostat do klidu a pohody.
Co me strasi v hlave se tyka naseho mazleni, milovani (sexu jestli chces). Respektuju to ze nemas chut na milovani casto, vim ze jsi s tim mela a mas problem ( s tim jsem do nasehu vztahu sel a rikala jsi mi to uz pri prvnim telefonatu), ze na tom podil nese jak Mirena tak i tva unava a nechci aby jsi to pochopila tak ze se chci milovat kazdy druhy/treti den i pres to ze by se mi to libilo, nebo ze ti neco vycitam. Nejsem s tebou kvuli milovani/sexu ale protoze te miluju a je mi s tebou hezky. Jen ti chci rict o cem premyslim a co se mi honi v hlave a komu jinemu to rict nez tobe kdyz se to tyka nas dvou. I po tom co jsi uz mela Mirenu jsme se milovali celkem pravidelne, rano nebo pres den, sama jsi vyhledavala intimni chvilky kdy jsme se dotykali a vzrusovali vzajemne. Myslim si ze s malou to bylo pred rokem urcite narocnejsi jak pres den tak v noci nez ted. Nevadili ti deti, protoze jsme se milovali i ve stejnem pokoji jako spali oni. Nevadilo ti ani kdyz jsi to dostala, milovali jsme se i pri tom a libilo se ti to. A ted? Nechces se milovat protoze jsou tam deti, ze spime v obyvaku a mala je v pokojicku nebo kluci vedle, nebo ze jsi to dostala....samozrejme vim ze pokazde to neni stejne a na milovani nemas kvuli bolesti nebo intenzite ani myslenku a chapu to. Stejne tak vzpominam kdyz jsi mi nekolikrat rikala ze jak mas mit chut na milovani a mazleni kdyz se nechovam hezky k male, kdyz ti nerikam ze te miluju, kdyz se chovam vuci tobe bez nalady a otravene a jsem kvuli tomu odtazity, ale to je prave proto ze necitim od tebe to co mi chybi . Ale i kdyz malou je vse fajn, kdyz ti rikam jak te miluju, kdyz delam vse pro to aby jsi byla v pohode a nebyla unavena tak se sice tolik nehadame ale na nasi intimitu to zadny vliv nema lasko. Driv se ti libilo kdyz jsi me vzrusila, libilo se ti me vzruseni a touha po tobe a sama jsi to vyhledavala a snazila se me vzrusit a uspokojit az jsem si nekdy rikal ze to je silene a neskutecne (v dobrem slova smyslu) jak moc se ti to libi a uzivas si to i kdyz jsi zrovna nemela na milovani chut. I mne se to libilo, neskutecne moc, citil jsem ze po mne touzis a ze me chces a vzdycky kdyz jsi me rozblaznila a dokoncila to tak se mi strasne libilo jak si to uzivas. Bylo krasne kdyz jsi zrovna nemela chut na milovani ale libilo se ti a uzivala si ze ja chut na tebe mam a kolikrat to i skoncilo i vasnivym a nadhernym milovanim. A ja vedel a citil ze po mne touzis a ze te pritahuju. A to je to co mi vrta hlavou i kdyz jsi mi nekolikrat rekla ze mnou to neni. Kazdy den i nekolikrat denne jsi se me dotykala, vzrusovala me a nebyl problem o tom i mluvit. A ted te rozciluje a vadi ti kdyz se vzrusim, vadi ti jakykoliv muj intimnejsi dotek, vadi ti o tom i mluvit, nelibas me proto abych se nevzrusil, netisknes se ke mne abych nebyl vzrusenej. I ja miluju ten pocit kdyz te vecer obejmu, pritisknu se k tobe, citim tve nadherne telo na svem a usiname spolu aniz bych se vzrusil a myslel na milovani s tebou, ale i kdyz se ted snazim se nevzrusit, tak se mi to ted nedari, protoze po tobe touzim a vzrusujes me takovym zpusobem jaky jsem v zivote nepoznal. A kdyz uz mas naladu a chut a pres den me vzrusis se slovy ted ne az vecer, tak vecer pak jdes zpravidla spat. Neni to vycitka lasko, to ne...jen tim chci milacku rict ze nejsem z kamene abych nic necitil. Touzim po tobe neustale a kdyz me jeste vzrusis a septas mi ze az vecer, tesim se na to...na Tebe...a jak myslis ze mi pak je kdyz se otocis a usnes, pripadne kdyz te zacnu zkouset hladit a vzrusit tak ne zrovna mile reknes ze nemas chut at si ji necham taky zajit. Je to hrozny pocit kdyz touzim po jedine zene kterou tolik miluju a pritahuje me. Snazim se delat vsechno tak aby jsi se citila dobre a v pohode a i pres to mam zoufaly pocit ze jsem trapny a skemram o milovani se svou zivotni laskou. Mam pocit vlastniho selhani, to uz jsem ti rikal, v tom ze i pres veskerou snahu te nedokazu naladit a dosahnout toho aby jsi byla natolik v pohode ze by jsi mela chut na intimnosti nebo se milovat a aby jsi nebyla unavena.
Ne....sex ani milovani neni neco na cem stoji vztah a takovy vztah bych ani nechtel, ale uvedomil jsem si jednu vec.
Ze po milovani je dalsi den hezci, jsme na sebe oba vzajemne milejsi, vice se dotykame a cely den je tak nejak vic v pohode a i hadky a nase obcas nesmyslne oboustranne vybuchy emoci jsou omezene na minimum. Ja si toho prave vsiml a chybi mi nejen to milovani ale prave i ty nadherne dny potom. Zase se mi cpou dalsi a dalsi slzy do oci, chybi mi proste moc ten pocit ze me chces, ze touzis i ty po mne, ze te pritahuju, ze nam je spolu hezky a uzivame si jeden druheho nejen pri milovani ale i behem bezneho dne, pri koukani na telku, pri uklidu, pri cemkoliv co delame.
Mrzi me taky jak mi rikas ze se o sebe nestaram a nedbam...Priznavam ze holeni me nebavilo a nebavi a i to ze na to ted trochu kaslu a vzhledem k frekvenci polibku, libani, mazleni a milovani me ani nic nenuti se holit, ale kazdy den se sprchuju a obleceni myslim take nosim slusne. Jsou skoro tri rano tak si jdu alespon na chvili lehnout a zkusit spat.
Naloz s timhle co jsem napsal jak uznas za vhodne, neni to psane jako ze ti cokoliv vycitam, duvod k rozchodu nebo vyvolani hadky nebo cehokoliv negativniho, to v zadnem pripade. Jen bych byl rad kdyz by jsi o tom co mam v hlave vedela, protoze Tve (nase) stesti a spokojeny vztah nas dvou je pro mne vsim. Miluju te a dekuji za to ze jsi, za to ze te muzu milovat, ze milujes kluky a oni tebe, dekuji za nadhernou a uzasnou dceru kterou jsem diky tobe ziskal a kterou miluju.
Promin jestli jsem te rozlobil, ver ze to jsem nechtel. Vim ze jsem v tomhle asi zvlastni ale ani po roce a pul nadherneho zivota s tebou me neopousti ta vasen, touha a zamilovanost do tebe kterou citim od prvniho dne kdy jsem te poznal.
Miluju te

walsal
autor
21. lis 2016

Je to trosku elaborat ale prekopiroval jsem celou zpravu. Po precteni nerekla ani slovo a druhy den kdyz jsme se o tom zacali bavit skoncilo to opet hadkou

cizinkaa
21. lis 2016

Nevim, jak vam poradit. Ale mnoho zen tu zpochybnuje zenino uprimnost, kdyz se ji po pul roce vztahu vytrati chut na sex.
To neni az tak neobvykle. Vsichni vime, ze zacatky byvaji bourlive a clovek kolikrat vynahrazuje predchozi absenci.
My jsme spolu s pritelem prvni pul rok pracovali. Sex jsem potrebovala 1-2x denne, jen proto, ze jsem na nej v praci furt koukala, mela desnou chut a nemohla. Pak nas pracovne rozdelili a i kdyz mi prace spis ubyla a ja nebyla zdaleka tak unavena, tak ta chut se taky zmenila, tim, ze ho clovek nemel cely den na ocich... A asi i tim, ze v zadnym vztahu nevydrzi par soulozit nekolikrat denne navzdy... ☺️

walsal
autor
21. lis 2016

Ono nejde o to milovat se nekolikrat denne....vzdyt by stacilo i jednou tydne, jednou za 14 dni.... Ale chybi mi ten pocit ze po mne touzi.....a rychlovka jednou za mesic za dva to asi neni to prave orechove ve vztahu co trva rok a pul

walsal
autor
21. lis 2016

Nejhorsi je ze je to vlastne zcela patova situace....

Cim mene se milujeme a dotykame, tim vic mam ja chut a touzim po ni.....ale cim vic mam ja chut tim vic ji to vadi.....a i kdyz se nejakym zazrakem dokazu treba tyden ovladat tak abych nedaval na sobe znat chut a vzruseni, stejne to nic nezmeni a kdyz se pak vzrusim tak ji to vadi...

nevesta2708
21. lis 2016

@walsal Dopis je to krásný a jestli Vás to alespoň trošku uklidní, tak to stejné řeším s partnerem já.. Resp. jsem ve Vaší pozici. Musíme jen doufat, že to těm našim polovičkám dojde a že si uvědomí, že třeba o nám dojde trpělivost a začneme si dívat jinde 😞 Preji hodně štěstí!!

walsal
autor
21. lis 2016

Citim s Vami. A to vy to mate asi jeste tezsi kdyz cekate miminko, protoze co muze byt nadhernejsiho a pritazlivejsiho na zene nez to ze je tehotna a to ze ceka dite partnera ....boze nekdy si rikam jak je to nase muzske pokoleni hloupe...

nevesta2708
21. lis 2016

@walsal Co naděláme.. Já mám i v těhotenství na muže chuť a ničí mě to. Taky mám za sebou několik slz, hádek, domlouvání a všechno je marné.. Mě je 24 a jemu 32.. To by měl být ještě dost ,,aktivní" .. A hezká slova bez důkazu (toho fyzického) jsou jen slabou náhražkou a útěchou.. Už jsem mu navrhovala i třeba nějakou poradnu.. Dokonce jsem se ho už i ptala jestli není gay, že bych všechno pochopila!! Jen kdybych věděla kde je problém protože jak už jste zmínil vy, je to po každém ,,neúspěchu" frustrace a pocit sebeselhání..

walsal
autor
21. lis 2016

Urcite ano. Mne je 41 a aktivity mam na rozdavani. Jak v praci tak v soukromem zivote. O poradne uz jsem take premyslel, jen potrebuji najit nejakou pobliz nas a pak tam pritelkyni nejak v klidu a bez hadek dostat.
S dovolenim jsem se podival na Vasi fotku a ted jeste vic nechapu Vaseho partnera.

duluxka
21. lis 2016

Nečetla jsem uplne vse a myslím si že to způsobuje ta antikoncepce. vyzkoušejte to bez ni a uvidíte jak se vse změní.

pregnant
21. lis 2016

.. a zmenil se nejak vas vztah krom toho sexu?

walsal
autor
21. lis 2016

Pritelkyne ma Mirenu. Neni tak lehke se ji zbavit a faktem je ze i v dobe kdy uz ji nekakou dobu mela to fungovalo normalne

walsal
autor
21. lis 2016

ne.....krome nesmyslnych hadek je vse v poradku

hanulkaha
21. lis 2016

Napadla me jeste jedna vec, nemohlo se treba nedej boze stat, ze by pritelkyni nekdo nejak sexualne obtezoval nebo napadl? Vetsina takto poskozenych zen ma problem se o tom sverit, byt i svemu partnerovi a prave tim silenym zazitkem ma potom nechut az odpor k jakekoliv intimni veci...
A pokud s chuti na sex mela problemy uz drive, muze to byt klidne blok uz z detstvi a ten prvni pul rok s vami, kdy bylo vse OK, se mohla proti sve vuli natolik premahat, aby vas napr. neztrata nebo proste jen chtela abyste byl spokojeny, ale dyl uz to nezvladla...
Je to jen muj nazor, ale jeji chovani tomu odpovida

mandala
21. lis 2016

@walsal Vím, že to zní asi jako fráze, ale bohužel si myslím, že by tady měl nastoupit odborník, resp. navštívit sexuální poradnu, kde by byli určitě schopni pomoct. Základem ale je, že by přítelkyně musela vyjádřit své pocity a svěřit vše, pokud není schopná komunikovat o tomto problému, pak se asi ničeho nedoberete.

fallingstars
21. lis 2016

Já už jsem to tu jednou jednomu muži, co řešil obdobný problém, psala, ale za mě - přestaň jí dělat tolik, co jí na očích vidíš...většina ženských, co znám, je ráda, když chlap pomůže, ale taky je pro vztah lepší, když je obecně v chlapovi i trochu ten mačo... Teď mě tady možná leckteré špatně pochopí, ale ne, nejsem ten typ, které imponuje, když se mnou chlap zametá, ale musím mít prostě vedle sebe chlapa. A ono někdy to "udělám pro ni vše" tomu chlapáctví trochu uškodí... Já jsem teď třeba vděčná, že ten můj převzal některé věci doma, ale jsem ráda, že to si zároveň nechal svůj život, občas jde na pivo a já se o něj můžu "bát" - prostě není 24/7 doma a k dispozici. Nevím, jak to máte vy, ale jestli jsti pro ni vždy připraven (a teď nemyslím sexuálně 😉), ztrácíš jakousi exkluzivitu. Já taky chodím pořád ven i sama, a i když jdu bez něj, snažím se vždycky vlastně pro něj načančat - a vím, že mu to stále není jedno (i když teď už toho moc nevytrhnu 😄). Prostě za mě - 100% jistota vztahům nesvědčí. Máš své koníčky, chodíš ven sám, trávíte čas každý zvlášť i z Tvého popudu?

Druhá věc je, že jestli na sex nebyla ani předtím, může to být prostě bohužel tak, že ta pro Vás nedostatečná současná frekvence je z její strany standard nebo nedejbože i kompromis... a v tom neporadím, my jsme měli podobný problém z mé strany první tři měsíce těhotenství, ale tam to bylo asi hormony a stejně jsem byla zoufalá... ale i tak si myslím, že přístupem "ulehčím jí, co se dá", si nepomůžete - spíše naopak...

hop_ita
21. lis 2016

@fallingstars preersne. Ja bych teda chlapa, co pro me udela uplne vse, nechtela. Zni to sice idylicky, ale za me ne. Nereknu, kdyz je clovek nemocny nebo napr jak ja ted tesne pred porodem, tak je super, kdyz se maze na koho spolehnout, ale to je docasny stav. A taky je podle me dulezity netravit 100% volneho casu spolecne. Pak vztah strasne rychle zevsedni.

Nicmene mozna je jejich problem stejne uplne nekde jinde, kdo vi 🙄

fallingstars
21. lis 2016

@hop_ita Já právě taky ne, mě by to ubíjelo...

brunetka11
21. lis 2016

Zrušit Mirenu, myslím to vážně. Mám kolem sebe hned několik kamarádek, které dopadly stejně jako vy.
Nástup byl pomalý, ale jednoznačný - pak už své partnery nemohly doslova ani cítit. Vytáčel je už jen tím, že dýchal.

holubice.petra
21. lis 2016

Souhlasim s @fallingstars
@walsal trochu uber ani ne trochu ale vic...promin ale ani me ten tvuj "ubreceny" dopis nijak nedojmul.,uz v pulce me spis prestal bavit...moc se snazis...jestli to je tak ze ty doma vse delas a ji pak "na rukou nosis " tak ji to dle meho uz nudi a otravuje...taky si myslim ze je nekde zakopany pes uplne jinde...a slena te celkem i vyuziva at se jedna o starani jeji dcery a chodu domacnosti...kde vubec bydlite? U ni? U tebe? Mas pratele? Zkusila bych si obcas zahrat na chlapa...chces si udelat hezky vecer ne? Ta jdu s chlapama do hospody... zitra malou ze skolky nevedu...chtelo by to neco aby te nebrala tak automaticky ale taky si trochu zacla vazit ze te ma...taky me napadlo ze muze mit nejaky sexualni problem z minulosti a taky me napadlo jestli ona nema nekde nekoho jineho...ale to je jen uvaha

lv
21. lis 2016

Co stres, psychika v nepohodě, či dokonce deprese? Tam je ta ztráta sex.apetence výrazná. Hádky, podráždění..