Přítel byl už třikrát ženatý. Není to varovný signál, když mi to neřekl?

24. říj 2020

Ahoj všem,
Zjistila jsem že přítel byl už třikrát ženatý, přítel mi o tom nic neřekl, když jsem se ho ptala proč mi to neřekl, tak to je minulost a nechce se v tom rýpat. Ani mi neřekl důvod proč manželství skončilo. Vím jenom, že třetí manželství skončilo protože ho podváděla. Zdá se mi to, divně, přítel je mladý a hlavně nechápu proč mi to neřekl. Co si o tom myslíte? Není to třeba nějaký varovný signál?

petrakubik
24. říj 2020

Zdravím, mohu se zeptat konkrétně jak mladý je?

autor
24. říj 2020
gruyerre
24. říj 2020

Ano, myslím si, že to varovný signál rozhodně je. Je to velmi, velmi divné. Doporučuji ti být hooodně opatrná a nepořizovat si s ním v blízké době dítě.

llluckaaa
24. říj 2020

Ano, je to varovný signál. Nezapomněl ti říct i o dětech?

jaja01k
24. říj 2020

V 27 letech třikrát rozvedený, to už bych zpozorněla. Jak dlouho jste spolu? To že ti to neřekl... ono je to něco, co se neříká úplně snadno, takže chápu, že se mu do toho nechtělo, čekal na vhodnou chvíli, a tak to pořád odkládal. Ale jestli jste spolu dlouho, a plánujete společnou budoucnost, tak to říct měl.
Mému manželovi se taky moc nechtělo mi říct, že už jednou ženatý byl. Ale když už na to přišla řeč, tak mi řekl všechno, jak to bylo, proč se vzali, proč se rozešli.

jednaholkaa
24. říj 2020

Ou la la, tak to vidim velkouu cervenou vlajkuu. Nohy na ramena 👍🏻

petrakubik
24. říj 2020

No, tak to bych považovala za dost divnou věc, zvlášť když se o tom vůbec nechce bavit. Jako možná bych mhouřila oči kdyby přišel s nějakým rozumným vysvětlením (nenapadá mě vůbec žádný). Můžu jen říct co bych dělala já. Kdyby mi ty své rozvody nechtěl vysvětlit tak by to byl pro mě dost dobrý důvod k tomu najít si někoho jiného, kdo se mnou bude chtít sdílet svůj život a nebude takhle divně mlžit. Takhle bych totiž pořád čekala nějakou kulišárnu. Jako je to prostě divný. Varovný signál jak říkáte rozhodně vidím

agneska7
24. říj 2020

Tak do toho bych nešla , jednou fajn třeba ho opravdu žena podváděla ,ale 3x blbost , od toho bych vážně dala ruky pryč ,

nikolite
24. říj 2020

Divné to je. Trvala bych na nějakém vysvětlení zvlásť pokud je váš vztah vážnější. Upřímnost a důvěra je základ.

mimi1004
24. říj 2020

A jak jsi na to přišla? 3x je dost všeobecně, v tomhle věku obzvlášť, ale důvody konce manželství můžou být různé. Dokonce v tom může být i úmrtí jedné z manželek. Byla bych opatrná, ale tragédie to není.

michaela_2
24. říj 2020

Tak pokud se neženil z důvodu přivýdělku - poskytnutí povolení k pobytu, skrze předem domluvený sňatek, pak to divny fakt je 😁
A určitě by se mi nelíbilo, ze o tom nechce mluvit.

lv
24. říj 2020

@llluckaaa vypada to úplně stejně, viď. Prvně nerekl o dítěti, teď o manželstvích 🙈

cherie24
24. říj 2020

Třeba je jako Ross z přátel 😁 nějaké podivné události vždy vedli k rozvodu 😃
Mě by to asi dost vadilo a přišlo divné. Vzít si někoho je pro mě velká věc a chtěla bych si tím být opravdu jistá než skočim do chomoutu, ale někdo to má třeba jinak? Ve 27 letech 3x ženatý, to se fakt činil teda. Napadá mě jen to, že třeba odmítá řešit problémy, které vždy dříve či později přijdou a někteří muži je řešit odmítají neboť věří, že kdyby jejich partnerka byla ta pravá, nic by řešit nemusel a všechno by plynulo samo a bez potyček a na tom pak vztahy i manželství často krachují

ivaze
24. říj 2020

Pokud nejsi troll, tak by mě zajímalo kde a jak jsi zjistila, že byl třikrát ženatý? Z občanky se to nezjistí, takže jsi při úklidu našla tři rozvodové listy nebo to provalila tchýně při nedělním obědu?

cikitkapb
2. lis 2020

A jsi movitější? Třeba je to sňatkovej podvodník. 🤷🏻‍♀️

letalnica
2. lis 2020

@ivaze Já jsem takhle bývalýmu našla při úklidu papír ze sexuologie, že je neplodnej. Po roce vztahu (a braní antikoncepce)...