Přítel hledal milenku na erotické seznamce - nedokážu mu odpustit.

kacenkaaa12
28. črc 2019

AHoj, mám (měla) jsem 5 letý vztah, zjistila jsem, že je přítel na erotické seznamce a píše tam toto: "hledám holku, co se nechá pořádně ...., chci psaní i reální schůzky, nemám kvuli přítelkyni čas hledat v baru".
Je mi 22, atraktivní, jemu 25, zahleděný do sebe.
Vše mi odpřísahl, že to skončilo u psaní. Že si chtěl něco dokázat, týden mi tu ležely u dveří květiny.
Já se přes to ale ne přenést, Takže jedině rozchod , že? Nejhorší je, že já bych nic nepoznala, vztah jsme měli hezký, jen jsem se učila na státnice a nedostávalo se mu tak častého sexu

journals
29. črc 2019

@biedronka10 Já asi taky...

laka_lacenda
29. črc 2019

@journals Já nemám absolutně problém tomu uvěřit. 🙂 Pro mě je to úplně stejnej extrém, jako když někdo čeká se sexem až do svatby. 🙂 Věkem jsem se hodně naučila, že lidi jsou opravdu různí a někteří jsou šťastní v situacích, které si ani nedovedu představit....A souhlasím, že muži nejsou zvířata a pokud jsou stastni a spokojeni nevidím důvod, proč by nemohli být absolutně věrni. 🙂 Ostatně: ženy taky podvadi, jen se tím tolik nechlubi a tak se obecně myslí, že jsou v tomhle "lepsi". Ale nemyslím si, že je to pravda.
Pro mě by takovej partner taky nebyl a proto je dobře, že našel někoho se stejným smýšlením. 🙂

laka_lacenda
29. črc 2019

@biedronka10 A kdyby přišla dcera/syn s tím, že: Ahoj mami, tohle je moje přítelkyně/přítel? Taky bys ji hnala svinskym krokem? 🙂 Já svýho syna budu milovat at je to jak chce...Tohle nejsou drogy, alkohol, co by mu nicilo život, co by ho mohlo zabít. Důležitá je upřímnost pro mě. Ať mezi partnery nebo mezi dětmi a rodici. 🙂 Ale opět opakuju: každej máme nastavenou hlavu jinak, nikdy neodsuzuju názory a životni postoje jinejch.

biedronka10
29. črc 2019

@laka_lacenda presne tak, kazdy mame nastavenpu hlavu jinak. Ti je asi tak vsechno, co ti k tomu reknu.

kajalka
29. črc 2019

@laka_lacenda Jenže AIDS stále ještě zabíjí a hiv se šíří.

laka_lacenda
29. črc 2019

@kajalka Však psala, že se chrání. To je snad smaozřejmé pokud žije takhle a pokud není uplnej debil. 🙂 Což platí obecně.

hankaviki
29. črc 2019

Mě by zajímalo, jestli jí manžel oznámí mezi dveřmi, že si jde zatrkat jinam nebo to skrývá za noční služby nebo volejbal

codal
29. črc 2019

Já si myslím, že je pokud to člověk nemá nastavené jako theronnie, tak to pochopit nemůže. Ona žila stejným způsobem života, ví přesně koho si vzala, takže jsem schopná pochopit, že je s tím fakt v pohodě. Jsou lidi, i ženy, pro které sex nemusí být nutně spojený s láskou, je to jen potřeba a tím padem se tak chovají. Věřím, že jinak to může být i pevný vztah s důvěrou, láskou a respektem. Tady je důležitý, že oba to vědí, oba to cítí stejně, oba s tím souhlasí, nikdo tím netrpí. Pokud jeden z partnerů nemá stejně nastavení a toleruje to jen z toho důvodu, že o toho druhého nechce přijít, je to průšvih. A ještě větší průšvih je, když partner ví, že to tomu druhému ubližuje a i přesto to dál dělá. Tam pak začínají lži, nedůvěra a bez důvěry se ve vztahu žít pořádně nedá. Tam pak začíná ztráta respektu k tomu druhému a tam taky podle mě končí láska. Věřím, že v řadě věcí existují ve vztahu kompromisy, ale co se týká věrnosti, tam je tu buď a nebo, nic moc mezi neexistuje nebo je tam příliš tenká hranice. Já osobně mám sex spojený s láskou a věrnost je jednou z mých priorit, ale jsem si jistá, že především chlapi to tak často nemají a měli by si tím pádem hledat partnerky stejného ražený,m což je samozřejmě složitější. Naštěstí i já mám kolem sebe muže, jedním z nich je i ten můj, kteří tohle k životu nepotřebují, a je mi jasný, že i u nich se možná jednou spálím a budu zklamaná, že tam třeba někdy k nějaké nevěře může dojít, do ložnice nikomu nevidím, ale třeba můj muž i já jsem si v předchozích vztazích nevěrou prošli z pozice těch podváděných a oboum nám to hodně ublížilo, takže si nemyslím, že bychom si vzájemně takhle chteli ubližovat. Naivní nejsem, ale svému muži vážně věřím.

caverina
29. črc 2019

@journals ja jsem prece nikde nenapsala,ze byt neverny je v poradku a nejaka norma🙂

michaela_2
29. črc 2019

Kazdej at si děla co chce, to je fakt
Upřímně ale říkám, ze vychovávat děti v tom, že si tatínek ve svy pracovní době platí *** ale my jsme k sobě přeci hezky uprimni a vše si říkáme narovinu...tak to mi přijde jako silný kafe a i kdyby to dětem nikdo neřekl, tak v takovém měřítku to asi poznají sami až povyrostou. A pak je otázka jestli tímhle způsobem života nebudou jednou ubližovat v dospělosti partnerům, kteří se s tím trapne neztotožni.

Furt si myslím, ze i manželství a vztahy s nevěrou mohou být šťastná, ale spis tam, kde o tom ten druhy proste neví 😃 upřímnost at jde k čertu, já bych tohle proste vědět nechtěla.
Protože nevěra je jedna věc, ale vystavovat to na odiv a verejne tenhle způsob života propagovat, je věc druhá

michaela_2
29. črc 2019

@codal jo ale ty jsi to napsala dobre, na tom něco je 🙂

tinaprofi
29. črc 2019

lidi maj různý fetiše a potřeby 🙂) venku žije obrovský procento lidí v milostnejch trojuhlenicích, lidi kolikrát o svých milencích vědí, tolerujou je apod. A tvářit se, že když se to neděje u mě tak se to prostě nemůže dít jinde je blbost. Je strašně fajn, že věříte svým mužům, oni vám a tak to má bejt, takhle je to podle morálních norem, na který jsme zvyklí a naučení správně. A nebo není? Minimálně je to dobrý pro respektování rodiny a jejího významu, pro neonemocnění smrtelnou chorobou z promiskuity, z úcty k sobě, každej si v tom najde to svoje. A to je taky správný. A pak jsou tady lidi, který jsou tak povznesení nad celou věc, jako třeba tady theronnie, že něčím tak přízemním, jako odbíhání si starýho za sexem jinam vůbec neřeší 🙂)) Protože se ji vždycky vrátí domů, protože oni 2 mají mezi sebou lásku a ne jenom pudový zasunutí. Vzdyt my přece nemusíme všechno chápat 🙂

michaela_2
29. črc 2019

@tinaprofi jo asi jo 🙂

codal
29. črc 2019

@michaela_2 co se týká dětí, tak máš pravdu, že prvoplánově jim ukazovat tenhle model vztahu asi není úplně dobrý, tam je podle mě hodně potřeba diskrétnost, aby se to děti opravdu nedozvěděly, protože jsou věci, který děti o svých rodičích vědět nemají, a tohle je jedna z nich. Samozřejmě jsou tam pak i geny, takže je možný, že ty děti k tomu nakonec stejně nějak dospějou a možná budou žít stejnej život, ale myslim, že v tomhle by měly být rodiče hodně opatrní, protože to může těm dětem hodně zkreslit pohled na vztahy, sex, lásku atd. Možná mi tu bude někdo oponovat, že k dětem máme být upřímní a mluvit o sexu otevřeně, jsem rozhodně pro, ale odsud podsud, osobně si myslím, že by jim tahle informace mohla hodně ublížit.

kajalka
29. črc 2019

A vyhovuje to @theronnie opravdu? Jsi s tím úplně v pohodě? Protože když testuješ, nějakou obavu máš..?

biedronka10
29. črc 2019

@codal tak nejak. A to je prave ta moje reakce s tema vidlema. Proste bych tohle nechtela pro sve deti. I kdyz clovek nikdy nevi smz. jak se mu povede vychova u svych vlastnich.

carrie_b
29. črc 2019

Jsem štír a neumím si představit, že sex budu mít už jen s manželem. Občas nějaký flirt či TAJNÁ bokovka mi naopak dodá do vztahu energii, takže chápu chlapy, že si na netu aspoň honí to ego.. a přitom ví, kde mají domov, kdo je jejich rodina, o koho se musí postarat...

carrie_b
29. črc 2019

Kdykoliv je třeba v televizi rozhovor s párem slavícím zlatou, diamantovou a bůhvíjakou ještě svatbu, tak vždy říkají, že nejdůležitější je tolerance... No, kvůli tomu, že manželka měla slabost pro nakupování bot to asi nebude 🙂

biedronka10
29. črc 2019

@carrie_b protoze to je asi mene narocne, nez na samotnem vztahu pracovat a vytvaret energii pro neho primo v nem...

carrie_b
29. črc 2019

@biedronka10 Ale já potřebuju ten sex s někým jiným, ten nabíjí, tady nejde o vztah, ten máme v pořádku...

merope
29. črc 2019

@hankaviki Osobně se domnívám, že pokud manžel @theronie začne říkat, že jde na volejbal a jde přitom za ženskou, tak to je podvod (pokud se tak tedy nedohodli). Jako proč by nemohl říct, kam jde a za kým jde? Nemusí to rozebírat dopodrobna, ale proč si lhát?

Jinak možná jsem tak tolerantní, protože mám doma něco podobného - oba jsme se našli přes BDSM, zpočátku jsme hodně akčnili a vyváděli ledacos. Jen chlapa začaly bavit víc a víc tvrdší věci a mě naopak to bavit přestává a baví mě to opravdu jen občas a velmi jemně. Našel si slečnu na shibari (druh vázání), co já kvůli kloubům ani dělat nemůžu. Jo, nejsem úplně odvázaná z toho, že mezi nimi vznikl bližší vztah než zpočátku očekávali, ale mám možnost se rozejít nebo to akceptovat.

Počítám, že zhruba stejně to má @theronie - oni spolu zpočátku dělali něco, co jednoho z páru následně přestalo bavit. Přijde vám fér po tom druhém rázem požadovat, že toho musí nechat, protože mě už to nebaví? Navíc píše, že to i souviselo s otěhotněním - já měla v tu chvíli období, kdy jsem na střídačku chtěla pořád a nechtěla nikdy. Možná to tak mají i ostatní. A pak co vám přijde lepší? Říkat, že se chlap má vzdát své přirozené potřeby, protože mě se zrovna nechce - nebo akceptovat, že něco provozuje jinde? (Já mám teda výhodu, že spolu klasicky "nespí", ale znám i páry, kde dojde na "klasiku" a taky jim to vyhovuje.)

Podle mě je ve vztahu ale klíčová důvěra - prostě nemlžit, za podvod beru, když si chlap vymýšlí porady či volejbal, jen aby mohl někam jít s babou. A ano, pokud to praskne, pak to je průšvih. Protože je porušená důvěra. Nechápu, co je špatného na tom, že někdo má ve vztahu důvěru na takové úrovni, že si to chlap může troufnout říct - žena pak v principu ani nemůže být podváděná, protože ona prostě ví. A chlap se nemusí bát "že to praskne" a "bude ho někdo vyhazovat kvůli sexu od jeho dětí".

Ano, každý to má nastavené jinak - já mám u sebe pocit, že krom BDSM jsem lehce asexuální a prostě tu potřebu rozhodně nemám odpovídající běžné populaci. Ale tím spíše sex prostě neberu jako něco tak důležitého, pro mě jsou v životě a partnerském vztahu mnohem důležitější věci než sex. Pro chlapa je sex důležitý a ano, rád by ho měl se mnou i více, takže se občas přemůžu.

biedronka10
29. črc 2019

@carrie_b no, je videt, ze si absolutne nepobrala, co tim chtel basnik rici.

carrie_b
29. črc 2019

@biedronka10 Tak mi to zkus, prosím, vysvětlit...

theronnie
29. črc 2019

@kajalka tak teď jak jsem těhotná, jsem obavy měla, ale hlavně o to aby krevní testy dopadly v pořádku. Nerada bych ohrozila miminko. Ale po citový stránce je mi to tak nějak jedno. Vím ze manžel v rámci rodiny funguje a to mi tak nějak stačí.

cathy_s
29. črc 2019

Pokud je to jen o psaní, tak v tom nevidím problém... Kdo tohle nedělá... Já si taky ráda zaflirtuju 😅 po netu je to často odvážné a domlouvali se věci, ke kterým ve skutečnosti v 95% nedojde... Vím, že přítel si taky píše kde co s kde kým a jelikož nejsem jiná, tak to toleruju... Spíš bych se bála kamarádek... Některé od přítele mě dokáží znervóznit😅 ale většina mých i našich společných kámošů jsou bývalé, občas opakované úlety a někdy to pořád jiskří a s tím se zase musel smířit přítel 😅 chce to dopřát si trochu volnosti a vše tolik neřešit 😉

2hanah
29. črc 2019

@theronnie Obdivuju, jak otevřeně jsi to napsala a jak jsi zvládla vyřešit problém téměř se všemi chlapy, protože já myslím, že drtivá většina chlapů za život určitě některé partnerce zahla, takže Ty místo trápení a sjíždění mobilu sis to nastavila takto, smekám. Leč na toto nemá každý povahu a žaludek, takže taky se připojuji k tomu, že takhle bych žít nechtěla a pokud je nevěrný chlap, radši bych neměla žádného, ikdyž otázka jiná je taky to, kolik se o té věrnosti nebo nevěrnosti dozvím, že...

paturik
29. črc 2019

Dokud spolu jen chodíte UTEČ

michaela_2
30. črc 2019

@2hanah jenže něco jinyho je parkrat zahnout a něco pak vybudovat si na tom způsob života 🙂
Zrovna tak to není žádná jistota pro tu dotyčnou, že si tímhle chlapa udrží - taky znám jednoho, ten je teda o generaci vejš ode mě, ale manželka mu tolerovala úlet sem a úlet tam, až najednou z jednoho úletu byla láska, miminko a nové manželství s holčinou o nějakých 15 let mladší 🙂

Ale jak tady napsaly holky, Tina atd., tak kazdej jsme jinej a pokud tenhle způsob života vyhovuje (a nepřestane vyhovovat) oběma stranám, tak pak proč ne

2hanah
30. črc 2019

@michaela_2 jo, přesně to mě napadlo taky, že bych takový způsob já nedala a ihned přemýšlela, kdy se do které zakouká, jak jsem psala, obdivuju tu dotyčnou, ale absolutně si toto nedovedu ve svém životě představit. Vztah a chlapa si udržet není zkrátka nikdy jednoduché, já mám kolem sebe poslední dobou tolik rozejitých/rozvedených párů nebo opuštěných kamarádek a ti, co jim to "klape", tak vím třeba, že chlap tajně zahýbà nebo i oba, tak že už nějak přestávám na šťastné vztahy věřit 😔

floruska
30. črc 2019

@codal tys to vystihla úplně doslova a presne