Přítel nestojí o sex. Jaký na to máte názor?

lilidee
15. lis 2020

Ahoj holky, vím, že už to tu asi zaznělo několikrát, ale chtěla bych znát i nestranný názor. S přítelem spolu budeme teprve rok. Poměrně rychle jsem v našem vztahu otěhotněla (2.5 měsíce), teď jsem už v 8 měsíci. Než jsme spolu byli "oficiálně", bylo vše ok, ale jakmile jsme byli spolu a sestěhovali se, nějak vše otupělo... :(. Od samého začátku, co jsme se poznali se potýkal se syndromem vyhoření. Postupně jsme to řešili a jezdili všude možně, než se přišlo na to, co mu vlastně je. Jenže náš intimní život je až na pár chvil v začátku víceméně, jak po 10 letech vztahu 🤷🏽‍♀️. Prostě téměř nic. Já bych chtěla, mám sex ráda a ke zdravému vztahu podle mě patří. Když jsem se zeptala, zda se něco děje, řekl že ne...po delší době to bylo pořád stejné, tak jsem na toto téma opět otevřela konverzaci. To mi řekl, že prostě na to neměl náladu (což jsem tedy chápala a čekala dál). Nicméně tohle téma jsem mezi námi otevřela několikrát a sex byl asi na bázi toho, že jsem se o tom začala vůbec bavit. Už mě to nebaví 😔. Odmítám se už o tom nějak více bavit a snažit se to řešit. Vždy, když se snažím něco naznačit, že bych chtěla nebo tak, je to špatně pak je zase špatně když si nereknu...pripada mi, že se jen vymlouvá. Mnou to prý není, ani že jsem těhotná nebo že by nechtěl...tak vlastně vůbec nechápu v čem je problém. Občas se vymluvi, že je unavený, pak že nebyl čas nebo že toho je moc atd.... V posteli si dáme tak pusu na dobrou noc a jinak nic. I kdybych chodila před ním nahá, tak nic :(. Už jsem si i říkala, zda je vůbec na ženský. Přitom mi říká, jak moc mě miluje, na miminko se těší. Chvíli jsem si říkala, že ho asi nepritahuju, ale o chlapi jsem nikdy neměla nouzi, jsem mladá hubená vysportovana ženská, je mi 27 a říkám si...že je brzy zvykat si na to, že si budu snad už dokonce života "pomáhat" sama 🙄. Ráda bych se cítila jako chtěná ženska. Prítel mě miluje, já jeho taky. Ale připadá mi to brzy na takové ochlazení. Upřímně si už nevím rád. On v sobě chybu nevidí.....

gryfis
15. lis 2020

konstruktivně neporadím.. ale pro srandu.. neprohodíme si chlapy? ten by chtěl zas na mě až moc.. a mně se nechce 😀

volodka162
15. lis 2020

Tak jestli jsi už v 8.měsíci těhotenství, tak taky třeba proto. Manžel na mě cca po 5.měsíci ani nechtěl šáhnout. Na břicho si šáhl možná tak dvakrát? A pak už ani žádný sex jelikož mu to přišlo divný aby mu tam ...... nebouchal kladivem do hlavy 😀 😀 😀 Já to teda pochopila, takže jsem netlačila, zatla zuby a chutě a vydržela. Třeba po porodu a šestinedělí to bude jiné....třeba začne být zásek u Tebe - nebudeš mít náladu, chuť jelikož budeš lítat kolem miminka a třeba přijdeš na to, že teď z chutí 1x denně budeš ráda, že se spolu vysexujete jednou za týden nebo 14dní a budete pak srovnaný......chodí do práce? Vidíte se pořád nebo jen večer? Jestli se vidíte pořád (že je doma na home officu atd), tak to je taky takový naprd...trochu volnosti (no, teď se to blbě říká když je zavřeno všechno a vycházky po 21h zakázaný), ale jen jestli to není trochu v tom, že dříve někam chodil (co já vím, s kámošema do hospody nebo měl nějaké záliby) a teď to prostě nejde...je pořád s tebou večer doma, ty čančáš věci pro dítě a on na to prostě není no...a nemá kam vyrazit jestli jste se někam jinam přestěhovali než když dříve on bydlel. Ono je otázek hodně...já vím.

irmamala
15. lis 2020

U nas se resi to same, akorat, ze v obracenych rolich. Resime to uz 9 let, vlastne skoro cely nas vztah. Reknu ti to ve zkratce, pokud na to opravdu neni (a nema nejaky jiny problem, ktery se da resit), tak s tim nic neudelas. A mas dve moznosti, bud se s tim smirit a videt jine hodnoty vaseho vztahu, nebo to ukoncit.

michaela666
15. lis 2020

Hodně chlapů by chtělo zkusit trojku, ale ne zrovna v téhle kombinaci. 😀 Někomu prostě přijde divné, že v tobě roste s hýbe se jeho dítě a on by toho by měl užívat.

lilidee
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
lilidee
autor
15. lis 2020

@gryfis člověk si asi nevybere 🤦🏽‍♀️🙈.....

lilidee
autor
15. lis 2020

Asi si nevyberu holky.....holt je to asi něco za něco ,ale moc si neumím představit, že jsem prostě v tomhle směru úplně skončila před třicítkou 🙈. Obdivuju, že některé zvládnete fungovat i bez toho a berete to, jak to je. Neumím si tedy moc představit, že se s tím smířím, vezmeme se a já budu do konce života koukat na tyhle "momenty" jen v TV 🙈😁

jednaholkaa
15. lis 2020

@lilidee Nektery chlapy na to bohuzel moc nejsou. Uvidis jak to bude az budete mit dite, jestli si pak alespon trochu nesladite, treba jednou za tyden kompromis, tak budes mozna muset jit od toho. Bohuzel jsou v tomhle smeru mezi lidmi velke rozdily a nekdo komu to staci jednou za pul roku nemuze dlouhodobe byt s nekym kdo potrebuje pravidelny sex.. Uplne ti rozumim..

herbinaaa
15. lis 2020

ja bych si s ním normálně promluvila a chtěla bych pravdu, ať je jakákoliv. Důvodu muže být hodně? Věřím ale, že se to moc dlouho vydržet nedá

gracinka7
15. lis 2020

Podle mě bude problém v tom těhotenství. A nechce ti to říct, aby tě třeba neranil. Počkej po porodu a uvidíš.

nikolite
15. lis 2020

Taky si myslím že je to těhotenstvím a neví jak ti to říct citlivě. U nás je taky půst co jsem těhoná. Přítel se prostě bojí.

lilidee
autor
15. lis 2020

@nikolite tohle se stávalo i za doby...co jsem těhotná nebyla 🤷🏽‍♀️

marketanova
15. lis 2020

Tak zkuste něco společně probrat, a vybrat třeba v sex shopu společně

95newmommy2020
15. lis 2020

Tak my jsme to měli naopak. Bylo to teda otravne. Co jsem otěhotněla, tak mě neustále “obtezoval” a čím tehotnejsi jsem byla tím víc ho to rajcovalo. No a kamarádka to měla přesně naopak. Jakmile otěhotněla ten její to proste nezvladal. Ne ze by ho nepritahovala, jen mu to bylo divny. (Sukat do dítěte) i když je to blbost, ale hrozne mu to vadilo. A po porodu se vše zlepšilo, a normálně spolu spi. Takže je dost pravděpodobný ze to bude i u vás stejně.

lilidee
autor
15. lis 2020

@95newmommy2020 Což tyhle věci chápu, ale jde mi o to, že to bylo stejné i předtím, než jsem těhotná vůbec byla. Tak si nemyslím, že by to ovlivňovalo jen to těhotenství. Ve finále mi schvaluje i to, že mi klidně koupi nějakou hračku. Upřímně mi přijde zvláštní, že prostě nevyžaduje nic ani třeba orální sex u sebe a celkově mu dělá problém se o tom bavit od samého začátku 🤷🏽‍♀️.....

smudlinka10
16. lis 2020

Nebere antidepresiva? Ja mela take problemy, az si vse sedlo, vratilo se vse do normalu.

95newmommy2020
16. lis 2020

@lilidee Možná je to jen období. ?

herbinaaa
17. lis 2020

zkuste třeba společnou sprchu, masáž vonným olejíčkem,parfem s feromony, čokoládu a třeba se to podaří

agnes_123
17. lis 2020

Základ řešení je v tom, že Ti řekne důvod. Těhotenství, jeho psychika, únava, gay:- )) Výmluvy nic neřeší. No a pak uvidíš, jestli je to řešitelné. A když nebude, tak milenec. No co naděláš. A pak uvidíš, on Tě život navede.

katherinka33
17. lis 2020

@lilidee Psala jsi, ze mel syndrom vyhoření. Co mu pomohlo to překonat? Dostal nejakou medikaci? Nebere antidepresiva? Ty někdy utlumují i zájem o sex. Pokud byl takovy i driv, je možné, ze jen patří do skupiny lidi, které proste moc sexu k životu nepotřebují. Ale určitě se dá s tím ještě něco udělat a nemusíš se vidět jako odsouzená k sexu jen ve vlastní režii nebo v TV. Pokud se milujete, určitě nějaké řešení přijatelné pro obě strany dopadne. Jen o tom chce správně mluvit. 😊🍀

marketanova
18. lis 2020

Je to těžké, ale nám pomohlo do vztahu vnést pár sex.hraček a milování venku.

herbinaaa
21. lis 2020

ještě mě napadlo, zd anemuže mít třeba problemy s erekci, a stydí se za to ....

priefi
21. lis 2020

@lilidee někteří muži nějak na to v těhu partnerky nemají chuť.

lilidee
autor
27. lis 2020

Nejhorší asi na tom všem je, že jemu přijde i nenormální používání sex. hraček, domluva je nulová, kolikrát mi spíš přijde, že na to asi vážně moc není nebo že je snad gay......prý mu přijde nenormální i to, že žena používá robertka. Vážně nevím, jak bez domluvy s tímhle pracovat. Ať se snažím jak chci....prostě dá od toho ruce pryč a bavit se o tom nechce, to hned ukončuje slovy - Já bych to nerozebíral, nechci se o tom bavit. Ve finále ani teda nevím ....co dělám nebo nedělám špatně. Když nic nedělám, tak je to taky zle :D......asi začarovaný kruh holky.

pavkova28
28. lis 2020

Úplně to znám 🤦 ještě mi není ani 30 a sex pomalu žádný. Taky říkám, že nechci končit sexuální život tak brzy....bylo to u nás před otěhotněním, v těhotenství a i teď 2,5 roku po porodu. Když se zeptám zda se něco děje, tak prý nemám takovou potřebu...

herbinaaa
28. lis 2020

co bude dělat? Vydržíš to, nebo si najdeš milence a jeho si budeš chtít udržet? Upřimně, vztah bez sexu si nedokážu představit

lilidee
autor
29. lis 2020

Bohužel ani já ne, podle mě vztah bez intimnosti ztrácí zdravé fungování 🤷🏽‍♀️ .... Přijde mi smutný, že spolu nejsme ani rok a je to takhle. A když něco je, tak je to takový...že už prostě po té době potřebuje a pak zase tabu. A pak že mají ženský problémy....🙈

dura175
29. lis 2020

@lilidee Myslím, že řešení to nemá. Prostě nemá chuť nebo potřebu a to už se nezmění (vlastní zkušenost, asi čtyřletá). Buď se s tím smíříš, nebo vyměníš partnera.

herbinaaa
28. únor 2021

tohle je težké. Muj ho třeba moc miluje a on je ten který mě občas přemlouva, aby jsme se milovali. Sex s nim se mi moc líbí , moc dlouho mě nepřemlouva

marketanova
20. bře 2021

U nás to tak je také, zrovna přemýšlím jestli nekoupit něco speciálního, něco sexy, nevím si rady..Co děláte vy?