Proč nás partner podrazil? Má paralelní vztah

andreahan
18. zář 2014

Všechny zdravím,nemám bohužel komu se svěřit,včera jsem zjistila v mobilu partnera,že má už půl roku paralelní vztah.Máme malá dvojčátka,moc nám to poslední dobou neklapalo,on hodně pil a několikrát mě i okradl (zřejmě aby měl na rande s tou novou,která není uvázaná k dětem a může s ním šmejdit po nocích).Strašně to bolí a nedokážu to pochopit,nevím,jak mám fungovat úplně sama se dvěma dětmi,jestli to zvládnu a pořád se ptám PROČ??

zamilovanadonej
18. zář 2014

"lepší" teď, než po 25 letech manželství.....

sasanka033
18. zář 2014

zlato...."hodne pil a okradl"...??? proc s nim chces bejt?? to neni zrovna vzor pro deti ☹ az se z toho soku vzpamatujes, sbal mu kufry, vyhod je za dvere a bud rada, ze takovej chlap nebude vychovavat vase deti. najdes lepsiho!

sway24
18. zář 2014

@andreahan Ahoj je těžké někdy pochopit co se v mužské hlavě děje.....Ale pokud tě okradl a podvádí tě určitě bych odešla i za cenu být sama.Nebudeš první ani poslední, ale věřím že to zvládneš.Takovej chlap nestojí za to!!!

gepe
18. zář 2014

@andreahan urcite to zvladnes na 1* 🙂 jeho vystehovat a vymenit zamky. Odpoved na otazku PROC Ti muze dat bohuzel pouze on.

andreahan
autor
18. zář 2014

díky moc za podporu všem

hojda
18. zář 2014

Otázka je jak moc to myslím on vážně, chce jen zábavu, nebo nový vztah se vším všudy. Tj, i s rizikem, že se pak dostane do stejné situace jako teď......

hedusska
18. zář 2014

Tak takovýho chlapa bych nahned vykopla....Tohle se prostě nedělá..a pokud , tak se to řekne narovinu jak to je a snaží se najít řešení, ale podvádět, okrádat a chlastat? Neváhala bych....držim ti palečky, přeju hodně sil a hlavně pevné nervy..🙂

andreahan
autor
18. zář 2014

Tak,ženy, prý si za to můžu sama,nikam s ním nechodím (jak asi,že s dvojčaty na krku,bez babiček,bez hlídání),nemám zájem o sex (s dvojčaty jsem sama a sama,k tomu chodím do práce,usínám po Večerníčku),taky jsem už stará a tělo opotřebované (je mi 32,porodila jsem dvojčata po 3.5 kilech),tak si chtěl připadat,že na nějakou ještě má,tak ji oslňoval mým autem,mými penězi....

nuali
18. zář 2014

@andreahan Kopnout do pr*ele tak rychle, že nestihne ani mrknout! Bude to těžké být na děti sama, ale radši bych si to vybojovala než takového ... Pardon 🙂

hojda
18. zář 2014

@andreahan Tak to je fakt chudák!

iris
18. zář 2014

@andreahan klasika, to neřeš, nestojí to za to, manžel si taky našel mladou, bez závazků, co s ním mohla chodit všude a měla krásné štíhlé opálené tělo..no, jenže měla prázdnou hlavu a hysterickou povahu, na to přišel až později..jo a taky měla sklony spát s několika chlapy v jednom období...skončila jako osamělá svobodná matka, páč dítě má s dalším ženatým chlapem

ffiinnkkaa
18. zář 2014

No tak s takovou bych ho klidně předala i s kuframa...a časem uvidíš, že to bylo největší štěstí...držím pěsti 😉

hojda
18. zář 2014

@andreahan Bych mu asi řekla, že za to může asi on, když nevydělá tolik, abys mohla ležet na gauči a lakovat si nehty, abys byla dost sexy a měla chůvu k dětem.....

lv
18. zář 2014

No uvidíme, jak se bude líbit milence az místo lítání po nocích začne prát fusakle, šetřit, protože bude mít frajer alimenty na 2deti, trávit víkendy hlídáním děti na hřišti, v zoo, na koupání, aby měli zážitek s tatinkem..

sasanka033
18. zář 2014

@lv blby je, ze takovej chlap asi nebude mit zajem se svyma detma travit cas:/

zanett
18. zář 2014

Souhlas s lv, az ta jeho mladice zjisti, co vsechno pro nej ty povinnosti k detem a tobe obnasi, tusim, ze v jejich ocich to uz nebude takovej borec. Ale prijde mi nechutny a slabossky, ze on ji oblboval TVYM autem a TVYMI penezi! 😠 Hraje si na borce, ale nema ani na to, aby slecnu 'sbalil' na vlastni zasluhy! To je vycuranost na entou! Takze nejenomze podvadi manzelku, ale jeste se k te nevere dobral tak, ze ke sbaleni milenky pouzil manzelciny prostredky 😲 No dala bych mu co proto, pacholkovi. Kdyz chce machrovat, at si machruje, ale na vlastni triko.

zanett
18. zář 2014

@sasanka033 No, mozna ne momentalne ted, kdyz je celej udelanej z mlade milenky, ale kdyz nadseni opadne (hlavne az opadne na JEJI strane, jakmile slecna zjisti, ze on ma povinnosti), tak mu asi rychle dojde, jaka je realita. Sranda bude, az ho milenka posle k vode, protoze co by si vzala na zenacovi s dvema detma, na ktery bude muset platit alimenty, kdyz nic jinyho, to se pak bude holomek divit!

andreahan
autor
18. zář 2014

taky si myslím,že přileze,ale stejně je to už rozbitý,navěky,kvůli nějaký krávě,který nevadí,že se přivalí na rande s kočárkem,no já bych se poblila bejt jí,že sebe i z něho ☹

pajamo
18. zář 2014

Promin, ale nejaka hvezda je vedlejsi, pije, krade a ted se chova jak kokot..

martinakl
18. zář 2014

Jak už bylo řečeno, buď ráda, že s takovým chlapem nebudeš. Já jsem sama 3 měsíce. Hlavně kvůli jeho chlastu. Taky jsem se hodně bála, ale teď jsem ráda. Je fakt, že mám štěstí, že si přivydělávám, chlap nedělá skoro vůbec potíže a mám rodinu, co mě podporuje a pomáhá. Hlavně po psychické stránce jsem se ale dala fakt do kupy a je mi moc dobře. I když začátek vůbec nebyl lehký.. Taky spousta otázek, výčitky..ale už jsem si to srovnala a je nám fajn 🙂

anatanka
19. zář 2014

@andreahan

Je to stale stejny scenar, zvlast v posledni dobe se mi zda, ze se tu s nima roztrhl pytel ☹

Ona to vzdycky nemusi byt uplna "krava", oni ti chlapi toho dovedou napovidat strasne moc. Nekdy nakonec lzou vic milence nez manzelce...
Kazdopadne v tvych ocich to krava urcite je, ale za kravou jde vzdycky jen vul, takze je nech zit si par tydnu ten jejich sen, nez se jim rozpadne a on si bude rvat vlasy, az mu dojde, jak si podelal zivot.

andreahan
autor
19. zář 2014

@anatanka Promiň,ale ženská,která si to rozdává ve křoví s chlapem,který přijde s kočárkrm s malými dvojčaty,které prostě běhají kolem normální není,kráva to je

andreahan
autor
19. zář 2014

A já jsem druhá,která na něj žehlila 40 triček týdně,vařila mu každý den polévku plus hlavní jídlo,živila ho,šatila,nechala bydlet u sebe,pořídila auto,porodila dvě děti a celé dny a noci se o ně starala,zatímco on se tahal bůhví kde ☹ ☹

karos
19. zář 2014

@andreahan Andrejko, pokud jsi soběstačná, že uživíš sebe a děti, tak ho pošli .... (víš kam). přijde nový a lepší, sama jsem to viděla na několika případech z okolí. udělal to jednou, udělal by to i podruhé!!!! hodně štěstí a síly! Věř, že zas bude dobře!

zuzana_ka
19. zář 2014

@andreahan Vem igelitku, do ní dej dvoje slipy, tričko, kalhoty a ponožky, kartáček na zuby a jízdenku na MHD...

Proč vás podrazil? protože měl mozek přiškrcen v kalhotech...

andelka
19. zář 2014

@andreahan svůj k svému no. Myslím tím jeho a tu jeho. Ujetí oba. Jsi silná ženská a tohle nemáš přece zapotřebí. To je opora jak brno fakt. A ty jeho výmluvy.. 😕
Na druhou stranu mi přijdeš až moc dokonalá, že žil ve zlaté kleci, měl všechno a nemusel dělat nic, všechno si zastala a pečovala o něj jak o třetí dítě. Asi si potřeboval dokázat že je chlap a ne nula o kterého se perfektně stará žena. Akorát to udělal hodně blbě.
Taky jsem časem zjistila,že jsem byla až moc obětavá, moc ustupovala..kdybych hned zezačátku začala požadovat víc rovnoprávnosti a slevila z jeho požadavků už jen kvůli sobě, tak buď by se vzpamatoval, nebo bysme se rozešli dřív.

hojda
19. zář 2014

@andreahan 😲 A tohle víš od něj?

denyzuza06
19. zář 2014

@andreahan ten by šel ani by nevěděla jak rychle, spíš letěl a hlavně navždy, žádný žehlení situace. chápu že se může stát a jeden z patnerů "uklouzne" a že se to dá řešit, ale tohle je hodně přes čáru.

andreahan
autor
19. zář 2014

@hojda Od ní aod něj potvrzeno

hojda
19. zář 2014

@andreahan Ty už jsi mluvila i s ní? Co čtu, tak tenhle za to opravdu nestojí, pokud se chová takhle, ale vím, že poručit si odmilovat se je těžké a hlavně člověk přijde o ten sen o společné rodině 😔 . Taky jsou v tom děti, takže někoho vyhodit už není tak snadné. 😔