Sex. Přeháním to?

reeeza
27. čer 2022

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak to máte vy v sexu, když
1) vy jste vzrušené, chcete pokračovat...ale už třeba nemůžete klasicky ( už vás to třeba trochu dře či pálí), můžete a chcete ale pokračovat jakkoli jinak, pusou rukou se dál věnovat partnerovi a on vám
( jakmile mu řeknu že mě to dře a chci pokračovat jinak, partner přestává s celým milováním a nepokračuje jinak, bere to že teda pokračovat nemůžeme...prostě to utne) 😅😓
2) když mu trochu ochabne nebo cítí že se neudělá není schopný se věnovat třeba mě, pusou, rukou...a to i když jsem vzrušená...prostě to utne..

Snažím se mu říct že milování není jen o tvrdým penisu atp...že můžeme i jinak než klasicky..

Přeháním to s tím že mi vadí milování takhle v půlce utnout?? ( nikdy jsem to s nikým nezažila)

Nebo to berete jako já že v rovnocennem vztahu si partneři vzájemně dopreji i když jim to zrovna prestane tam dole fungovat..Nevím, přijde mi to automatické...

klokanka31
27. čer 2022

@reeeza Tvýho chlapa nechápu a asi by mě z něj trefilo 😄

gracinka7
27. čer 2022

@reeeza 1) když už nemůžeš, prostě pokračuj jinak. Neříkej mi, že by tě odstrčil.
2) radu nemám. Ale promluv si s ním o tom.

2hanah
27. čer 2022

Do úrovně "bolí, pálí, tlačí" se to dostat určitě nemá, předcházela bych tomu lubrikačním gelem, třeba tento je nejvíc super, ty silikonové jsou nejlepší, protože vydrží a nezasychají a nedřou jako všechny ostatní na vodní bázi. A dá se koupit běžně třeba v dm drogerii.

reeeza
autor
27. čer 2022

@2hanah no já jsem třeba po orgasmu citlivější, někdy mi to pak už není příjemné koitálně

koudyl
28. čer 2022

No, tak to by měl můj chlap radost, utnout milování v půlce, ani aby neměl možnost se udělat, no popravdě se ani nedivím, že nechce pokračovat třeba orálně, mě by to pak taky přestalo bavi, a veškeré vzrušení ze mě odpadlo. Nechápu, jak tě to může dřít, to jsi suchá nebo jak?

95newmommy2020
28. čer 2022

Já teda jsem celkem frigidni :D Ale beru to stejně, jak tvůj chlap. Jakmile ochabne konec. Mě teda vadí i sahat na penis jakmile je oblemcanej. Musíme se jít bezprostředně umýt.

irmamala
28. čer 2022

Já také nesnáším "nastavovanou kaši" a když se přeruší, nemám moc chuť pokračovat jinou cestou. Na druhou stranu bych čekala, že každý chlap uvítá alternativní způsob dodělání 😀 JInak mám stejné pocity jako
@95newmommy2020 a s oblemcaným pinďourem si rozhodně nadšeně nehraju 😀

izz76
28. čer 2022

1) Tak pokračuj ty ručně,pusou,neříkej že tě odstrčí. 2) Když mu nestojí,měl by se snažit jinak.
Asi nejste v sexu úplně naladěný na stejnou vlnu..

smajlinka
28. čer 2022

@95newmommy2020
@irmamala Jé, holky, počkejte až budou chlapi starší, to byste si vůbec nic neužily, skončit to při ochabnutí... 🙂

klokanka31
28. čer 2022

@irmamala
@smajlinka teda holky vy člověku dokážete zvednout náladu

klokanka31
28. čer 2022

@reeeza A tobě bych asi radila najít si milence, žiješ jen jednou.

cikitkapb
28. čer 2022

@klokanka31 A proč hned milence? Masturbace je tabu? 🤔

klokanka31
28. čer 2022

@cikitkapb Proč ztrácet mládí sám se sebou? Nevím jak to mají ostatní,ale chlap je chlap...🤷‍♀️
Navíc to je jako bys řekla na co si kupovat psa, stačí tamagotchi...

mourovatakocka
28. čer 2022

@klokanka31 Ježíši ženská, kroť se trochu! Málem jsem si tu probudila dítě 😂 Ten tvůj tamagoči příměr musím večer říct chlapovi, ať se zase po čase nasměje 👍

l01991
28. čer 2022

@klokanka31 tak ale víš jaký je rozdíl mezi manželem a vibratorem?Vibrator vrni když manžel chrni...🤣🤣😆

leniczka23
28. čer 2022

1. Neznám, stříkám na všechny strany 🤣 takže bych asi poradila to vyřešit nějakým lubrikantem. Když sem.parkrat chytla křeč a slezla, nebo se udělala a pak už sem měla dost, tak jedu jinak, manžel je rád a neprotestuje.
2. Je to hodne sobecký a určitě bych si s ním o tom promluvila, nebo kup pomocníka aby tě dodělal něčím. Pokud nemá chuť je něco špatně. Mělo by mu záležet na tom, abys byla (u)spokojená.

klokanka31
28. čer 2022

@l01991 Taky se říká na co doma chovat celé prase kvůli 10 dkg klobásy...

l01991
28. čer 2022

@klokanka31 nebo:vnučka se ptá babičky,babi co je to penis?Část mužského těla,odpoví babička.A kkt?Ten zbytek...😆

koudyl
28. čer 2022
klokanka31
28. čer 2022

@l01991 🤣🤣🤣

victress
28. čer 2022

@l01991 👍 to neznám, znamenám si kkta👍

autorce: radit nebudu, ale dovolím si otázku, s kým bys to řešila, kdyby nebyl Internet? 😲

2hanah
28. čer 2022

@reeeza aha, tak to jo, mně je to celkově příjemnější s tím gelem. Ale jinak ano, přijde mi normální pokračovat jiným způsobem, Vašeho partnera taky nechápu, asi jste se zkoušela ho na to přímo zeptat? Už ho to pak třeba nebaví?

reeeza
autor
29. čer 2022

Holky on je partner nedprůměrně velký, proto mě to třeba po orgasmu už dře.
Jinak zkoušel jsem o tom mluvit.. celkově se mi zdá že prostě si nerad jen tak hraje, upřednostňuje klasickou soulož...Třeba abych ho vykouřila v lese na procházce??? Raději si prý počká až budeme doma v postýlce ...🙄 atp atp...Takže asi když to nejde klasicky pokračovat, raději to ukončuje. Taky mi přijde, že když to třeba občas nejde jemu, že je z toho tak zdrchanej, že na mě prostě v tu chvíli nemá kapacitu....snažím se mu vysvětlit, že sex nemusí být jen o funkčním penisu. Když mu to prostě někdy nejde, jde to i jinak..

Jako všechno to beru...ale co JÁ?? 🙄

Partnera měnit nechci. Jen bych to ráda nějak vyřešila. Příjde mi, že je trochu sobecký..

gracinka7
29. čer 2022

@reeeza zase jestli dosáhneš orgasmu při styku, pak to nejde dál a on nechce, abys ho dodělala jinak, to je jeho mínus. Blbý by bylo, ryby se udělal on a tobě to odepřel. Takhle to odpírá sám sobě.

misa31081988
1. črc 2022

@reeeza řekla jsi....jakmile mu řeknu ...tak už se mu moc nechce a utne to....mu to neříkej a udělej sama,co chceš. Vždyť přece nemáte nad postelí návod na sex. A říkat mu,teď bude to a to....mlc a dělej co chceš ,co dělá dobře tobě, přece se můžeš vrátit za pár minut zpět .....👍

misa31081988
1. črc 2022

@l01991 dám si to na pozadí mobilu. A až bude ten ,,můj,, odcházet ,pribalim mu to do tašky

misa31081988
1. črc 2022

@reeeza třeba mu fakt vadí ,že mu to objasnujes ,co ti vadí atd a bolí a on je v tom nejlepším a má po ptakach....být tebou bych mlčela (nepovidala si s ním při sexu ),naopak bych se snažila z polohy ,kde to je už blbý , změnit do příjemné polohy ..... On podle toho co říkáš vnímá tvou bolest jako vlastní selhání a nemá zájem dál pokračovat. Naopak bych mu dala najevo ,že je alfa samec .