Služební cesta. Je normální, že si manžel nevzal žádné věci?

12. lis 2023

Jdu s dotazem. Můj muž dnes odjel pracovně na 10 dnů pryč. Překvapilo mě že si nevzal vůbec žádné věci. Myslíte že je to normální?

jane46
12. lis 2023

Tak je nekolik moznost:
1. Vse nafasuje
2. Musi prezit v tom co ma
3. Najednou je z nej blb a cune
4. Lhal
Ale tohle se mas Ty ptat jeho... Co my vime. Zavolej k nemu do prace, ze si manzel nevzal ponozky 😆

autor
12. lis 2023

@jane46 ptala sem se jestli to přijde i vám divné. Rýpání si nechte.

hanahana
12. lis 2023

Muže s tebou na cviku komunikovat?

autor
12. lis 2023

@hanahana prý se ozve až to půjde.

jane46
12. lis 2023

@jane46 Ja nerypu... Uprimne tohle udelat muj chlap, tak volam do jeho prace (tedy v mem vztahu nejdriv otevru pusu a ptam se jestli mu nehrablo a nejde za milenkou do USA ci mu zavolala) a sehrala divadlo, ze mam nemocne deti, manzel babicku ci v komine je zlodej a chlap si nevzal nabijecku a hrozim se toho, ze v nouzi nevezme telefon...

autor
12. lis 2023

@jane46 samozřejmě sem se ptala proč jede tak nalehko, odpověď: nic tam nepotřebuju a jídlo si koupím. Volat do prace mu nebudu a vymýšlet si nic také nebudu.

pavca1982
12. lis 2023

Odpověď: Ne myslím, že to není normální. Tak ale co teď s tím?

autor
12. lis 2023

@pavca1982 nic. Chtěla sem názor ostatních. Uvidím co bude dál.

kristyn86
13. lis 2023

Nechapu,proc se ptas tady a ne jeho. Sto lidi,sto nazoru...Nikdo to tu nemuze vedet lip,nez tvuj manzel.

kristyn86
13. lis 2023

A zeptala ses ho konkretne jestli nepotrebuje ciste trenky a fusky? Ostatni bych pochopila,ze vyfasuje...Vim,ze vojaci fasuji i ty fusky...Ale trenky? Nevim...

autor
13. lis 2023

@kristyn86 ano ptala a ne nikdy nic nefasoval z hygieny třeba. Mají normální školení s výcvikem. Nejedou někam mimo civilizaci.

miryp
13. lis 2023

Když ti jeho odpověď, že nic nepotřebuje a jídlo si koupí, nestačila, měla ses důrazněji divit v jeho přítomnosti a ventilovat mu své obavy, že by snad mohl někde někoho mít (kdyby ses toho neobávala, tak to tady nerozmazáváš).
Mně osobně by to u vojáka nikterak nepřekvapilo. Oblečení vyfasuje, hygienu si koupí/ půjčí nebo bude za prasáka a jídlo si koupí. Při odjezdu na cvičení bych fakt nečekala, že povleče cestovní kufr.

autor
13. lis 2023

@miryp jezdí takto 12 let a nikdy nejel bez ničeho, nikde nepíšu že čekám že poveze kufr.

aedoss
13. lis 2023

Ja bych to nehrotila. Po 12 letech zivota s vojakem se nedivim nicemu. 😁 Hygienicke veci muze mit normalne ve skrince v praci, stejne tak tam muze mit i nabijecku navic. Jestli nemas jeho ciste spodary a ponozky prepocitane, tak si jich treba par vzal ani nevis. Nebo ma nejake navic v praci. Jednou jsme vezli na cviceni manzela (potrebovala jsem, aby mi auto zustalo doma) nejak ve ctyri rano i s batolatkem, ktere nemohlo zustat doma samo. Takze se nedivim ani brzkemu odjezdu. Jeste drivejsi odjezdy mel do ciziny na skoleni, ale to ho vetsinou nekdo bral. Pokud je nekde mimo signal, v ucebnach nebo v terenu, tak se mu nedovolas, ani kdyby slo o zivot. Vzdy se ozyval muz me, protoze jsem nikdy nevedela, kdy bude mit cas. A jidlo si nebral nikdy. Ale tak pises, ze uz jste spolu nejakou chvili a pocitam, ze to neni prvni cviceni, tak to asi znas. 😉

miryp
13. lis 2023

Ale čekáš, že bude mít zavazadlo, je jedno, jestli kufr, tašku, nebo igelitku... Já ti prostě píšu, že po tolika letech ten člověk ví, co bude a nebude potřebovat a s čím se tedy tahat musí a nemusí, navíc řadu věcí už bude mít natahaných v práci. Pokud ty jsi z jeho minimalismu na nervy, měla jsi to s ním dostatečně vykomunikovat, než tady spekulovat kam a za kým jel.
Za mě je to prostě cajk. Když letěl můj manžel s kamarádem do Dubaje na formule a zůstával tam 14 dní, neměl toho s sebou o moc víc, než v čem odjel. Je zvyklý si věci přeprat, když je to třeba, hygienu a jídlo si kupovali na místě.

veruuu_kubesovic
13. lis 2023

Normální to není a co my s tím...

klokanka31
13. lis 2023

Já osobně bych se bála aby nechtěl udělat nějakou blbost.

erchia
13. lis 2023

Nemám zkušenost, jen mě napadá, jestli si tam ty věci nenanosil třeba v poslední době. Co já vím, třeba mají nějaké nové nařízení, že mají mít vše pohotově, pro případ rychlého výjezdu, ve skříňce. A on prostě vyhodnotil, že mu to na školení stačí 🙂

gdpr
13. lis 2023

Pokiaľ je vojak tak by som tomu verila ze moze mat všetko v práci veľa v civile určite nebude chodiť 🤣

veronicka89
13. lis 2023

Holky nevite jestli ma muj chlap ted hlad?

klokanka31
13. lis 2023

@veronicka89 Teď už ne

emillyhk
13. lis 2023

@klokanka31 🙈😂😂😂

lvl16
13. lis 2023

Přijde mi to divné. Řekla bych, že prostě zdrhnul od rodiny.

klokanka31
13. lis 2023

@lvl16 Bez věcí? To by si právě sbalil kufry

miryp
13. lis 2023

@veronicka89 a proč se ptáš? Nechce se ti dělat večeři a tak testuješ, kolik chlapů má v tuto dobu hlad, nebo nevypadá hladově a ty se bojíš, že jedl jinde a tobě to tají, nebo jsi ten místní troll, co nemá do čeho, tak tady svým trollením dělá z koníka čtvrtou cenovou? 🙊

lvl16
13. lis 2023

@klokanka31 Tak jestli už má někde druhou rodinu 🤷🏼‍♀️. Třeba chce prostě úplně zmizet. Takových bylo, co si šli pro cigára a rodina je pak už nikdy neviděla…

lucka662006
13. lis 2023

Je to divné. Možná ale, jediná možnost, může voják mít něco tajného v práci? O čem nemůže mluvit...? Asi bych mu zavolala a zeptala se ho. To je snad normální rozhovor mezi manžely, ne? Uvidíš. Že by si nebral nic čistého, spodní prádlo a hygienu, kdyby jel za milenkou, to pochybuju.....

veronicka89
13. lis 2023

1. Kdyby mel chlap druhou rodinu musel by mit tak vysperkovane alibi ze by ti poslal i skoro mamku vycvikoveho tabora...

2. Kdybys o nej mela strach - a neozval se ti volej do prace -> policii

3. To se chystal 1h ze hste nemeli cas mluvit...jako fakt tenhle dotaz nechapu

veronicka89
13. lis 2023

* mapku

eviicka
13. lis 2023

No u některých chlapů by mi to normální i přišlo 😀 jestli ten tvůj patří mezi ně netuším. Každopádně komunikace asi u vás nebude úplně ok.