To svědomí...

josefinecka
9. lis 2023

Ahoj,
jdu se jenom vypovídat. Je mi už po 40, dlouhodobý vztah přes 20 let. Fungujeme, sex máme i po takové době. Teď si budu protiřečit, ale už přes rok mám kamaráda se kterým spím. Rozumíme si hodně lidský, protože jsme si podobní. Nikam spolu nechodíme, když se náhodou potkáme tak se jenom zdravíme. Nikdo nic netuší. Čas trávíme jenom u něj doma a ty večery jsou skvělý. Sejdeme se když máme oba čas, nikdo nic nevyčítá. Oba jsme diskrétní, je tam velká důvěra, respekt. Myslím, že asi chceme zůstat přátelé do budoucna. Sex máme jenom ty večery tak 2 X do měsíce. Oba ve vztahu. Nikdy nebylo v plánu rozbít. Vím, že jsem pitomá, ale jenom jsem se potřebovala svěřit. Milence jako takového s víkendy, procházkami jsem nikdy nechtěla. Bereme se jako přátelé, ale s výhodami. Je to člověk na svěření věci, které prostě partnerovi říct nemůžete.🙈🙈🙈

l_
9. lis 2023

A co treba nejde rict chlapovi, se kterym jsi 20let? 🤔

josefinecka
autor
9. lis 2023

@l_
@l_ mám velké problémy s tchýní. Ona je opravdu zlá. S partnerem to nemá cenu řešit. Dříve jsem to dělala, ale ona by byla důvod proč by náš vztah mohl skončit. Celé to skončilo tak, že jsem byla nucená se s ní úplně přestat bavit. Partner uznal, že ví, že se ona chová špatně, ale je to jeho máma.... Od kamaráda slyším potom mužský názor na věc. Mám ještě ženskou přítelkyni a od ní mám ženský názor.

mollyweasley
9. lis 2023

@josefinecka A nestačilo si od kamaráda vyslechnout jenom názor na tchyni a už s ním nalézt do postele? Nemáš kamaráda s výhodami, jsi nevěrná svému manželovi, který tě miluje. Takže lidsky jsi pro mě neskutečná svině.

josefinecka
autor
9. lis 2023

@mollyweasley
@mollyweasley taky názor. Děkuju

l_
9. lis 2023

@josefinecka jenze tech druhych to prave neni mama.. to je pak nazor hned jinej.. jakoze kvuli tchyni se kterou se nestykas mit jinyho.. nevim no... Kdybys nemela sex, manzel na tebe kaslal.. ok, chapu... Ale tohle jako uplne nepobiram a to fakt nejsem zadna svetice...

Predstav si, ze od zitra manzela nemas, na stole rozvodovy papiry.. jak ti je?

josefinecka
autor
9. lis 2023

@l_
@l_ to není jenom kvůli tchýni. S ní je peklo. Rozvodový papíry nehrozí, ale máš pravdu, že člověk myslel na všechno. Já to asi nepřišla obhajovat, ale názory jsou fajn.

l_
9. lis 2023

@josefinecka nehrozi? Manzel kdyz se to dozvi tak s tim bude v poho?

josefinecka
autor
9. lis 2023

@l_
@l_on se to nedozví. Ono ani není jak

l_
9. lis 2023

@josefinecka naivni nazor ;)

zuzkasim
9. lis 2023

@josefinecka Nejsi první ani poslední. Vím o pár lidech z mého okolí, co tak žijí též. Jestli je to dobře nebo špatně nemá smysl soudit. Někdy je to možná lepší než okamžitě pálit mosty, ničit rodinu a vše společně vybudované. Spíš popřemýšlej, jak do budoucna? Zvládla bys, kdyby to kamarád utnul? Jak bys zvládla to, kdyby na to muž přišel? Lidé jsou různí, někteří jsou všímaví a mají potřebu se svěřit nebo dokonce škodit, taky existují dost blbé náhody... Já bych ti moc přála, abys byla v životě šťastná a neudělala nešťastného ani nikoho jiného.

tinaprofi
9. lis 2023

Nejsi jedina.. Uzivej zivota, devce 🙂)

josefinecka
autor
9. lis 2023

@zuzkasim
@zuzkasim děkuju za názor. Zní to možná nepochopitelně, ale manžel na to nepřijde. Tady jde o kamaráda se kterým jsme kamarádi jenom s tou postelí. Když bude chtít utnout postel, tak skončí postel. Přátelství snad vydrží. Vím, že je to komplikované, ale skoro v 50 se člověk dívá na věci jinak než ve 30, 35...

josefinecka
autor
9. lis 2023

@tinaprofi děvče nevím 🙈, ale děkuju. Ty taky

irmamala
9. lis 2023

Po 20-ti letém vztahu? Za mě ideál 🙂

josefinecka
autor
9. lis 2023
escapelle
9. lis 2023

Tak asi si čekala,že se ozvou nějaké moralistky a ženy,které věří ve věrnost až do smrti.
Já nevěřím,ze jsou lidi schopni za 20let života neulitnout a být si 100%věrní.proste nejsme uzpusobeni k tomu,byt cely život monogamni..takže já ti poradím jediné. Hlavne neulevuj svému svědomí tak,že bys to muži řekla.🤣

josefinecka
autor
9. lis 2023

@escapelle
@escapelle máme hodně stejný názor 22 let je 22 let. To není omluva, výmluva, ale realita. Díky a nemám v plánu nikomu nic sdělovat. Hezký večer

reeeza
12. lis 2023

Já tě chápu.
Na druhou stranu, ty normálně vedeš druhý pararelní život. Máš pararelní vztah. Přetvařuješ se před někým, kdo ti bezmezně věří. Tvůj muž vlastně miluje někoho, kým ty nejsi. Nejsi schopná být sama sebou, ale je to jen a jen tvá chyba. Jsi jako nějaký psychopat, promiň. 🙄 mě osobně lidi jako ty děsí 🤷‍♀️

Máš paparelní vztah o kterém tvůj manžel nemá ani tušení. On ti důvěřuje, má tě rád. Až se to jednou dozví, podle mé ho to úplně zničí. Otázkou přitom vůbec není jestli se to dozví, ale kdy.