Zapomněl na první výročí

13. kvě 2022

Ahoj, vím, že je to jenom drobnost, ale i tak mě to včera zamrzelo. Včera jsme s přítelem měli první výročí vztahu, takové naše určené datum. Teďka ten první rok jsme si to tak jako připomínali každý měsíc, nikdy nezapomněl, vždycky mi přinesl kytičku, já jemu nějaké kokino třeba. No a na včerejší opravdové výročí prostě zapomněl a jakože normálně to přiznal, když jsem mu já dávala dáreček. Vím, že toho má teď hodně, oba máme, potkali jsme se včera doma až v 9 večer.. ale i tak.. ani tu kytičku.. nebo kdyby třeba řekl, že to oslavíme o víkendu nebo tak.. nebo bychom si aspoň spolu sedli a pustili film.. jenže on šel pracovat, a tak jsme se zas potkali až v posteli a šli spat. Já jsem včera nechtěla dělat nějaké scény nebo se v tom vrtat, byli jsme oba unavení a tohle by nám rozhodně neprospělo, navíc jsem viděla, že i jemu je to asi líto a stydí se trošku, tak jsem ho nechtěla trápit. Ale prostě mě to hrozně mrzí a nějak se přes to nedokážu přenést i když nakonec o nic nejde. Naopak je to posledních pár týdnů naše úplně nejlepší období.. a zase - tím spíš mě to včera prostě zamrzelo, no. Tak co myslíte, mám to dneska ještě řešit nebo už to mám prostě nechat být?

andulka007
14. kvě 2022

Nic si z těch lidí nedělej .. některé to slaví a jsou rádi že si chlap vzpomene .. nebo že donese dáreček , některé ne .. já třeba ten tip nejsem ale znám spoustu holek co se těší na výročí čím je chlap překvapí .. nebo plánují výlety , víkendové pobyty.. a další a jejich nadšení chápu , ale musím uznat že je zvláštní že každý měsíc to ví a když přišel den D jako ROK .. tak že zapomene nebo chystal něco velkého a chtěl tě překvapit ..

tahejhula
14. kvě 2022

V podobných diskusích se vždycky dozvím, že jsem vlastně chlap. 👍

maxulekapcule
14. kvě 2022

Můj ex zapomel i na to, ze jsem mu dala děti, a nikdy se nedočkala ani děkuji, natož kytky....

levandule_k
14. kvě 2022

Mně by zajímalo, jak to dopadlo.

trpaslicek19
14. kvě 2022

11.5 jsme slavili 10 let od svatby. Kdyby mi to manžel nepřipomenul zapomněla bych na to. Tím chci říct že pokud nejsi opravdu velká romantička za pár let ti to ani nepřijde. Vždyť je to den jako každý.

rebe
14. kvě 2022

V zájmu vašeho vztahu - nauč se v klidu a bez emocí připomínat. Něco jako miláčku, za týden, pozítří, zítra máme to výročí, půjdeme na večeři nebo to oslavíme doma? Nic na tom není. Chlapi obvykle mají problém na to myslet, ženy ne, tak mu pomoz. Posledních pár let dělám muži fotokalendář, kam mu všechny svátky, narozeniny, výročí a podobně píšu, takže už si to dokáže hlídat i sám, ale stejně raději připomínám. Ber to jako nadsázku, ale kamarádkám říkávám, že když muž zapomene na výročí, je to vina jeho ženy, že mu to nepřipomněla.-)

autor
15. kvě 2022

dopadlo to tak, ze jsem to nechala byt. on uz to dal neresil a ja taky ne. a prekvapilo me, kolik z vas tu ze me hned dela hysterku jen proto, ze me neco zamrzelo, to je teda mazec🙂) a argumenty nekterych, jako ze mam byt potichu a neresit vyroci, kdyz se stara a je hodny a takove.. sory ale to mi prijde mimo uplne :D takhle ma prece normalne hezky vztah vypadat, ze na sebe budem hodni a budem se o sebe starat a delat si radost🙂 a ze budem mit mimco po tak kratkem vztahu? no, proste se stalo🙂 tak se holky mejte hezky, uzijte si nedeli

levandule_k
16. kvě 2022

Většinou, když si čtu diskuze, tak se vyskytují rozumné rady a názory. Sice ne se všemi souhlasím, ale jde o pestrost diskuze. Občas se bohužel stává že, si někdo honí ego a potřebuje si do druhého kopnout.

Já bych se třeba ozvala a řekla, že to chci oslavit, i když třeba jen maličkostí a bez překvapení, že si zajdeme posedět do kavárny na kafe a zákusek.