Žárlím na přítelkyni svého exmanžela.

6. led 2020

Mám takový problém s exmanželem spolu máme 2 děti syn 10 let a dcera 8 let máme je v střídavě péči takže jeden týden sou u mě a druhý u exmanžela. Který si před pár měsíci našel přítelkyní problém je v tom že si štrašne rozumí s mými dětmi že začátku jsem byla ráda že spolu mají dobrý vztah ale poslední dobu hrozně žarlim. Přijde mi že děti mají radši jí něž mě, bere je na různé vyletí, do kina, do divadla, do zoo atd ja na to nemám peníze takže je takle nemůžu brát. Ona se s nima učí jenom že ja na to nemám čaš, děti jí dokonce začali říkat sami od sebe mami když jsem to šlyšela tak jsem byla úplně hotová 😰.

autor
8. led 2020

@hankaviki
@orisek56 ale dokud o tom nevěděl byly sme šťastná rodinka, jasně že si zato můžu samá ale stejně mě hrozně štve že mi nedal druhou šanci a že si 4 měsíce po rozvodu našel novou přítelkyní a ještě k tomu tak mladou.

hankaviki
8. led 2020

Jsi prostě jájínek. Nevidíš si dál než na špičku vlastního nosu. Vadí ti jen to, co se týká jen tvé osoby a tvého ega.

hankaviki
8. led 2020

Kdyby si našel starou a ošklivou, tak by ti nevadila?

sudylichozrout
8. led 2020

Aaaaa, tak tady je zakopanej pes. Devenko, ty jsi sveho muze zradila, zradila jsi ho natolik, ze se vubec nedivim, ze zi nedal druhou sanci. Sukat s milencem ve vasi posteli, to je proste vrchol. Udelal dobre, ze odesel a po tom, koho si nasel, ti je hovno. Vubec nemas narok to resit.

autor
8. led 2020

@hankaviki nevím ale možná by mi vadila míň

orisek56
8. led 2020

A udelal velice dobre. Co s roztahnozkou, kdyz budu sprosta. Ty se tu bijes na prsa, jak vis, ze jsi udelala chybu a na druhe strane z tebe mluvi pycha, pokrytectvi a sobectvi. Uzij si to.

lv
8. led 2020

A ještě k tomu, že je mladá je i zodpovědná, učí se s tvými dětmi, vychází s nimi natolik, že ji mají rádi..

autor
8. led 2020

@lv kdybych neměla dluh taky bych se s nimi učila ja pracují od nevidím do nevidím,ona vlastní cukrárnu a na všechno má lidí takže ona má na rozdíl od de mě čas.

autor
8. led 2020

@orisek56 pýcha, pokrytectví, sobectví že mě rozhodně nemluví možná to tak vypadá ale není to tak. Ano měla jsem milence no a co? Podle mě mi mohl odpustit a dát šanci kdyby měl milenku on odpustila bych mu všechno.

sudylichozrout
8. led 2020

Ne, nemohl. Protoze ty jsi milence vzala do tve a manzelovy postele. Tobe vubec nedochazi, jak silene ponizeni to pro tveho muze muselo byt. A pokud vas primo nacapal v nejlepsim, tak sorry, ale to se proste odpustit neda. Prestan se litovat, prestan zarlit. Sesbirej zbytky sveho zivota, dej ho do kupy a zacni fungovat. Zatim se jen litujes a zarlis na to, ze to, co ty jsi rozbila, se on snazi alespon castecne slepit.

autor
8. led 2020

@sudylichozrout podle mě mohl a ano načapal náš v tom nejlepším ale na druhou stranu si zato taky trochu může sám kdyby byl v sexu lepší tak bych asi milence nepotřebovala ne?

sudylichozrout
8. led 2020

Tvl, tohle nemyslis vazne, ne? V sexu muze byt jakykoliv, ale to se dalo resit s NIM! A ne tak, ze si trapne najdes milence a jeste ho tahas domu.
Nezlob se na me, ale fakt jsi uplne pitoma, sobecka krava. Reknu to klidne na plna usta, je mi to sumak. Proste jsi. Resis jen sebe, resis jen to, ze on ti neodpustil, on si nasel po rozvodu jinou a deti chteji jeho a ji. Nediv se nikomu z nich, podelala jsi to vrcholne, kvuli sukani jsi rozbila vsechno, co bylo a jeste se uplne hloupe zadluzila. Nechej deti v peci sveho ex, bude jim lepe.

autor
8. led 2020

@sudylichozrout myslím to vážně s manželém jsem náš sex samozřejmě řešila ale jeho v dětství zneužívála sestřenice takže to bylo všechno těžší a ja sem si asi procházela krizí středního věku a potkala jsem sexi mladého kluka a jak to ten uměl v posteli. A jak už jsem sem asi stokrát napsala splátky si snížím a dětem se budu věnovat pořádně.

pipi_puncocha
8. led 2020

Sorry, ale fakt nevěřím, že tohle není troll...🙄

1772
8. led 2020

Teď už jsem o trollovi přesvědčená taky. navíc si uvědomte, že tato velmi zaneprázdněná paní momentálně strávila hromadu hodin na internetu celkem zbytečnou a hloupou diskuzí.

sudylichozrout
8. led 2020

@pipi_puncocha
@1772 Asi jo. Tohle uz je fest pritazene za vlasy.

orisek56
8. led 2020

Vzhledem k analu ve vedlejsi diskuzi uz jsem o tehle presvedcena taky

sudylichozrout
8. led 2020

@orisek56 jake diskuzi? 🙂

orisek56
8. led 2020

Pritel je zadluzeny......a fakt to stoji zato. Dostali jsme se tam az k prujmu.

sudylichozrout
8. led 2020

@orisek56 hod prosim link, vubec to nevidim. At si poctu. Diky 🙂

llluckaaa
8. led 2020

Ty jo, tak tohle je už na knižní vydání a napínavý romantický triller by se mohl jmenovat Já dokonalá a moji nemožní chlapi 😀

lv
8. led 2020

Pracujes 8h, jak jsi psala. Jen v blbou dobu, kdy se máš starat o děti.

tulikiss
8. led 2020

tak jo, tak ses tu pochvalila jak ses dobra ze si s.kala s mladym zajickem a jak byl uzasnej... boze lidi jdu blit, reknete ze tohle je troll a ze neexistuje zenska ktera je "matka" a s.kacka je pro ni prednejsi nez jeji deti a rodina.
fakt zitram madam je nasr.na, ze manzel kdyz videl jak ji s.ka nekdo jinej v jejich manzelsky postely nerekl, tak jo zlato a mam vam nachystat kaficko? jasne ze udelal dobre kdyz te kopl do zadku, ono sis ani nic jineho nezaslouzila. A kdyz vidim ten tvuj pristup tady, tak jestli jsi se takhle potom chovala doma, tak chapu proc te deti nesnasi a obdivuji manzela ze se udrzel a nepropleskl te.

orisek56
8. led 2020

@tulikiss vzhledem k teto diskuzi viz odkaz https://www.modrykonik.cz/forum/rodinne-problemy/pritel-je-zadluzeny/
Bych s tim blitim pockala, tady tohle bude tim padem taky troll

tulikiss
8. led 2020

@orisek56 no ono se mi chtelo blit uz jen pri predstave, ze si nekdo dokaze domu dotahnout milence... a takovych v realu je bohuzel stale dost

wxkatuska
8. led 2020

Fnuk, konec srandy na obou frontach 😂😂😂

sudylichozrout
8. led 2020

@orisek56
@tulikiss ta debata o exekucich byla evidentne trolli. A tahle je asi taky.

orisek56
Autor odpověď smazal
Zobraz
orisek56
8. led 2020

@tulikiss bohuzel je. Spachal to nekdo v mem bezprostrednim okoli, o kom jsem, si myslela, ze ho uz znam leta a dobre a nikdy by to neudelala. No z toho a mnoha jinych duvodu jsem dotycnou vyhodila ze sveho zivota.