Co teď letí u osmiletých holčiček?

grelen
8. zář 2022

O vikendu jsme pozvani na oslavu narozenin kamaradovy dcery, kterou zas tak moc neznam (je rozvedeny a nema ji moc casto), ale presto bych ji rada koupila neco co by ji potesilo. Bohuzel vubec nevim jake ma konicky, jen jsem z ni pokazde kdyz se vidime odvarena, jaka je to hodna a empaticka holcina 🙂 Treba Lego Friends je hodne mimo uz?

vikinkav
8. zář 2022

U nasi sousedky frcely takovy ti Schleich kone.

martiniquest
8. zář 2022

Myslim si, ze Lego ma rado kazde dite a leti v kazde dobe. Za me skvela volba

veroniquecz
8. zář 2022

U nás jednorožci, duhové věci všeho druhu, barbíny, vyrábění - náramky, lesky.. , lego třeba u nás moc ne… Jinak klasika - malovatka, věci do vlasů, vonavky….

janina228
8. zář 2022

@grelen ..možná i třeba nějaká knížka, ale lakem bo-po si myslím, že nic nezkazíš 😄..

zoyee
8. zář 2022

Neteř 8 má pořád ráda lol panenky, z Lega takový pohádkový knížky (po složení je z toho knizka/krabička a v ní příběh, ma frozen, krásku a zvíře a nějaký princezny). Pak má úspěch cokoli na tvoření.

ovin
8. zář 2022

@grelen Dcera má 7 a půl a Lego friends u nás jede denně. I když jsou u nás její kamarádi, tak se staví z Lega a všechny děti to baví.

treasurka
8. zář 2022

Já bych šla do papírnictví pro nějaký originální duhový, chlupatý zápisník s jednorožcem, k tomu propisku stejnýho stylu a samolepky...

mmm12345
8. zář 2022

u nás by lego moc neuspělo. Líbila by se jí nějaká knížka (třeba příběhy o koních), nebo i ten chlupatý zápisník s jednorožcem, lak na nehty, sponky do vlasů....

grelen
autor
8. zář 2022

Moc vsem dekuju, myslim ze ted uz neco vyberu 😊

tulipdona
9. zář 2022

Taky bych šla do papírnictví. Chlupatý deníček, sada fixek se třpytkami a podobné věci budou mít úspěch.

julcina
16. říj 2022

Ahoj, malej typ na dareček. Byla u nás o víkendu dlouholetá kamarádka a dovezla synovi balíček medvídků. Prvně jsem si myslela, že jsou to klasické gumové ale vyvedla me z omylu. Prý ze z nich dělá čajový nápoj- jen se zaleje vodou. Ihned jsem zkoušela googlit a našla jsem stránku kde se dají objednat a zrovna mají i sady na Vánoční i Mikulášskou nadílku.

alubif
16. říj 2022

Lego je univerzální volba, u nás teď frčí Pokémoni - kartičky, všelijaké holčičku serepetičky - hlavně náramky, dětské šminky...

ilonqa
13. lis 2022

Zdravím, super ctu si a sbiram napady. Nase dcera taky 8 let tak si rada strasne moc rada vyrabi ruzne veci, potom taky se hodne rada zkrasluje- bere mi nesutale sminky takze na jeziska dostane nejakou bio prirodni kosmetiku - lehci. Ale urco jak se tady pise tak v papirnictvi neco sezenete. Lego treba u nas vubec nejede :/