Slavíte všichni 1. narozeniny vašich dětí?

bruckner
2. lis 2016

Ahoj maminky, mám trochu dilema, resp. už je i vyřešené. Dcera má dnes 1. narozeniny a my nemáme žádnou oslavu:( Nikdy jsem na nějaké slavení nebyla, takové ty klasické dětské oslavy mi vždy přišly trapné. Navíc nemáme žádnou rodinu a ani mí přátelé nemají děti, které bysme mohli na oslavu pozvat. Takže budeme sami, malá, já, přítel, pes. Je to blbý? Nechtěla bych, aby byla malá o něco ochuzena:( Dárků bude dost a dokonce i dort jsem upekla a i balónky budou🙂

konidana
2. lis 2016

Tak u nás si o oslavy s kamarády řekli samy děti až jako předškoláci. Že chtějí toho a toho pozvat. Upečeme dort a dohromady s kamarády ho snědí. Pak si chvíli hrají buď doma nebo jdou ven. Toť naše oslavy 😉 Na synovy 1. narozeniny jsem úplně zapoměla 😅 A ty dceřiný se sfoukly s Vánocema.

lucinka58
2. lis 2016

Já si myslím, že to není o tom, že tam budeš mít kupu dětí a kamarádů. My tam měli jen rodinu. Já, manžel, syn, babičky a dědeček 🙂 Teta (ségra) přijít nemohla, měla týden po porodu 🙂 A i tak si malej oslavu super užil .-D Hlavní je mít dobrou náladu a rodinu okolo sebe 🙂

loafeer
2. lis 2016

@bruckner jéé, já myslela, že narozeniny máte v plánu uplně zazdít, ale vždyt vy slavit budete...dort, dárky, mamka s tatkou...pro roční dátě luxusní oslava:o)

konidana
3. lis 2016

@loafeer nó, že jo? a já je zazdila😀

blahova_andrea
3. lis 2016

@bruckner tak pokud má malá dort a dárky a rodiče, tak už to oslava prvních narozenin je. je jedno, že vás není plný byt či dům 😉 narozeniny slavíte. že nepotřebujete mít mega párty v americkém stylu přece není handicap. až malá povyroste a pokud on na to povahu a přání mít bude, jistě jí to splníte. mezitím budou i ti kamarádi. v roce jí stačíte bohatě vy a ty dárky 🙂

blahova_andrea
3. lis 2016

my jsme tedy velká rodina, takže u nás se dělají oslavy větší (kouzelníky a skákací hrady teda ale nemáme 😀), ale poprvé si syn přál kamaráda na narozeninách ve 4 letech. splnila jsem mu to. pozvala jsem kamaráda s celou rodinkou (rodiče + mladší sestřička), bylo to super. s věkem se ty oslavy a složení hostů budou prostě postupně vyvíjet a lišit 🙂

darushka
3. lis 2016

Proč by měla být ochuzená??Není o tom to slavit s miliónem lidí... 😊 Já bych třeba chtěla slavit Vánoce jen moje rodina,ale mamka je sama a je mi to blbé ji nechat trčet doma a ségra bydlí na druhé konci Čr a mamku si k sobě nevezme,protože ona to slaví s partnerovou rodinou..

babanci
4. lis 2016

To je oslava. Máma, táta, dítě, dortík, to je super. 🙂 Vzpomínám na první narozeniny naší vnučky, upekla jsem krásný dort, sjeli jsem se všichni, je nás hodně, bylo to moc fajn. Ale nejdůležitější je, že tam Vaše holčička má mámu a tátu.

svetlus_pepca
4. lis 2016

@bruckner Tak co, užili jste si narozeniny?? 🙂 Věřím, že ano! My na první narozeniny pozvali babičky, dědečky a tetičky 😀 A ač máme pár přátel s dětmi, na první narozeniny jsem je nechtěla. Prostě jsem chtěla, aby malej byl ten den středem pozornosti všech těch, co ho milujou 🙂 To jako ne, že by musel být středem pozornosti v tom pravém slova smyslu, kdyby se tu do mě chtěl někdo pustit 😀 Ale prostě aby si to jako oslavenec užil na maximum! 🙂