Můžu zaplatit exekuci za jinou osobu?

13. dub 2021

Ahoj holky, chci se zeptat jestli muzu zaplatit exekuci za jinou osobu? Nebo to neni mozne?

zelenaesmolda
13. dub 2021

Proc proboha?

leniczka23
13. dub 2021

Můžeš, samozřejmě že můžeš.

autor
13. dub 2021

@zelenaesmolda Protoze chci dotycnemu pomoci.

zelenaesmolda
13. dub 2021

A nemel by se dotycny snazit sam?Do exekuce se asi nedostal ze dne na den ne?

autor
13. dub 2021

@zelenaesmolda To je pravda. Snazi se taky a ja mu chci pomoci. Nekdy clovek potrebuje pomoc, i kdyz nezaslouzene.

zuzkasim
13. dub 2021

Jasně že můžeš🙂 Věřitelé budou spokojení, dlužník taky, jen ty časem zapláčeš...

autor
13. dub 2021

@zuzkasim Nemam proc, delam to nezistne. Nic necekam zpatky.

rnika
13. dub 2021

Láká mě napsat, jestli máš peněz nazbyt a nevíš co s nima, že klidně pošlu adresu 😅
Jinak jak psali výše samozřejmě to možné je. Ale asi takhle můj brácha platil za mého otce. Teď spolu téměř nekomunikují, protože doufal, že alespoň polovinu uvidí zpět. Neviděl nic. Ale pokud s tím počítáš dopředu, tak proč ne.

autor
13. dub 2021

@rnika Necekam to zpet 🙂 A dekuji za odpoved.

irmamala
13. dub 2021

Ježiš to bude nějakej sňatkovej podvodník 😀

emamaira
13. dub 2021

Můžeš, stačí kontaktovat exekutora, aby ti řekl přesnou dlužnou částku a platební údaje 🙂

daisy95
13. dub 2021

Kazdej dobrej cin bude po zasluze potrestan, minimáne blbejma kecama od lidi kteri do situce nevidi ale prece si musi vylit srdicko ...

zelenaesmolda
13. dub 2021

@irmamala to me taky napadlo

autor
13. dub 2021

@emamaira Dekuji moc za odpoved k veci 🙂

autor
13. dub 2021

@daisy95 Ano, je to presne jak pises. Lide totiz neznaji milost.

zelenaesmolda
13. dub 2021

Vis co se s nejvetsi prwvdepodobnosti stane?Ten clovek do toho vlitne znova protoze to za nej nekdo prece zase zatahne.To mas jako s pomoci Africe.Dat jim penize a jidlo nic neresi,je treba aby se naucili se o sebe postarat jinak budou cely zivot natahovat ruce a nic se nikdy nezmeni.
Jestli chces nekomu pomoct tak s tim,ze treba cast dluhu za nej zatahnes ale jenom s podepsanou smlouvou od pravnika kde bude jasne uvedeno kolik ti ma mesicne splacet.

autor
13. dub 2021

@zelenaesmolda Vis, ale ja nikoho neprosim o nazory nebo rady. Dala jsem konkretni otazku. Nastesti se nasli lidi, kteri pochopili. Jsem dospela a vim co delam.

zelenaesmolda
13. dub 2021

A co kdyz se ty dostanes do problemu?Ze mas penize ted jeste neznamena,ze to tak bude vzdycky.Dospela mozna jsi,rozumna ne.

konidana
13. dub 2021

můžeš, ale pohlídala bych si, aby se to pak zase neopakovalo..., ty jeho dluhy a exekuce ...

autor
13. dub 2021

@zelenaesmolda Nesud druhe, kdyz je neznas.

autor
13. dub 2021

@zelenaesmolda Mam oblibeny vers z Bible:
Kdybych mluvil jazyky lidskými i andělskými, ale lásku bych neměl, jsem jenom dunící kov a zvučící zvon.
Kdybych měl dar proroctví, rozuměl všem tajemstvím a obsáhl všecko poznání, ano, kdybych měl tak velikou víru, že bych hory přenášel, ale lásku bych neměl, nic nejsem.
A kdybych rozdal všecko, co mám, ano, kdybych vydal sám sebe k upálení, ale lásku bych neměl, nic mi to neprospěje.
Láska je trpělivá, laskavá, nezávidí, láska se nevychloubá a není domýšlivá.
Láska nejedná nečestně, nehledá svůj prospěch, nedá se vydráždit, nepočítá křivdy.
Nemá radost ze špatnosti, ale vždycky se raduje z pravdy.
Ať se děje cokoliv, láska vydrží, láska věří, láska má naději, láska vytrvá.
Láska nikdy nezanikne. Proroctví – to pomine; jazyky – ty ustanou; poznání – to bude překonáno.
Vždyť naše poznání je jen částečné, i naše prorokování je jen částečné;
až přijde plnost, tehdy to, co je částečné, bude překonáno.
Dokud jsem byl dítě, mluvil jsem jako dítě, smýšlel jsem jako dítě, usuzoval jsem jako dítě; když jsem se stal mužem, překonal jsem to, co je dětinské.
Nyní vidíme jako v zrcadle, jen v hádance, potom však uzříme tváří v tvář. Nyní poznávám částečně, ale potom poznám plně, jako Bůh zná mne.
A tak zůstává víra, naděje, láska – ale největší z té trojice je láska.

zelenaesmolda
13. dub 2021

Buh za tebe taky zcela jiste zaplati najem ci hypoteku a naplni ti lednici.Tyhle panbickarske kecy o vseobjimajici lasce fakt miluju :D
Nebude ten tvuj clovek v exekuci nahodou guru nejake sekty?

autor
13. dub 2021

@zelenaesmolda Mozna jednou pochopis. Preji krasny den 🙂

zelenaesmolda
13. dub 2021

Nebo muze tu exekuci zaplatit Buh kdyz se dluznik bude hezky modlit :D

mandala
13. dub 2021

Proč odsuzujete, když o tom nic nevíte ?
Dnes opravdu jede každý sám pro sebe, ze svýho to dávat nebudete, tak proč ty posměšky ?

leniczka23
13. dub 2021

@mandala to prostě nepochopíš 🤦 tady se jasně projevila inteligence, hotovej výkvět.

zelenaesmolda
13. dub 2021

@mandala mrkni obcas na zpravy,treba pochopis 🙂

alilali
13. dub 2021

Jasně, že můžeš, jim je to jedno z jakého účtu částka odejde, hlavně, že zadas správně platební údaje 🙂

bobina309
13. dub 2021

Muzes, jen pozor aby se ti najednou neozval dalsi exekutor. Ja to udelala po dohode s dotycnym, protoze jsem penize mela, on ne a pak se to na me sebehlo vse co mel. Nastesti sel do insolvence.

elvira
13. dub 2021

A znáš celou tu částku? Aby to nebylo jen malé zaplácnutí a nic by to nevyřešilo.